USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Автомайдану Волині відмовили в оренді приміщення «за 1 гривню»

20 Травня 2014 16:21
Громадській організації «Автомайдан Волинь» не надали приміщення в оренду за одну гривню.

Це питання розглянули під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань комунального майна та приватизації сьогодні, 20-го травня.

Від громадської організації прийшла представниця, яка не хотіла називатися, та повідомила, що спільнота планує орендувати приміщення у міській раді за 1 гривню і встановити там восьмиканальний телефон, адже до них постійно надходить багато звернень від людей.

Втім, жодні аргументи не переконали членів комісії щодо надання пільгової оренди приміщення членам «Автомайдану Волинь» у стінах Луцької міськради.

«Ми даємо пільгову оренду лише в особливих випадках. Наприклад, для неповносправних, коли громадські організації роблять велику користь для суспільства, а грошей для оплати оренди не мають», - пояснив принцип «оренди приміщення у міськраді за 1 гривню» член профільної комісії Артур Василевський.

Своїм голосуванням депутати не підтримали проект рішення щодо надання пільг за оренду приміщення, яке на вулиці Декабристів, 23, громадській організації «Автомайдан Волинь».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 20 Травня 2014 16:27
коментар було видалено
name до Анонім Показати IP 20 Травня 2014 16:28
+100500!!!
лучан до name Показати IP 20 Травня 2014 21:03
А самообороні ні. Тому що Хведчак бігає від Пустовіта до Гузя від Гузя до Вітера. Ось із кого приклад треба брати!
Українець до лучан Показати IP 20 Травня 2014 21:54
Хай вже той бігальник Фведчак сходить до вітру, а то в нбого щось з мочовим міхуром напевно
Самообороні до лучан Показати IP 21 Травня 2014 08:49
Самобороні ні, тому що за ними стоїть гузь. Оте хамло, гузь, ходить по всьому місту і шукає приміщення для своїх, захоплюючи при цьому державні установи. Забирайся геть, бо скоро доберуться до тебе
Дiд Панас до Анонім Показати IP 20 Травня 2014 16:33
я не пiдтримую вашу форму висловлювання, але пiдтримую суть. ср*ною мiтлою цих опудал
До автомайдану Показати IP 20 Травня 2014 16:31
А ви більше нічого не захотіли. Хто ви такі і які ваші заслуги щоб вам приміщення давати в оренду за копійки. А взагалі ваша роль в суспільстві потрібна? Краще в село, якраз бурячки сходять, картопля. Діячі ви хренові- позор для нації.
МВ Показати IP 20 Травня 2014 16:44
в палатку їх на ціле літо, хай загаряють... і люстрацію на стенді Дебет і Кредет за місяць.... починаючи з січня 2014 року
Автомайдану Показати IP 20 Травня 2014 17:00
Бовдури, тиняються по місту, краще би взяли мітли в руки і позамітали, або як було сказано на бурячки. Ви краще розкажіть, чи ви хоч одній людині конкретно допомогли. Навіщо вам те приміщення, щоб тільки дівок водити, вже були в адміністрації, який бардак був і сморід.
автомайданівцям Показати IP 20 Травня 2014 17:19
А, може, вам ще личко вареннячком вимазати?
Надія до автомайданівцям Показати IP 20 Травня 2014 23:21
Мені конкретно допомогли. Підприємець вимагала за копію наказу про декретну відпустку 100грн. Я знаю, що можна було звернутися і в Інспекцію по охороні праці, і в прокуратуру, але наказ був потрібний терміново. Я звернулася до самооборони майдану. Один з представників самооборони пішов зі мною до підприємця в якості свідка,перед тим проконсольтувавшись з юристом. І я отримала безкоштовно свій наказ. Думаю, підприємець зрозуміла, що згідно чинного законодавства вона не права, а представник самооборони це їй просто пояснив. Вважаю, що така організація потрібна, бо в нас вже настільки всі обнагліли, що просто немає слів!!!
кріт Показати IP 20 Травня 2014 17:19
а скільки платить паша данильчук за оренду просвіти чи як там вона зара зветься. скільки часу він там хазяйнує а грошики мимо міської казни. агов члени комісії зясуйте. бо міський голова мовчать
лучанин Показати IP 20 Травня 2014 17:38
Вибачте,а "Медова хата" за одну гривню чому?Вони неповносправні,чи велику користь приносять суспільству,продаючи широкий асортимент алкогольної продукції,та різної медової косметики за гроші?
123 Показати IP 20 Травня 2014 22:45
правильне рішення комісія...інакше на зміну одних блатних прийшли б інші. добре, що хтось стримує цих нових "господарів" життя. Чому мер до цього допускає, заграє з ПС? Не поможе