USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку відбувся марш правих сил

20 Вересня 2015 17:32
Спільний марш на підтримку політв’язнів організували волинські організації правого спрямування сьогодні, 20 вересня. Так, активісти вимагають у представників влади негайно звільнити безпідставно ув’язнених і заарештованих патріотів та добровольців у війні Росії проти України.

Тематична хода стартувала о 15:30 від Замкової площі обласного центру. Далі активісти з плакатами і банерами пройшлися у напрямку вулиці Шопена, а біля історичного факультету Східноєвропейського національного університету заспівали гімн України. Окрім цього вони скандували традиційні для представників патріотичних «правих» формувань гасла: «Один за всіх і всі за одного!», «Слава Україні! – Героям Слава!» та інші.
Опісля активісти попрямували до стадіону «Авангард», де уже стартував футбольний матч між Волинь - Динамо.

Нагадаємо, на думку організаторів акції, звинувачення у вбивстві Олеся Бузини Дмитра Поліщука та Андрія Медведька – безпідставні. Тому вони, шляхом громадського протесту, хочуть вимагати негайного звільнення хлопців і називають їх політв’язнями.

«Справу проти патріотів сфабриковано. Жодних доказів причетності хлопців не існує. Проте невинні продовжують сидіти за гратами, а провладний злочинець Аваков, за наказом якого і виконується це політичне замовлення, продовжує репресії проти кращих синів України. Ми вимагаємо негайно зняти усі обвинувачення з Поліщука та Медведька та усіх політичних в'язнів, які сидять по тюрмах», - кажуть активісти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Анонім Показати IP 20 Вересня 2015 17:33
Тьфу, мля...
345 до Анонім Показати IP 21 Вересня 2015 06:42
В балаклавах усіх в армію
Анонім до 345 Показати IP 21 Вересня 2015 12:20
у кутузку
Дарт Вейдер Показати IP 20 Вересня 2015 17:58
Тьфу!
коля Показати IP 20 Вересня 2015 18:05
ух вже ці ультраправі школярі-фонати :)
Біндера Показати IP 20 Вересня 2015 18:50
Пройшлися такі, малаци! Жити тепер стане легше!
Анонім Показати IP 20 Вересня 2015 20:11
Майбутні тітушки і й*вбаки на марші
Анонім Показати IP 20 Вересня 2015 20:19
Та краще школярі,вони може ще щось змможуть змінити,а ви др*щі і далі скигліть про малу пенсію і великі комунальні послуги.
Анонім до Анонім Показати IP 20 Вересня 2015 21:33
Хах, точно, покричали і краще стане?
Богдан Сташинський Показати IP 20 Вересня 2015 20:30
Я б кожному з них особисто визначив його місце у цієї жизни...
Ваня до Богдан Сташинський Показати IP 21 Вересня 2015 19:38
Ти б спочатку краще грамоти навчився.
Патріот Показати IP 20 Вересня 2015 20:46
А я в шоці...краще б прочитали, чого хлопці вийшли адже вийшли для того, щоб підтримати патріотів, що сидять по тюрмах!!!! Молодці хлопці Іскра - як завжди роблять корисні речі!!!
Анонім до Патріот Показати IP 20 Вересня 2015 21:46
Якщо ти пам'ятаєш, то найбільшим патріотом є той, хто кинув гранату під Верховною Радою.
Школяр-Фонат Показати IP 20 Вересня 2015 21:06
Хоча б пройшлися, а ви ср*ки від компа ніколи не відірвете. Соплі тільки жуєте і ниєте. Алкоголіка в ЗСУ можна вилікувати, а байдужі завжди залишатимуться хворими і кволими перед екранами. "Равнодушие убивает не хуже пули!"
атата до Школяр-Фонат Показати IP 21 Вересня 2015 15:34
А ти якого лєшого тут втираєш, що і кому робити? Бігом покладки мамкін ноутбук і уроки вчи!
Патріот Показати IP 20 Вересня 2015 21:20
Присутні скандують «Смерть москалям і свободу політвязням!», «Ні мєнтовському свавіллю!», «Авакова на нари», «Порошенко, Янукович – ваші нари будуть поруч», «Бий москаля, складайте трупи», «Путін – х*йло». Також присутні скандуть і нацистські гасла: «Зіг-хайль, Рудольф Гесс, Гітлерюгенд, СС!». "ВН " чому правду не пишемо про марш?
Макар до Патріот Показати IP 20 Вересня 2015 21:39
По моєму в порівнянні з Агенство Розслідувань Волинські новини пишуть правду!!!І пишуть її дуже добре!!!
Волинь до Патріот Показати IP 21 Вересня 2015 09:33
Це шобло нациське потрібно першими відділити, від нормальних людей!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
націоналіст Показати IP 20 Вересня 2015 21:26
От дивлюся я на порохоботів, ті, що тьфукають і ниють про "пакращення" і розумію, що майбутнє за цими хлопцями, що влаштували марш!!! Якщо не помиляюсь ініціаторами були Іскра.... Вкотре якісно, вкотре достойно!
Анонім до націоналіст Показати IP 20 Вересня 2015 21:43
"Будувати не рушити" - праві сили тільки кричати, палити фаєри і висловлювати свою "всім цікаву" точку зору. Просто дефіцит уваги у хлопців; покричали і покращення? Гітлер дав "пакращення"? Хоча б свому народу? Чи Мусоліні? А про японців я взагалі мовчу - їхнє місто розбомбили, та ще й атомною бомбою. Після цього всього давно пора усвоїти, що нацизм, фашизм, націоналізм, расизм - це захворювання, яке необхідно лічити.
німецький націоналіс до націоналіст Показати IP 20 Вересня 2015 21:52
а ви на років 80 пізніше.Всі нацики закінчують однаково.А хто такі політвязні це свиноматка Мосійчук з Сиротюком!??))А якщо хтось рахує правльним, що школярі стають неонацистами то в України із першими і з другими майбутнього не бачити
Анонім Показати IP 20 Вересня 2015 21:41
от у чому проблема українців, що тільки 20% українців щось робить, а інші тупо сидять біля пк і обс*рають тих, що щось роблять. Та, нехай там більшість були "школьніки" і люди яким ще не виповнилося по 18 р., але це ті люди, які хочуть змінити ситуацію у нашій державі на краще, добити справедливості, навіть таким маршем, вони хоч щось роблять, а не сидять у теплих домівках біла пк і виражають своє занепокоєння ситуацією у нашій державі. Отжу, диванні війська одна вам порада, або почніть щось робити, або просто застрельтеся, адже толку від вас мало. Добра Усім о/
Анонім до Анонім Показати IP 20 Вересня 2015 23:52
Дійсно написано: "добити справедливості"
Анонім Показати IP 20 Вересня 2015 22:52
як вже хто вище написав "краще б прочитали, чого хлопці вийшли адже вийшли для того, щоб підтримати патріотів, що сидять по тюрмах!!!!" аде громадська думка в сучасному суспільстві має дуже великий вплив. "Сьогодні вони - завтра ти!"
Лучанка Показати IP 20 Вересня 2015 23:17
Майбутнє - за молоддю. Вітаю молодих не байдужих людей за свою громадянську позицію. Підтримую та втішаюсь.
Я Показати IP 20 Вересня 2015 23:18
Такі мітинги для народу. Якщо вам не подобається те, що ми словами і кричалками доносимо до народу, що треба боротися і вам цих слів мало, то наступного разу ми будемо вживати серйозніших заходів. Камні і коктейлі в хати і машини бариг і злодіїв підійдуть? Може тоді хтось приєднається і скаже нам: "Молодці, добре діло робите, борітеся - поборете." А як ще байдужим показати, що треба шевелитися?
Анонім до Я Показати IP 21 Вересня 2015 00:03
коментар було видалено
Хлоп до Я Показати IP 21 Вересня 2015 15:16
Бариги і злодії - це просто люди, які мають хати і машини?
Слава Нацикам Показати IP 21 Вересня 2015 08:42
Є різниця між патріотизмом і нацизмом.Якщо люди цього не розуміють то завта відчують.Бо з них виростуть такі ж партіоти як Мосійчук який кожен стовп в корупції звинувачував а сам у вільний від ефірів час тим самим займався.Патріоти на Сході,а інші хто з довідками чи і без них ухиляється від мобілізації чи переховується це криси,які з нор тільки для виходу на публіку виходять.А про диваних патріотів не взагалі бред.Чи партіоти немають взагалі коменти писати і своє бачення виражати.Одні патріоти захищають Батьківщину, інші боряться з корупцією,треті допомагають в тилу.
Анонім до Слава Нацикам Показати IP 21 Вересня 2015 12:26
"Патріоти на Сході," Тільки не з тої сторони, з якої ти вважаєш.
свг Показати IP 21 Вересня 2015 08:56
а старшу групу дитячого садочка чому не запросили? організаторицієї акції злякалися вийти і пройти з колоною чи вже в ложі пивко попивали.
ВСЕЯСНО Показати IP 21 Вересня 2015 10:49
Патріоти, не ведіться на ці коменти. Тут працюють потрібні люди, щоб ніби-то виразити негативну думку суспільства. Коли марш йшов дуже багато людей підтримували і знімали на камери. Так що все добре. Хунта буде.
Анонім Показати IP 21 Вересня 2015 10:59
три патріоти які ведуть колону за бабло а інші що заними то стадо яке ще нерозуміє що робить і за що боротись тому приклад револуція гідності боролись за краще а получилось ще гірше як було кроче ходев ведмідь в шубі і буде ходети ходела мавпа з голою ср і буде ходети і всім тим ведмедям до ср наш патріотизм
Юзік Показати IP 21 Вересня 2015 11:23
Япона мама - а де профілактична робота органів СБУ, МВС, Державних органів влади які відповідають за цих виродків малолітніх, потім рвуть на сраці волосся, коли літять гранати у неозброєніх правоохоронців та мирних людей.... Ця влада імпотенти вони неспроможні а ні гарячої води дати а ні випалити полуфашистів з вулиць міст...
зірочка Показати IP 21 Вересня 2015 15:56
На що дивляться батьки??? Це діти , які вступають в таке г*мно з якого вони не виберуться (навіть з допомогою батьків)!!!
МАРІЯ Показати IP 21 Вересня 2015 16:07
МОЛОДЦІ молоді НАЦІОНАЛІСТИ!!! тільки такі як ви зможете підняти Україну з Руїни, до якої довели трутні, казнокради і іуди, сидячи при владі...Ви робите святу справу!!! З вами БОГ і чесні українці. СЛАВА НАЦІЇ!!!
До Марії Показати IP 21 Вересня 2015 16:26
Ваша голова здатна хоч трохи аналізувати, "чесна українко"? На чий захист вийшла ця зелена молодь? Чим підкріплена її впевненість у тому, що заарештовано невинних? У чому святість їх справи? У вигуках "Зіг хайль!"? І не розписуйтесь за БОГА!