USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Башкаленко виступив під час з’їзду Партії регіонів

31 Березня 2014 10:45
Екс-губернатор Волині та колишній керівник обласного осередку Партії регіонів Олександр Башкаленко виступив під час закритої частини з’їзду Партії регіонів.

Під час виступу Башкаленко розповів, що, більшість членів Партії регіонів на Волині не вірять новій владі і залишаються вірними принципам своєї партії.

З його слів, на Волинь демократію принесли «під дулами автоматів».

«Ще й сьогодні люди з битами залякують наших активістів», - зазначив екс-голова ОДА та запропонував, щоб такі моменти якнайяскравіше висвітлювалися різними правозахисними організаціями.

Башкаленко підкреслив, що під час президентських виборів у країні партія повинна спрацювати чітко та технологічно.

Окрім того, він висловив надію, що ПР поверне втрачену довіру громадян.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
Хвєдя Показати IP 31 Березня 2014 10:48
Яка партія регіонів? Як були комуняками - так їми і залишились.
Анонім до Хвєдя Показати IP 31 Березня 2014 19:31
ПАНЕ БАШКАЛЕНКО ВИ ВЖЕ ЗНОВУ ВИЛІЗЛИ ДО ТРИБУНИ ДЕМОКРАТИ ВИ НАШ.... А ДЕ ВИ БУЛИ ТОДІ КОЛИ БЕЗ ЗБОРІВ БЕЗ ВРАХУВАННЯ ДУМКИ РЯДОВИХ ЧЛЕНІВ РОЗПУСКАЛИ ПАРТІЮ?????? ДЕ НАШІ ЧЛЕНСЬКІ ВНЕСКИ ВКІНЦІ ТО КІНЦІВ ДЕ МАЙНО ПАРТІЇ?????? ЧИ ЯК МОВА ЗНОВУ ЗАЙШЛА ЗА ПОСАДИ ТО ВИ ВИЛІЗЛИ З НОРИ????? ВАС ВЕСЬ СВІТ ПОБАЧИВ ЯК ЧИНОВНИКА ЯКИЙ ЗДАТЕН НЕСТИ ЛЮБЕ ПРИНИЖЕННЯ ЗА ПОСАДИ АЛЕ ПРИ ПЕРШІЙ ЖЕ Ж НЕБЕЗПЕЦІ ВІДРІКАЄТЬСЯ ВІД ПАРТІЇ..... СТИДОБА!!!!!
Юрій Показати IP 31 Березня 2014 11:08
І ще хтось його жалів? Мало отримав.
рекомендація Показати IP 31 Березня 2014 11:16
Башкалєнко, покайся за свої слова на вашому збіговиську. Бог усе прощає, та люди не простять.
Анонім Показати IP 31 Березня 2014 11:21
А що він сказав не так? Все правильно.
хехе) Показати IP 31 Березня 2014 11:25
в харю цьому горлопанові, знов почав бикувати вже в донецьку!
хехе) Показати IP 31 Березня 2014 11:28
заборонити йому вїзд на Волинську землю, нехай сидить в Донецьку, а ще краще нехай в Махачкалу біжить!
САША Показати IP 31 Березня 2014 11:34
Що за деби у нас зарас сидять в адміністрації! Ригів заборонити треба разом з комуняками...! Чи ця вся свора одна і таж сама... Переливають з пустого в порожне!
Андрій Показати IP 31 Березня 2014 11:35
Ну якщо в нас ДЕМОКРАТІЯ, то кожна людина має право на висловлювання своєї думки!!! Я краще підтримаю Башкаленка, чим того звірюку Дибільчука!!!!!!!!!!
хехе) до Андрій Показати IP 31 Березня 2014 12:03
якщо б нас була демократія, то Башкал давно мав би сидіти вже на нарах і сухарі гризти, а не горлопанити!
Андрій до хехе) Показати IP 31 Березня 2014 12:17
Не раніше Данильчука!
О+О до Андрій Показати IP 31 Березня 2014 12:22
Цікаво чим "затронув" Вас Данильчук? Як на мене - молодці "Вони", що "поскидали" таких "чиновників"...
Андрій до О+О Показати IP 31 Березня 2014 13:17
Бачу Вас ніяк не "затрагує" Данильчукова банда. Почекайте, ще надивитесь і почуєте!
О+О до Андрій Показати IP 31 Березня 2014 14:00
Абсолютно "не трогає". Я їх підтримую у їхніх "діяннях".
Андрій до О+О Показати IP 31 Березня 2014 14:13
Висновок один - сама з банди
Розумниця до хехе) Показати IP 31 Березня 2014 14:13
Демократія по-нашому - це диктатура більшості (і навіть меншини)???
О+О Показати IP 31 Березня 2014 12:21
Ніколи не підтримувала "Башкаленка", просто була повага до людини, яка займала "керівну посаду". Коли більше поцікавилася його "трудовою діяльністю" - побачила, що за людина і як провадила свою "діяльність" ПР.
))) до О+О Показати IP 31 Березня 2014 12:39
на жаль, зараз він каже абсолютну правду. але сподіваюсь, що оте лайно, яке совається зараз Волинню та Україною, скоро забереться назад по своїх норах. ПР промахнулись тим, що не відпрацювали ідеологічну складову. тільки тому люди за них голосували і будуть голосувати, до речі, що протилежна сторона - це взагалі клінічне пекло. отак і живемо.
Анонім до ))) Показати IP 31 Березня 2014 12:44
ваші пропозиції???
))) до Анонім Показати IP 31 Березня 2014 13:26
перестати копирсатись у лайні і зайнятись своїми справами. а там лише проти всіх. по-моєму, це логічно. а недоумки швиденько перегризуть одне одного. чи випливе з цього ПР, покаже час. але схоже, що випливе. в них стільки безмізких утриманців залишилось. одна Сволота скільки жере.
У-ух! до ))) Показати IP 31 Березня 2014 17:32
Сволота не є пр
О+О до ))) Показати IP 31 Березня 2014 14:08
Якщо Вам подобалося, коли Вас обкрадали і дурили...то звичайно голосуйте за "ПР". Це вибір окремого кожної людини...
лучанка до О+О Показати IP 31 Березня 2014 14:15
Та нас зараз дурять так, що ПР відпочиває!!!!!!!!!!
О+О до лучанка Показати IP 31 Березня 2014 14:20
Принаймі можна влаштуватися на "державну" роботу без "відкату".
І_І до О+О Показати IP 31 Березня 2014 15:08
А от Юля вам дасть, а потім ще додасть...!:)
Розумниця до ))) Показати IP 31 Березня 2014 14:21
Не думаю, що за них голосуватимуть. Для Півд.-Сх. вони покидьки і зрадники, а тут ніхто.
))) до Розумниця Показати IP 31 Березня 2014 15:00
тепер уявіть рейтинги оппи або сволоти, або шоколадного удару. рейтинг пр - це те, що можна травити дустом. це об'єктивно так. втім, побачимо, кажу ж.
опиум Показати IP 31 Березня 2014 12:43
звучать должно так.Трезвый башкаленко дошел сам до трибуны и внятно пробовал говорить.приезжай к нам скорее а то АКАНОМИКА заглохне без такого усательного пацаненка.
Анонім Показати IP 31 Березня 2014 14:19
Саша, останні крихти поваги до тебе втрачені. А чи не ви своєю владою довели до відчаю простих людей, де не можна кроку ступити , щоб не попасти в поле зору " смотрящих" - ти ж в курсі. Щоб будь- які діі зробити - треба заплатити, то на один фонд, то на інший. Це так ТЕХНОЛОГІЧНО ви вмієте працювати. " великий " президент розікрав зі своіми посіпаками всю краіну на багацько років наперед - залишивши в казні практично пустоту. То про яке вміння працювати ти говориш? Сховайся і не соромся перед людьми. Але відбирати зароблене ви вмієте, а де ж ваші результати - це практично збанкрутіла краіна, а владна верхівка - так обагатилась , що давно втратила відчуття реальності . Забитим , заляканим народом легко управляти. Украінці довго терплять, але безкарність верхівки, продажні суди довели до МАЙДАНУ - найвищого мірила того , що всі стали іншими , ми стали НАЦІЄЮ. Нас не здолати. Слава УКРАІНІ!!!!!!
волиняка Показати IP 31 Березня 2014 14:25
Бакаленко мало дали по голові. Їдь до Путіна і свого Яника.
Розумниця Показати IP 31 Березня 2014 14:35
Красиво написано, із сльозою. І все гаслами. А кого ми бачимо зараз? " Ба! знакомые всё лица!". Як сказав один з персонажів комедії "Горе от ума". І що кардинально змінилося після майдану?
без эмоцiй Показати IP 31 Березня 2014 15:00
Мне не нравится ПР , но , если не будет оппозиции, то будет беспредел как когда-то с КПСС. Не поддерживаю Башкаленко, но он говорит правду о издевательствах над людьми , унижениях и оскорблениях и, если мы хотим в ЕС , то такие действия распустившихся малолеток не допустимы.
Дмитро Показати IP 31 Березня 2014 15:06
Башкаленко хоч виступає, а Пустовіт - маріонетка, яку смикають і керують ним усі кому заманеться!:)))
користувач Показати IP 31 Березня 2014 16:34
Погано Ви знаєте Партію регіонів вцілому і Башкаленка зокрема! Партія діє за принципом римських легіонів і це відповідає дійсності. Допоки живий хоча б один, хто був відданий ідейним постулатам Партії - доти є Партія регіонів. Більше того, є ще ряд незавершених справ, в тому числі і ДАНИЛЬЧУК, а те, що ці так звані демократи знущались над регіоналами на Волині - так це ще більше придасть голосів НЕ В КОРИСТЬ НИНІШНЬОЇ ВЛАДИ! Хлопці, мужайтесь, скоро Вам злазити, бо "козирів" у Вас взагалі немає - немає у Вас єдності, немає уяви про те, що і як треба робити. Для прикладу - Борис Клімчук - це господарник, політик, дипломат з великої букви і нинішній губернатор навіть в тіні Клімчука не стоїть, тим паче з тим, яку команду формує, в тому числі і в районах, а от Башкаленко - він ще про себе заявить, от тоді і поговоримо любі малята - хлопчики і дівчата!
Анонім до користувач Показати IP 31 Березня 2014 19:33
легіонерів які зрікались імені легіону .... сажали на палю....
користувач до Анонім Показати IP 31 Березня 2014 20:03
І багато таких знаєш? Аноніме, ти побачиш результати виборів - вони по Волині по любому додадуть голосів в порівнянні до попередніх по лінії Партії регіонів.
Анонім до користувач Показати IP 31 Березня 2014 21:11
Я САМ КОЛИСЬ ГОЛОСУВАВ ЗА ПР ТЕПЕР ПРИНЦИПОВО НЕ БУДУ!!!!! ЗА ДОБКІНА ГОЛОСУЙТЕ САМІ!!!! І ЗА СЦИКЛИВОГО ЩУРА БАШКАЛЕНКА ЯКИЙ РОЗПУСТИВ ПАРТІЮ ПІДЖАВШИ ХВІСТ НЕ БУДУ!!!!!
Анонім до користувач Показати IP 31 Березня 2014 21:12
Результат буде такий що Башкаленку "однопартійці" за розпуск партії ще пику начистять!!!!
користувач до Анонім Показати IP 31 Березня 2014 21:20
Очевидно Ви, шановний Аноніме, не ствердились в чомусь... точніше не прижились в ПР, або ПР не зреалізувала Ваших планів/амбіцій/задумів - то Ваша реакція цілком логічна і зрозуміла, хоча не людина для Партії повинна бути, а Партія для людини. Що ж... і таке буває як у Вашому випадку... Ви, шановний, Аноніме, не ображайтесь - таке життя, повне підйомів і спадів, синусоїда... А щодо "начистити пику" - так він - БАШКАЛЕНКО - перед Данильчуком і братією не пронувся - ВІН МУЖИК!!! - то ж йому боятись нічого - його ПАРТІЙЦІ області чекають з ПОВЕРНЕННЯМ, причому це повернення буте зі щитом, та й так він герой без всяких там балачок. Дуже багато людей його за те, що тоді не впав на коліна почали поважати і Башкаленко зараз має реальний авторитет. За ним підуть, причому підуть більше, ніж за будь ким зараз в області!
Анонім до користувач Показати IP 31 Березня 2014 23:27
ШАновний пане користувач: 1) я в партію не йшов я за неї голосував ... і чекав змін а не боротьби за посади та оббирання людей 2) ДЕРЖАВА ДЛЯ ГРОМАДЯНИНА а не громадянин для держави.... 3) Башкаленко не пргинався за посаду своїми пазюрями чіплявся до останього за корито а ось коли мова зайшла за партію зрадив нас рядових виборців і втік як останій шакал піджавши хвіст.... 4) МАЯЧНЯ ЯКЩО БАШКАЛЕНКО ПІДТРИМУЄ ДОБКІНА А СУДЯЧИ З ТОГО ЩО ВІН БУВНА ЗЇЗДІ ТО ЦЕ ТАК ТО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ЩО ВІН ТИПОВИЙ МОСКОВСЬКИЙ ПРИХВОСТЕНЬ.....
Анонім до користувач Показати IP 31 Березня 2014 23:35
Башкаленко типовий БРЕХУН спочатку говорив що розпустив партію а тепер вроді ні то яка ж твоя позиція БАШКАЛЕНКО ???? ВЖЕ ПР немає на руках крові??????
користувач до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 21:22
Чому ти обливаєш людей брудом? Не хочеш голосувати за ПР - не голосуй і нікому від того не буде ні холодно ні жарко. Та й, до речі, чому ти Анонім? Може ти А** іст? Тоді усе зрозуміло...
користувач до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 21:24
Та й граматика у тебе кульгає... Ти точно закінчив девять класів?
читачка до користувач Показати IP 1 Квітня 2014 10:38
підтримую Ваш коментар
гепа Показати IP 31 Березня 2014 16:45
ага, довіру швидко відновлять, з такими кандитами як добкін.. людей за бидло повіністю тримають, або самі втратили глузд... а башкаколєнку мало все таки драздулі дали, ой мало....
Волинянин Показати IP 31 Березня 2014 17:35
Поважаю принципових людей, які мають характер, відстоюють позицію, хоч і не підтримував регіоналів, але там багато добрих і щирих людей, які працювали. Час покаже, хто чого вартий!
колишній член ПР Показати IP 31 Березня 2014 18:18
О знову при владі, знову буде вчити як правильно рахувати бюлетні.....чурка !
Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 07:05
Башкаленка на нари, і з ним його соратників, Волошенюка, який вибори наголо сфальсифікував, при писавший на день виборів в Торчин кучу людей, мера торчина Кревського який з ним мотив всілякі схеми, Красовського, який міняє шапки при кожній владі, їздив на помаранчеву революцію а потім став головою осередку ПР в ківерцях, повія
Просто мешканець Вол Показати IP 1 Квітня 2014 10:52
Відчуття тошнотворності..... ніби й вигнали.... але знову зараза відроджується..... видно неякісно дератизацію на волині провели....
Володимир Латковский Показати IP 6 Квітня 2014 15:15
А хто такий данильчук зі своєю шушерую,що вони лякають всю Волинь, хай приїжджають до нас на Любомльщину, ми їм розкажем по чем в Одессе рубероед, шантрапа уголовная.