USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

«Алкоголіки та наркомани», - депутат Луцькради про виборців, які не підтримують Романюка

29 Жовтня 2015 13:22
Тих, хто не висловлює вдячність міському голові, назвав «алкоголіками та наркоманами» депутат Луцької міської ради Микола Яручик.

Про це йшлося під час 80 сесії міської ради 28 жовтня.

Оскільки сесія була останньою у цій каденції, чимало обранців громади під час запитів оголошували політичні заяви, звинувачуючи конкурентів у підкупі голосів та нечесній виборчій кампанії. Особливо активно з такими виступами зверталися до колег представники тих політичних сил, які отримали значно нижчий відсоток підтримки лучан під час місцевих виборів, ніж сподівалися.

У своїй заяві щодо місцевих виборів у Луцьку Микола Яручик подякував «тверезомислячим лучанам, які не продали свої голоси», які приходили до депутата, на збори мешканців будинку та висловлювали вдячність міському голові Миколі Романюку, згодом віддавали за нього голос.

Депутат зазначив, що його електорат – тверезомислячі активні люди, активісти, які хочуть змінити свої двори та свій округ, «а не алкоголіки і наркомани, які продавали свої голоси за гроші».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 73
лучани Показати IP 29 Жовтня 2015 13:25
нехай Яручик розкаже,як купив диплом про вищу освіту.
подивіться хто в спи до лучани Показати IP 29 Жовтня 2015 18:20
солідарності в обл. та міську раду..крім жень та яручиків.покровькі та чорнухи..люди то п..дєц..яка революція які рехформи..то знову юлі та віті..мєждусобойчікі а ви наслождайтесь..риг або шулєр..вот і весь список..
Шляхетна Панянка Показати IP 29 Жовтня 2015 13:29
Пан Яручик сказав "алкоголік", значить іди і пий горілку - холоп!!! ))))))))))))))))))))))))))))))))) гггг
Віктор Показати IP 29 Жовтня 2015 13:36
А чим Яручик кращий від тих "алкоголіків і наркоманів" якщо розкидається такими словами?
Анонім до Віктор Показати IP 30 Жовтня 2015 08:40
Бо він колись був залежним...
дпз Показати IP 29 Жовтня 2015 13:41
погоджуюся - бо він у нас багато зробив для людей
лучанка до дпз Показати IP 29 Жовтня 2015 14:57
Чуть-чуть зробив і на кожному кроці розказав.
одним до лучанка Показати IP 29 Жовтня 2015 18:04
горгутом потєрю перекрив
Людмила Показати IP 29 Жовтня 2015 13:45
Цікаво, а в суд на нього можна подати за образу? Я ПРОТИ Романюка, але, на щастя не п'ю, не курю, і наркотики не вживаю. Я думаю, маю моральне право після таких "висловлювань" назвати нешановного депутата принаймні козлом.
Кріс до Людмила Показати IP 29 Жовтня 2015 14:57
Козел - це якось дуже м'яко кажучи.
СБУ до Людмила Показати IP 29 Жовтня 2015 15:46
К*зел, то ще мягко сказано Д.БІЛ.
Я теж до Людмила Показати IP 29 Жовтня 2015 23:05
Я теж зяву до суду підпишу, разом позов подамо, за образу. Якщо я за Романюка не голосую, виходить я чмо? А вони тоді хто? Я молода мама, яка і дитиною займаюсь, і працюю, і я можу зробити висновки за кого мені голосувати......і явно не алкаш чи наркоман......і хочу жити в процвітаючому місті з новими ідеями...
Анонім до Людмила Показати IP 30 Жовтня 2015 08:42
Він кочана свол-та, звіролюдина в якої під час наркотичного спяніння виїло останній розум)
читач до Людмила Показати IP 30 Жовтня 2015 09:09
щось ви неуважно прочитали.......Яручик не сказав, що хто проти Романюка то ті алкаші......він говорив за тих хто реально продавав свої голоси...незалежно за кого голосували......так що не путайте грішне з праведним...
Луцьк Показати IP 29 Жовтня 2015 14:03
ПідтримуюЯ
таки так Показати IP 29 Жовтня 2015 14:07
правильно сказав , але треба було інші слова підібрати , суть виражена вірно - тільки ті, хто підсвідомо розуміють ,що продаються не можуть це признати,самообман солодший за усвідомлення своєї ниці.
Людмила до таки так Показати IP 29 Жовтня 2015 22:19
Якщо я голосувала за свого однокласника і хорошу людину Кудрявцева, то я по-вашому, продалася? Якщо я не можу мати своєї власної думки, то які це вибори? Це у вас самообман, та ви не можете це визнати.
Лучанин Показати IP 29 Жовтня 2015 14:10
А він не боїться,що хтось з "алкоголіків" чи "наркоманів",які голосували не за Романюка наб'ють йому пику за такі слова?
олег до Лучанин Показати IP 29 Жовтня 2015 15:15
давно треба рило ночистити романюковому поп*лизу
лучани Показати IP 29 Жовтня 2015 14:36
Друг Яручика ,Ткачук, тримає любителів травички на роботі.
Наркомано-Алкаш Показати IP 29 Жовтня 2015 14:37
Романюковській проихвостень цей яРУЧИК !
%%:* Показати IP 29 Жовтня 2015 14:44
Два лисих мудозвона
Svit до %%:* Показати IP 29 Жовтня 2015 17:06
А я їх називаю "яйцеголові". Доводилося слухати їх виступи- два слова не можуть звязати. Прикро, що в Романюка такі недолугі "захисники". Згадайте Шибу-клоуна чи Кривицького-казнокрада
*** до %%:* Показати IP 29 Жовтня 2015 17:34
Яйцеголовий телепень. Від "великого розуму" волосся вилізло.
Іван Показати IP 29 Жовтня 2015 14:59
подивишся на яручіка - зек зеком
Горбатий до Іван Показати IP 29 Жовтня 2015 22:54
то ти ,друже,певно зеків ніколи не бачив.Ну може по нтв якому хіба)
11 Показати IP 29 Жовтня 2015 15:12
...всі чудово знають що дійсно алкашня за копійки продавали голоси.....але умнічають в коментах......значить не тільки аліки голоси продавали.......а і ті що тут пишуть...
Людмила до 11 Показати IP 29 Жовтня 2015 22:20
Ну ти ж теж тут пишеш...
комент до 11 Показати IP 29 Жовтня 2015 23:08
ще один, чи одна ж**олиз.....
лучанка Показати IP 29 Жовтня 2015 15:21
Якщо мені не подобається робота Романюка, як мера міста, то на думку Яручика - я" алкоголік"????Вибачте, але за це можна і до суду подати "шановного". Не суди хлопче всіх по собі !!!!!
ЛУЧАНКА Показати IP 29 Жовтня 2015 15:27
Яручик і його к. спустіться на землю, вже пройшли часи коли голоси купляли.... а голосують за зміни, а не за три будинки на Зміїнці....
луцьк Показати IP 29 Жовтня 2015 15:30
За образу людей.....Яручика-м*дака треба подати в суд....але і так кожен лучанин після цього зробив висновок і це тільки на користь "Укропу".
Підсос Показати IP 29 Жовтня 2015 15:34
См*рдюх вже виср*в на ФБ комента, куди ж без цього
СБУ Показати IP 29 Жовтня 2015 15:41
Нехай так званий вальцмановський депутат подивиться на свою рожу в дзеркало і скаже на кого він схожий, з романюкового гнилого карабасу барабасу не вилазить, крім того , що бухарить по-романюковськи, жодну спідницю так просто не пропустить, збочинець ще той.Чує, що жареним запахло, треба "шефа" на виборах підтримати от і меле що в д.рну голову влізе. Зливайте воду романюки, григоренки, яручики , яковлєви, соколовськи і.т.д. бо нічого вже вам не допоможе, крім того ваша гнила мова тим більше вам вже не допоможе.
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2015 15:42
Яручик ти чм*
Незнайко Показати IP 29 Жовтня 2015 15:48
якщо не проголосував за Романюка, значить ти п'яничка.... а якщо справді алкоголік, але проголосував за Романюка, то як назвати???
Анонім до Незнайко Показати IP 29 Жовтня 2015 16:36
Свідомий Алкаш!)
Анонім до Незнайко Показати IP 31 Жовтня 2015 23:39
Значить вилікувався))))
я Показати IP 29 Жовтня 2015 15:50
теперь точно за Романюка не проголосую...
Анонім до я Показати IP 30 Жовтня 2015 22:37
і Я ,і мій Кум теж не будемо....
Марина Показати IP 29 Жовтня 2015 15:52
Ех...треба спробувати горілку на смак. Бо так і помру... Такими заявами, ще раз підкреслюється небажання голосувати за чиновника! Думайте, що говорите і кому!!!
Лана Показати IP 29 Жовтня 2015 15:57
Як надоїли з тими піарами. Скільки можна брати на душу гріх і один одного знеславлювати?
Дмитро Показати IP 29 Жовтня 2015 15:58
Близкьо 10 років займаюся Спортом. Не п*ю, і тим більше не курю. Голосував за М. Романюка. Вислів Миколи Яручика сприймаю як особисту образу. Як кажуть "тільки дурак може обізвати дураком іншого"..... А може Микола Яручик просто заздрить Романюку, що той набиває кишені Грошима, а Яручик ні? Може діло в елементарному жлобстві і любові до Грошей а не у політичних поглядах?
лучанка Показати IP 29 Жовтня 2015 16:00
Ти сам алкоголік, Яручик. Я голосувала за Романюка,бо тобі до нього дуже далеко.Красти разом з Ткачуком навчився добре. Гнати потрібно тебе з депутатів поганою мітлою А Романюк буде міським головою, і голосують за нього тверезомислячі люди.
Анонім до лучанка Показати IP 29 Жовтня 2015 16:39
Тролів запустили - а про що писати не сказали))) Він же навпаки за романюка той клоун)))
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2015 16:09
Женіка тільки "попалив"
привіт, мої любі Показати IP 29 Жовтня 2015 16:20
Таке враження що Яручик вступає в УКРОП, бо гірше знеславити Романюка вже не можна...
Воскресенська Показати IP 29 Жовтня 2015 16:23
Та той Яручик тільки за спідницями вміє волочитись, але з власногт досвіду знаю, що порожня бочка голосно котиться і на ділі він не вміє задовільнити жінку.
Лучанин до Воскресенська Показати IP 29 Жовтня 2015 17:00
З'явилась незадоволена жінка!Коля,купи віагру!Палять тебе тут!
мущина до Воскресенська Показати IP 2 Листопада 2015 08:55
можливо у вас великі запити...чи ви ненаситна якщо вас не задовільнив...
Воскресенська до мущина Показати IP 2 Листопада 2015 15:58
Я не за те йому імпортні шампуні для лисини за власний кошт купувала, щоб він після цього мене не задовольняв. Я - дівиця молода і хтива, але при цьому начитана. Камасутру вздовж і впеперек вивичила. А Коля мій скорострілом виявився(
7777 Показати IP 29 Жовтня 2015 16:27
а якщо я не п*ю,не палю,не приймаю наркотики,не продавав свій голос я не голосував і ніколи не буду голосувати ні за Яручика ні за Романюка може цей ТРЕЗВЕНІК вибачиться перед людьми Бо я не бачив щоб він особисто щось зробив для громади яка його вибирала А що один, що другий піарились на ремонтах в дворах на ЛПЗ за кошт бюджету,тобто за гроші тих самих виборців. А також бігали по дворах і відкривали дитячі майданчики ,які люди обладнували своїми силами і за свій кошт Такі вони народні засранці.
Спостерігач ДВК Показати IP 29 Жовтня 2015 16:39
Був на дільниці в наркодиспансері.Більшість голосів алкоголіків і наркоманів якраз були за Романюка,пане Яручику
Коба Показати IP 29 Жовтня 2015 16:41
Ну г*ндон дірявий.Давай зберемся до купи і подамо в суд.Голосував за Красного носа,а тепер буду проти.Завдяки тому п*хвострадальцю.
Лучанка Показати IP 29 Жовтня 2015 16:48
Оце сказав, як у воду п*рднув.
Тетяна Показати IP 29 Жовтня 2015 17:05
Пане Миколо, вам взагалі відомо поняття "політична культура"??? Ви заплямували не тільки себе, а й репутацію всієї партії, від якої брали участь у виборах. Соромно за такого кандидата!!!
шеф Показати IP 29 Жовтня 2015 17:15
романюк як людина непоганий. але команду не зміг підібрати для чіткоі роботи .а тому валився будинок на рівненській луцьтепло нестабільно працює водоканал на не хорошому слуху земельні розбірки постійно тривають незаконні будівництва в місті.ну навіщо з таким багажом ще раз керувати.та й вибори це оцінка роботи.я не можу за романюка голосувати.слабак.
ВОВК Показати IP 29 Жовтня 2015 17:17
РОМАНЮК FOREVER
якого до ВОВК Показати IP 29 Жовтня 2015 18:15
хруня фореве..вкрасти собі та роздати друзьям по камсамолу та києвським солоденьким остаткі..погугли про женіка лисого..одних магазинчиків з линником скільки вальнули де хотіли..а тєма з горгутом (-7 міл. кожен місяць місту)..а земля в парку біля 2гої лікарні..знаєш що вони за цей період зроблять по накатанному та новому з одобрямсами з центру..виходиш з підїзда вранці на тому ж гпз а там вже чорнуха (недавноосновнякриго вжесолідарний)двір забудовує..нахруня такий великий..тре благоустроїти а то бурян поросте..а вам шо вам нішо поки не клюне вибрали..от маєте першотуровців тут..вони вам мірне нєбо і хавчік..як еколись..чи недавно..хто ви без яручика..а з яручиком та женею ви ого го..цивілізація..худоба помічена для них в стойлі..привикайте..
Володя Показати IP 29 Жовтня 2015 18:54
А чесно, як назвати людей, що продають голоси? дурнями? то таких дужебагато виходить за результатами виборів. За Януковича так не пресували студентів і викладачів по університетах, горшки не роздавали, кутки фарбами не мазали, і в очі не лізли..
не до Володя Показати IP 29 Жовтня 2015 19:37
модиліруй..гібридний..читай текст статті та гугл-яручик
Світлана Показати IP 29 Жовтня 2015 22:19
Я свідомо голосувала за Товстенюка і після такого захисника як Яручик -Романюку і ворогів не треба.Ще раз переконалася що мій вибір був правильний.
Я теж до Світлана Показати IP 29 Жовтня 2015 23:21
І я голосувала за Товстенюка, і надіюсь що він стане мером, хочеться руху, бо старий совок і мете по старому.....нічого нового і хорошого не буде, буде так як є, не погано і не добре - просто НІЯК.
Лучанка)) Показати IP 30 Жовтня 2015 09:53
Ну вот еще раз показал Яручик свою гнилую сущность!))Хотелось бы ему лично пару слов в глаза сказать,конечно..обещал доделать дорогу на Победы во дворах,так красиво и громко пенсионерам рассказывал...29.09 начнем,денег в бюджете достаточно..и пропал.Даже на звонки не отвечает.Вот такой вот трезвенник-язвенник!
Віктор до Лучанка)) Показати IP 31 Жовтня 2015 11:24
.а ви дуже опізнані,але нажаль Микола Яручик депутат на Дружби Народів і яким він боком до вокзалу....дивно...щось брешете не складено....
Олена Показати IP 30 Жовтня 2015 09:53
Люди мало того,що ця стаття брихливо написана,бо Микола зовсім не так висловився!то ще й ви всі обливаєте людину брудом,вірючи жовтій пресі і щоб почухати язики....!Микола Яручик це той депутат,який облагороджував район за який відповідав,не перед виборами,а під час всього періоду,він не кормив людей обіцянками,а робив те що було в його силах!!!І взагалі це людина,яка не вихваляється своїми досягненнями,відносеться з розумінням і повагою до кожного!Тож люди схаменіться і не ображайте справді чесну людину,бо внас дуже мало залишилось чесних депутатів....! P.S....І ще одне тим хто пише,що він купив деплом!...Це навіть гидко читати і хай тому хто це написав,буде соромно,бо деплом Микола отримав заслужено і дай Боже,щоб наші діти так вчилися,за допомогою своїх сил та розуму,бо він все добивався сам!!!
Лучанин до Олена Показати IP 30 Жовтня 2015 11:09
А Вам би,пані,"дЕплом" не завадив би.Чи це вже може Миколка став Оленкою?)))
лучанин до Лучанин Показати IP 30 Жовтня 2015 12:44
прочитав комент,що не задовільняє жінок,то вирішив,що чоловіків буде задовільняти)) Олена Яручик,то нічого,що лиса,парік купить))
Олена до лучанин Показати IP 31 Жовтня 2015 11:13
Читаючи весь цей бруд, розумієш наскільки наші деякі люди брудні в своїх думках і підлі по відношенню до інших....жаль бо замість того щоб об'єднуватися,то один одного згодені втопити,отакі християни.....за що ж деретеся,таким чином хочете збудувати процвітаючу державу?!......та ні,просто шукаєте свій інтерес,а про державу давно забули .....Облити брудом може кожен,порахувати чужий достаток,а от зробити самому,щось,то відразу,моя хата з краю,нічого не знаю!!!Того так і живемо,бо кожен думає лише за себе і як поплескати язиком!!!Задумайтесь,що творете...Бог бачить все і кожен відповість по своїх гріхах!
Олена до Лучанин Показати IP 31 Жовтня 2015 12:14
Ви краще не чюжі помелки виправляйте,а свої....бо я допустила помилки в словах,а ви нажаль в собі!
лучанин до Олена Показати IP 31 Жовтня 2015 14:02
хник-хник,граматика на рівні 5-го класу
Командос Че Показати IP 31 Жовтня 2015 14:44
Того Яручика самого нада в нарко відправити лкоголіка т*поголового...
Дівчина Показати IP 1 Листопада 2015 19:12
О Воскресенська молодець!