USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.63 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Комуністи Волині оббріхують Правий сектор?

24 Березня 2014 21:55
Волинські комуністи стверджують, що активісти Правого сектору знущалися над ними. Утім, очільник Правого сектору Павло Данильчук стверджує, що його «бійці» комуністів не чіпали.

Про це він повідомив під час прес-конференції у штабі Правого сектору із представниками ЗМІ сьогодні, 24 березня.

Нагадаємо, керівники комуністичної партії на Волині заявили, що представники Правого сектору били, глумилися та знущалися над ними.

На це Павло Данильчук відповів, що справді активісти проти того, аби на Волині діяла «червона» партія. Утім, інформація про те, буцімто люди із Правого сектору били комуністів електрошокерами, зі його слів, повна маячня.

«Ми думаємо, як надалі реагувати на дії таких «неадекватів». На їхньому сайті - заява із погрозами фізичною розправою з нашого боку. Це – повна маячні», - каже Данильчук.
«А мене навчили мусульмани нікому не погрожувати», - додав заступник керівника Правого сектору із політичних питань Руслан Тимощук.


Тим часом затяті волинські комуністи брати Олександр та Михайло Кононовичі прирівнюють знущання над собою з тортурами, які застосовували до лідера Лівії Муаммара Каддафі. «Зайдіть в ютуб і введіть Муаммар Каддафі, от як тріпали Каддафі, так тріпали нас», - каже Олександр Кононович.

Зазначимо, головний комуніст України Петро Симоненко опублікував відеозвернення до громадскості стосовно «жорстокого побиття» його волинських однопартійців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Майдан Показати IP 24 Березня 2014 21:59
Скажіть, а коли нарешті оголосять поза законом комуністичну *******?
Зразу до Майдан Показати IP 24 Березня 2014 22:26
Зразу пiсля ПС...
Українець Показати IP 24 Березня 2014 22:07
коментар було видалено
Анонім Показати IP 24 Березня 2014 22:14
почалось. щось правий сектор тільки відхрещується від всього. те вони не робили,це вони не робили.не знаю, чи били вони комуністів,але з їхніми переконаннями це цілком можливо.
Згвалтований Показати IP 24 Березня 2014 22:39
коментар було видалено
Сивочолий ветеран Показати IP 24 Березня 2014 22:40
Саша з Мішою ви ще ходите на шарові обіди для ветеранів?
Українець Показати IP 24 Березня 2014 22:41
Правосєкі це не гомосєкі надіюсь.
Кононович Показати IP 24 Березня 2014 22:44
коментар було видалено
Сусідка Показати IP 24 Березня 2014 22:49
Коли Міша балотувався в депутати, то любив під вечорок в дворіку гарненько пихнути косячка з гопніками.
Дурбелики Показати IP 24 Березня 2014 22:51
Комуністи ганьба вам.Хоч би не позорились, а то з вас пів міста сміється
Ізя до Дурбелики Показати IP 24 Березня 2014 23:02
А чого пів.Майже все
Ірена Показати IP 24 Березня 2014 23:00
коментар було видалено
Асоль Показати IP 24 Березня 2014 23:10
Білорусскій нероба порівняв себе з Кадаффі.Сміх і гріх
Сп'яніння Показати IP 24 Березня 2014 23:17
Ви якісь такі засмучені на фото червоні очі синці хлопці відпочинь те злітайте кудись в Москву наприклад!!!!!
Українець Показати IP 24 Березня 2014 23:22
А то вже видно гроші закінчились раз жебраїте ходите. Путлер добрий ви дуже йому допомогли.
Батьківщанка. Показати IP 24 Березня 2014 23:25
В державу платимо податки для всіх, на армію скинулись на майдан що могли передавали, тепер ще і цих сектантів кормити а їх вже як бліх розвелось.А і моя сім'я теж мусить жити, коли вже цей бардак закінчиться ?
камуніст Показати IP 24 Березня 2014 23:27
Ми работаєм вмєстє, просто, работа у каждого із нас своя, форми і методи тоже разниє. Общая только цель - унічтожить Україну, поставить єйо народ на колєні. Ми стараємся, ночамі нє спім. Одін другому нікоім образом нє мєшаєм. Папє Вовє очєнь нравітся.
бют до камуніст Показати IP 25 Березня 2014 03:28
а живешь в хате построеной камуняками и за безплатно.отпиши нам бедным
камуніст до бют Показати IP 25 Березня 2014 10:42
коментар було видалено
Асса Показати IP 25 Березня 2014 00:05
Комуністів дійсно побили, при чому жорстоко. А ще дісталося їхньому юристу Мусі, його викинули з другого поверху з офісу. Чоловік пошкодив ногу. От такі от справи. Поміняли ми одну банду на іншу - ще гіршу!
відповідь до Асса Показати IP 25 Березня 2014 00:21
брехуни
Муся до Асса Показати IP 25 Березня 2014 06:40
коментар було видалено
гпз-28 Показати IP 25 Березня 2014 01:57
да успокойтесь уже, кононович и данильчук в одной синаг обрезание делали.
Лучанин Показати IP 25 Березня 2014 02:03
"Правий сектор" не можливо оббріхати. Правда про цю категорію страшніша любої брехні!
саша Показати IP 25 Березня 2014 05:38
Щось забрехались напевно! Оцей дядько, шо на другій фото знизу - у нас в Володимирі з рупором в руках захищав провладного мера Саганюка. Який був в оточенні своїх бандюків. І який, між іншим, бувший комуніст також. Так-що, ШАНОВНИЙ ПРАВИЙ СЕКТОР - оприділіться трохи! Чи ви так само як і наша славна опозиція - на площі людям говорите одне, а на сесії голосуєте по іншому. А думаєте про третє!
махно Показати IP 25 Березня 2014 07:13
коментар було видалено
Підмахно Показати IP 25 Березня 2014 07:19
коментар було видалено
s до Підмахно Показати IP 25 Березня 2014 07:55
Ну в этой ситуации Сашко Билый просто наше э к это самое мы уже... здесь наши полномочия всё. Окончены...
Русичь Показати IP 25 Березня 2014 07:47
Плевать на этих *тм*розков!главное что бы мы все хорошо и дружно жили!вчора звонили з Любешова и говорят что россия с войной идет?я говорю вы что сума посходили!война отменяется мы вас любим! :)
пос Показати IP 25 Березня 2014 08:07
коментар було видалено
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 08:37
Ми не були, ми не робили, ми не знали, ми не чіпали - щось забагато "не" в діяльності с**ного сектора. Чи не пора вже говорити людям правду, а не брехати кожний день. Якщо вас постійно в чомусь звинувачують - то це не з повітря береться.
Андрій Показати IP 25 Березня 2014 08:52
Я не здивованиий,що комуністи оббріхують.Цей перманентний процес тягнеться на протязі майже 100 років.Вони й сьогодні готові і агітують вступати в Мутний союз.Я не розумію чому наші силові структури не приймають до коміків ніяких мір.Якщо пройтися з портретом яника то відкривають справи,а якщо лунають заклики до сепаратизму з бку коміків-все нормально,тому що в їх така ідеологія.Я рахую,що настав час припинити існування явно ворожої і деструктивної структури якоє є КПУ.
олег Показати IP 25 Березня 2014 09:15
Вам що немає чим зайнятися про партії сваритесь, ви подивіться що робиться на Волині до чого докотились люди бояться з хати вийти. Позор нашої нації через таких де,,,,лів як данильчук і його прихвостнів. Порядок вони в області наводять наведіть його в себе в голові, Добре пристроїлись нічого не роблять тільки мітингують і люстрацію проводять. Вас люди вже не сприймають ви вже всім надоїли. Понищили державне майно на Соловки відробляти, або в Крим- слабо себе там проявити. Позор !!!!!!!
я Показати IP 25 Березня 2014 09:33
одні й ті ж харі .... люди із ПС... як ви не розумієте... ви просто всіх дістали і някого автоитету серед волинян не маєте(((((((
44 Показати IP 25 Березня 2014 10:36
комуністів заборонити
Гапка Показати IP 27 Березня 2014 10:22
Як там кажуть: комуняку на гілляку?=)))
Крокодил Показати IP 27 Березня 2014 10:31
Набридли що одні, що другі
бідні нещасні Показати IP 27 Березня 2014 10:32
хай би правовими методами вирішували все, а не кулаками і битами.
Мент до бідні нещасні Показати IP 27 Березня 2014 10:48
Які це такі правові методи???Про що ви взагалі кажете?
Вівсянка до бідні нещасні Показати IP 27 Березня 2014 10:53
Повністю згідна!
так до Вівсянка Показати IP 27 Березня 2014 10:55
100%
Чернівці Показати IP 27 Березня 2014 11:17
У Чернівцях на засіданні Народної ради більшістю голосів заборонили діяльність Партії регіонів та Комуністичної партії. Їх визнали антинародними.
Саша Показати IP 27 Березня 2014 16:23
комуністів давно треба заборонити й вингнати з країни в Росію!