USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку комуністи відкрили памятник Сталіну

3 Лютого 2014 11:45
Пам’ятник радянському вождю Йосипу Сталіну офіційно відкрили у Луцьку. Присвятили це відкриття 70-річчю визволення Луцька та зняття блокади Ленінграда, повідомляє прес-служба Волинського осередку Компартії.

До відкриття монумента, крім українських комуністів, також долучилися представники Москви в Луцьку, російської та білоруської громад, інші громадські організації.

Під час відкриття пам’ятника Сталіну місцеві комуністи закликали не визнавати нинішні події на Майдані Незалежності та по всій Україні, назвавши це «неонацистським переворотом».

«Зараз в Україні відбувається не прикритий, нахабний, примітивний переворот. І ми, антифашисти, як один повинні стати на захист своєї Вітчизни. Фашисти під милозвучною назвою «Євросоюз» знову хочуть поневолити гордий, вільний український народ», - заявив у своєму виступі під час відкриття пам'ятника голова Антифашистського комітету Волині Олександр Кононович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Ігор Показати IP 3 Лютого 2014 12:06
Молодці!
Саталин до Ігор Показати IP 3 Лютого 2014 12:36
Поигрались и будет! Товарисщ Берия, расстрелять уклонистов- комуниздов к херам собачим, семьи врагов народа на Колиму, как это сделали в 1939 с членами КП (ЗУ). Ыч кацамольцы куевы, без согласования с вышестоящими , утверждения мною, памятники ставят
я Показати IP 3 Лютого 2014 12:10
Ну это вообще, капец...
жд до я Показати IP 3 Лютого 2014 22:46
https://soundcloud.com/orest-lutiy/l54zfbm0j98z/sets
Тролінг Показати IP 3 Лютого 2014 12:11
Правильно. На теперішніх камуністів Сталіна не вистачає. Він вмів боротись з буржуазією. А то бачиш годинник за 30к енотів і Порш Кайєн - машина для рядових бійців пролетаризму.
овруч Показати IP 3 Лютого 2014 12:11
коммунисты - молодцы . бендера - позор украины
босяк до овруч Показати IP 3 Лютого 2014 13:36
му*ак ви вашбродь
Андрій Показати IP 3 Лютого 2014 12:13
Сталіна не вистачає на тих екстримістів.
Степан до Андрій Показати IP 3 Лютого 2014 15:15
Навчись грамотно писати, ескремент
зима Показати IP 3 Лютого 2014 12:15
брєд сивої кобили і канановічей з бущіком. україні ще бракувало сталіна чи просто теми сталіна. навіть на визваленні луцька. ма-ра-зм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сталин И.В. Показати IP 3 Лютого 2014 12:16
Долбоебы. Вместо того, чтобы мне посмертно ж@пу вылизывать, страну спасайте. Жаль, что я умер, а то расстрелял бы к е#$%ням.
ххх Показати IP 3 Лютого 2014 12:19
Янучари ви,а не антифашисти. Московські прихвостні.
Комунист Показати IP 3 Лютого 2014 12:21
Правельно, давайте еще и Васе "Брилианту" памьятник поставим, он тоже бил вором в законе, и у него тоже руки по локти в крови!!!! Маразм!!!! А через 10 лет они поставят памятник Чикатило, он тоже "чистил" ряди от слабых и немочних! Ума палата!!!
поліщук Показати IP 3 Лютого 2014 12:21
клоуни)))
Факт Показати IP 3 Лютого 2014 12:28
Так єто конон в своей комнате открыл? Ну так он тлько на Ленина, Сталина и Бущика с Симоненком возбуждается. Это в медицинских целях ему приписано.
ха ха до Факт Показати IP 3 Лютого 2014 12:33
хахахахаха Красава!!!! Респект!!!!!
Вова Показати IP 3 Лютого 2014 12:53
Геть фашистів з України!
овруч до Вова Показати IP 3 Лютого 2014 13:00
долой бендеровцев из Украины
Бандерівець до овруч Показати IP 4 Лютого 2014 13:34
Україна - наша держава!!! І москалям раджу сидіти тихенько!
Комунит Показати IP 3 Лютого 2014 12:57
А где он стоит, прийду хоть посотрю!
Lutsk15 до Комунит Показати IP 3 Лютого 2014 13:25
і в мене це питання виникло - ДЕ)) але не з бажанням не дивитися,а скинути... пам"ятник сталіну - неповага до всього українського народу
Комунит до Lutsk15 Показати IP 3 Лютого 2014 14:01
Та шо ти кантору мою палиш, я ж саме тому і питав, де ця хр_нь стоїть))))))
Тарас до Комунит Показати IP 3 Лютого 2014 15:51
Оголошується квест - знайди пам'ятник Сталіну в Луцьку. Переможцю - гарний настрій та голова боввана, решті учасникам - гарний настрій
Вася Показати IP 3 Лютого 2014 13:01
Та не пам'ятник встановлювати йому треба, а відкопувати його!
комунякам на замітку Показати IP 3 Лютого 2014 13:48
ей, недобитки комуняцькі, в мене до вас є пропозиція: поруч з сталіним поставте ще канановіча-клоуна в трусах і з жіночим чепчиком на голові, думаю це його фото ще не забули люди...
Не байдужа Показати IP 3 Лютого 2014 13:58
Це АБСУРД!!!!!!!!!!!!!!!!!!! В Маневичах хочуть знести пам'ятник Леніну, а в Луцьку встановлюють памятник Сталіну, якщо боротися з комунізмом то до кінця, а не одні в ліс, інші по дрова. Та й відверто кажучи, є важливі справи, от такими й зайнялися б, але ж переливати з пустого в порожнє легше!!
кпу Показати IP 3 Лютого 2014 14:14
пам"ятник сталіну в туалеті ще встановіть
боб до кпу Показати IP 3 Лютого 2014 15:08
Маєш рацію, краще на театральній в платному..мо якраз рентабельним стане...і я пару тугриків кину..перед тим ще пару бакальчиків пивка засажу..для кайфу
гражданская оборона Показати IP 3 Лютого 2014 14:24
"Я знаю, что после смерти на мою могилу нанесут кучу мусора. Но ветер Истории безжалостно развеет ее" (И. В. Сталин) "Я никогда не был революционером, вся моя жизнь — непрекращающаяся борьба с сионизмом. цель которого — установление нового мирового порядка. Противостоять их планам сможет только Империя. Не будет ее — погибнет Россия, погибнет мир... Хватит утопий! Ничего лучше Монархии придумать невозможно, а значит, не нужно. От Единовластия нам никуда не уйти!" Иосиф Сталин
боб Показати IP 3 Лютого 2014 15:05
Шіза комуняк..останні отрижки..
Тарас Показати IP 3 Лютого 2014 15:56
Стоїть в обкомі КПУ http://provolyn.com/news_2014-02-03/65145-u-lucku-vstanovili-pamyatnik-stalinu-foto.html
Олічка Показати IP 3 Лютого 2014 17:03
А що ж стидливо мовчать, що весь цей маразм - насправді встановлення бюстика в приміщенні парторганізації? То значить, у мене вдома стоять пам'ятники Наталці-Полтавці, Діду Морозу, рожевому слоненяті - просто маленькі?
Берия Показати IP 3 Лютого 2014 17:48
А можно на него по*сать.Я заплачу.
Коля Показати IP 3 Лютого 2014 18:44
Кононовичі, їдьте десь серйозно_) бо вас побють...)) ви матюкаєтесь на тв, ви не знаєте української мови у вас навіть рінгтон "Гінм СРСР") а тут ще й памятники)ха