USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волинська СБУ візьметься за комуністів

15 Квітня 2014 14:39
Фахівці Служби безпеки України перевірять діяльність волинського «комсомолу».

Так, принаймні, запевнив помічник начальника управління СБУ з антитерористичної діяльності Ігор Лещенко під час засідання комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю.

Він повідомив, що торік в області не порушили жодної справи за статтею 258 КК України «Терористичний акт».

Суб’єктивну оцінку на прохання депутатів нинішньої ситуації в Україні він не надав, адже, не має права коментувати ці події, оскільки є посадовою особою.

Втім, він занотував пропозицію заступника голови облради Ігоря Гузя перевірити діяльність волинських комуністів, з огляду на нинішню ситуацію.

«Це єдине середовище, яке сьогодні може сприяти діяльності тим силам, які можуть привести до розколу України. Треба плідно зайнятися, щоб ці люди були під оглядом волинських спецслужб. Бо, зокрема, одного з братів Кононовичів притягнули до відповідальності у 2011 році за користування незареєстрованою зброєю. Де зараз ця зброя?», - зауважив він.

Окрім того, він зазначив, що представники Компартії Волині навіть публічно погрожували життю Ігорю Гузю та керівнику Правого Сектору Волині Павлу Данильчуку на своєму сайті.

Крім того, вони свого часу розстрілювали портрети героїв України, провокували громадян, намагаючись зібрати кошти на пам’ятник Йосипу Сталіну.

Представник СБУ Ігор Лещенко погодився, що комуністів варто перевірити, чи їхня діяльність не має ознак співпраці з терористами, які діють на сході країни.

Ігор Гузь на своїй сторінці в мережі Фейсбук назвав «Комсомол Волині» терористичною організацією.

«Мы оставляем за собой право физического устранения лидеров незаконных групп и формирований на Волыни, в частности Павла Данильчука и Игоря Гузя», - заявили брати-Коновновичі», - йдеться в цитаті Ігоря Гузя.

До слова торік обласна рада виділила 400 тисяч гривень для купівлі спеціального автомобіля для СБУ. Ігор Лещенко повідомив, що не виключено, що цей транспорт може бути задіяний у проведенні антитерористичної операції на Сході України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
бандеровец Показати IP 15 Квітня 2014 14:49
Дед, это я виновата. Это моя вина. Был на 9-е мая только глоток вина. Вечно спешила куда-то, ехала на шашлыки, Дед, мы войну забыли, жили, как дураки. Дед, это я виновата, Некого обличать. Я про фашизм забыла детям своим кричать, Кланяться ветеранам Светлой Победы той И поминать их в храмах перед иконой святой. Дед, это я виновата - не закрывала дверей Тем, кто травил в Украине байки про москалей. Морщилась, но молчала. Я не звенела в набат, Каждому не кричала, что славянин мне брат. Дед, это я виновата в том, что при власти ворье. В том, что из схронов вышло неонацистов зверье. Я затыкала уши. Взглядом блуждала окрест. Я была равнодушна. Время идти на крест. Дед, я к тебе за прощеньем. Знаю, ты на Небесах. Буду жива - в День Победы стану в молитве в слезах. Внукам своим не устану Правды слова нести. Против фашизма я встала. Дед, если что - прости...
DJYJ до бандеровец Показати IP 15 Квітня 2014 15:14
прально, дави рашистскую гадину в ее берлоге ))) Любой окупант есть фашист какими бы лозунгами он не прикрывался
ВОНО до DJYJ Показати IP 15 Квітня 2014 15:44
5 троллей из з рейха уже обиделось на правду, ничего Ростовский трибунал еще признает рашизм человеконенавистнической идеологией и приговорит к повешению главарей рашистов
Рифмоплет Михаил до бандеровец Показати IP 15 Квітня 2014 16:12
Слова на репчик положить.А в подтанцовку пяние мишки с балалайками.
Загреб до бандеровец Показати IP 15 Квітня 2014 16:32
Можно я тоже попробую? “Спасибо деду за победу а партии за стекломой ведь без него нескажеш смело, что СССР мой дом родной“
гузю Показати IP 15 Квітня 2014 14:54
Невельмишановний! А де Ваша зброя, якою Ви розмахували зовсім недавно? Де зброя Вашого поплічника павлуші торговицького, яку він з своїми братками відібрав у даішників? Якщо забули за важливими державими справами здати - то ще не пізно - місячник продовжено.
ккк Показати IP 15 Квітня 2014 15:13
Ще провірте як на квартиру Кононович розвів племінницю.
Наталя Показати IP 15 Квітня 2014 15:19
Василь Симоненко «Ні, не вмерла Україна!». Давно це написано, але написано как для сьогодняшніх днів: Я зустрічався з вами в дні суворі, Коли вогнів червоні язикиСягали від землі під самі зорі І роздирали небо літаки.Тоді вас люди називали псами, Бо ви лизали німцям постоли, Кричали "хайль" охриплими басамиІ "Ще не вмерла…" голосно ревли. Де ви ішли – там пустка і руїна, І трупи не вміщалися до ям, – Плювала кров'ю "ненька Україна" У морди вам і вашим хазяям. Ви пропили б уже її, небогу, Розпродали б і нас по всій землі, Коли б тоді Вкраїні на підмогу Зі сходу не вернулись "москалі". Тепер ви знов, позв'язувавши кості, Торгуєте і оптом, і вроздріб, Нових катів припрошуєте в гості На українське сало і на хліб. Ви будете тинятись по чужинах, Аж доки дідько всіх не забере, Бо знайте – ще не вмерла Україна І не умре!
Губарьов імператор до Наталя Показати IP 15 Квітня 2014 15:25
Ну да тількі тепер рашисти з набитими свастиками кричать “Хайль“
Лучанин Показати IP 15 Квітня 2014 15:20
Швновне СБУ на якусь річницю ВВ,точно не памятаю,банда Комсомолу стояла на меморіалі з червоним прапором розділеної на дві частини України і закликали вже тоді до сепаратизму.На 15 років вже наспівали..
Олег Показати IP 15 Квітня 2014 15:22
За Данильчука візьміться. Там криміналу на пожиттєве. Але в нас СБУ працює в ту сторону, в яку політичний вітер дує.
Лесик до Олег Показати IP 15 Квітня 2014 15:26
Комунякі хватить офісом писати.Пора на нари.
Сусідка Показати IP 15 Квітня 2014 15:33
Памятаю як раніше в них на офісі були постійні пянки,бійки,крики.Були неодноразові скарги в міліцію,поскільки маленька дитина не могла заснути до пізньої ночі.Зараз правда заспокоїлись.Можливо хоч зараз з ціми невігласами розберуться.
відаючий Показати IP 15 Квітня 2014 15:33
" діяльність волинського «комсомолу»"---- починати треба з романюків-іванюків-козюр.... і т.д.
Поліщук Показати IP 15 Квітня 2014 15:35
Ганьба комуністам.Геть з України.
Любов Показати IP 15 Квітня 2014 15:39
Кожна ідея має право на існування.Проте комунізм це утопія, якої ніколи не було.А про наше місцеве КПУ я краще помовчу.
Лучанин Показати IP 15 Квітня 2014 15:42
Пожалійте Кононовичів, їм що зараз з протягнутою рукою йти по світу?
Вашкодар до Лучанин Показати IP 15 Квітня 2014 15:47
Не вони зараз кепку поміняють і за цукеркі Порошенка скажуть що ліберали і хочуть всім Комсомолом в Гейропу))))
Ленін до Вашкодар Показати IP 15 Квітня 2014 15:51
То точно.А бюстік Сталіна на Обами поміняють.
Євген Показати IP 15 Квітня 2014 16:01
СБУ за волинських гопників береться?Це добре.
Артем Показати IP 15 Квітня 2014 16:17
Ооооооооо,38 год вернулся:)))Толпы стукачей новой власти вылезли из своих нор:)Трусишка Гузь на чьей стороне сейчас милиция,армия,СБУ и головорезы Правого сектора перепугался до смерти 2-х комсомольцев.Если он 2-х человек так перепугался,то что будет если он таких человек 10 увидит?Наверное с перепугу обгадит всю областную раду:)))
2-ом комсомольцам до Артем Показати IP 15 Квітня 2014 16:25
Саша і Міша ви такі юморні як мадагаскарські пінгвіни))))
психлікарня Показати IP 15 Квітня 2014 16:17
Сашко та Мишко Коновичі, давно на вас чекаємо...)
Коля Показати IP 15 Квітня 2014 16:26
Саша и Миша. Мы с Вами. Мы вас уважаем и ценим! Вы настоящие, а не такие как современные луцкие политики - по 10 партий поменяли. Успехов вам и благополучия.
Йовік до Коля Показати IP 15 Квітня 2014 16:35
Ню ню,а хто на Єремеєва працював?Може Ленін?
Селедцов до Коля Показати IP 15 Квітня 2014 16:41
Саша Мішу цінить,а той його за те поважає.І не більше))))
Колосс Показати IP 15 Квітня 2014 16:40
Гузя перевірте. Де безробітний Сонату за 40 000 доларів взяв?
Киселев до Колосс Показати IP 15 Квітня 2014 16:46
Ему пендоси подарили за то что он варил борщ с нерожденних маленьких комсомольцев.
Волинь Показати IP 15 Квітня 2014 16:49
Комунякі ви ганьба Волині.Тікайте на історичну родіну.
Я Показати IP 15 Квітня 2014 16:54
Я думаю у СБУ багато іншіх справ! Наприклад, чому наше нове правітельство не просить у Світового банка, у МВФ та іншіх списати долги краіни? Тоді можливо і нових не треба булоб брати!
Володимир Показати IP 15 Квітня 2014 18:36
Найбільш терористичну організацію Волині очолює Павло Данильчук, а Гузь їх покровитель.