USD 27.85 28.05
  • USD 27.85 28.05
  • EUR 32.6 32.9
  • PLN 7.5 7.65

Автомайдану Волині відмовили в оренді приміщення «за 1 гривню»

Громадській організації «Автомайдан Волинь» не надали приміщення в оренду за одну гривню.

Це питання розглянули під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань комунального майна та приватизації сьогодні, 20-го травня.

Від громадської організації прийшла представниця, яка не хотіла називатися, та повідомила, що спільнота планує орендувати приміщення у міській раді за 1 гривню і встановити там восьмиканальний телефон, адже до них постійно надходить багато звернень від людей.

Втім, жодні аргументи не переконали членів комісії щодо надання пільгової оренди приміщення членам «Автомайдану Волинь» у стінах Луцької міськради.

«Ми даємо пільгову оренду лише в особливих випадках. Наприклад, для неповносправних, коли громадські організації роблять велику користь для суспільства, а грошей для оплати оренди не мають», - пояснив принцип «оренди приміщення у міськраді за 1 гривню» член профільної комісії Артур Василевський.

Своїм голосуванням депутати не підтримали проект рішення щодо надання пільг за оренду приміщення, яке на вулиці Декабристів, 23, громадській організації «Автомайдан Волинь».
Загрузка...
Коментарів: 14
Анонім Показати IP 20 Травня 2014 16:27
коментар було видалено
name до Анонім Показати IP 20 Травня 2014 16:28
+100500!!!
лучан до name Показати IP 20 Травня 2014 21:03
А самообороні ні. Тому що Хведчак бігає від Пустовіта до Гузя від Гузя до Вітера. Ось із кого приклад треба брати!
Українець до лучан Показати IP 20 Травня 2014 21:54
Хай вже той бігальник Фведчак сходить до вітру, а то в нбого щось з мочовим міхуром напевно
Самообороні до лучан Показати IP 21 Травня 2014 08:49
Самобороні ні, тому що за ними стоїть гузь. Оте хамло, гузь, ходить по всьому місту і шукає приміщення для своїх, захоплюючи при цьому державні установи. Забирайся геть, бо скоро доберуться до тебе
Дiд Панас до Анонім Показати IP 20 Травня 2014 16:33
я не пiдтримую вашу форму висловлювання, але пiдтримую суть. ср*ною мiтлою цих опудал
До автомайдану Показати IP 20 Травня 2014 16:31
А ви більше нічого не захотіли. Хто ви такі і які ваші заслуги щоб вам приміщення давати в оренду за копійки. А взагалі ваша роль в суспільстві потрібна? Краще в село, якраз бурячки сходять, картопля. Діячі ви хренові- позор для нації.
МВ Показати IP 20 Травня 2014 16:44
в палатку їх на ціле літо, хай загаряють... і люстрацію на стенді Дебет і Кредет за місяць.... починаючи з січня 2014 року
Автомайдану Показати IP 20 Травня 2014 17:00
Бовдури, тиняються по місту, краще би взяли мітли в руки і позамітали, або як було сказано на бурячки. Ви краще розкажіть, чи ви хоч одній людині конкретно допомогли. Навіщо вам те приміщення, щоб тільки дівок водити, вже були в адміністрації, який бардак був і сморід.
автомайданівцям Показати IP 20 Травня 2014 17:19
А, може, вам ще личко вареннячком вимазати?
Надія до автомайданівцям Показати IP 20 Травня 2014 23:21
Мені конкретно допомогли. Підприємець вимагала за копію наказу про декретну відпустку 100грн. Я знаю, що можна було звернутися і в Інспекцію по охороні праці, і в прокуратуру, але наказ був потрібний терміново. Я звернулася до самооборони майдану. Один з представників самооборони пішов зі мною до підприємця в якості свідка,перед тим проконсольтувавшись з юристом. І я отримала безкоштовно свій наказ. Думаю, підприємець зрозуміла, що згідно чинного законодавства вона не права, а представник самооборони це їй просто пояснив. Вважаю, що така організація потрібна, бо в нас вже настільки всі обнагліли, що просто немає слів!!!
кріт Показати IP 20 Травня 2014 17:19
а скільки платить паша данильчук за оренду просвіти чи як там вона зара зветься. скільки часу він там хазяйнує а грошики мимо міської казни. агов члени комісії зясуйте. бо міський голова мовчать
лучанин Показати IP 20 Травня 2014 17:38
Вибачте,а "Медова хата" за одну гривню чому?Вони неповносправні,чи велику користь приносять суспільству,продаючи широкий асортимент алкогольної продукції,та різної медової косметики за гроші?
123 Показати IP 20 Травня 2014 22:45
правильне рішення комісія...інакше на зміну одних блатних прийшли б інші. добре, що хтось стримує цих нових "господарів" життя. Чому мер до цього допускає, заграє з ПС? Не поможе