USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Байден назвав Путіна вбивцею та заявив, що він заплатить

17 Березня 2021 15:13
Розвідка США з’ясувала, що російський президент Володимир Путін курував «очорнення» кандидатури Джо Байдена на виборах 2020 року. Чинний американський президент відреагував на оприлюднені дані.

Про це інформує 24 канал з посиланням на ABC News.

Американський президент розповів, що попереджав російського лідера про можливу відповідь ще під час телефонної розмови наприкінці січня.

При цьому Байден зауважив, що Путін «заплатить» за свої злочини, зокрема йшлося про масштабні зусилля Росії очорнити репутацію Байдена напередодні президентських виборів. Він додав, що вже попереджав російського президента щодо цього під час телефонної розмови наприкінці січня.

«Він заплатить. Ми довго розмовляли. Розмова почалася з того, що я сказав: «Я знаю вас, ви знаєте мене. Якщо я з’ясую, що це сталося, будьте готові», – підкреслив Байден.

Щодо слів «Путін заплатить», то американський президент не став вдаватися у подробиці, що саме має на увазі.

Водночас він не виключив подальшої співпраці з Росією у сферах, де це можливо. Наприклад – щодо продовження Угоди про стратегічні наступальні озброєння.

Раніше розвідка США підготувала звіт, в якому йдеться про те, як Росія й Іран намагалися вплинути на американські президентські вибори. Згідно зі звітом, Кремль причетний до операцій, спрямованих на «очорнення» кандидатури Джо Байдена та Демократичної партії. А санкціонував їх Володимир Путін.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Дідусь Альцгеймер Показати IP 17 Березня 2021 15:27
Це той, хто свого генерала пацаном в мундирі назвав?
Еще укол ботокса до Дідусь Альцгеймер Показати IP 18 Березня 2021 13:33
А как там рубль? Ха ха ха, дно пробил уже или готовится ?
старий вафлет Показати IP 17 Березня 2021 15:53
перемога?
бункерна моль до старий вафлет Показати IP 17 Березня 2021 16:53
ви мене з бункера нічим не виманите.
777 Показати IP 17 Березня 2021 15:58
Конечно заплатит.он тебе перевод пошлет почтовый.беги на почту ато пропустишь.
Да уж до 777 Показати IP 17 Березня 2021 16:54
А тобі "перевод" з козлостана, "капейки", но такому дешевому тролю і так піде.
777 до Да уж Показати IP 17 Березня 2021 22:51
Не возбуждайся так маленький,ато заклинит еще.
Да уж до 777 Показати IP 18 Березня 2021 13:35
Готовся к сакрализации ботокса. Скоро его свои же удавят...
123 Показати IP 17 Березня 2021 16:10
Все вірно. А вата його пособники
Читач Показати IP 17 Березня 2021 16:29
Тих русішісшвайнів потрібно взагалі ізолювати від людей, щоб ними ніде не пахло. Уявіть тоді, скільки агресії і на скільки війн на Землі зменшиться.
Ботоксяний ви**ядок до Читач Показати IP 17 Березня 2021 16:55
Я вам еще раз повторяю, что ми тут не причем. И снимите санкции, изверги.
777 до Читач Показати IP 17 Березня 2021 17:15
Серьезно? А вы то как заживете тогда...
Анонім Показати IP 17 Березня 2021 16:42
Дедушке пора о душе подумать, а он делает вид, что работает президентом. Бедная Америка!
Ха ха ха до Анонім Показати IP 18 Березня 2021 15:54
Голос лишнєхромосомних ... підняли з колін вже вас, чи ще на калєнушках ?
Ісса Ндойє Показати IP 17 Березня 2021 17:18
Путін вже в.ра...ся ...
Анонім Показати IP 17 Березня 2021 22:53
Mr. Biden, kogda vy pozvonite Zelenskomu? I peredajte tam Masku, chtoby tozhe otvetil nashemu prezidentu. Nekrasivo vse eto.
Анонім Показати IP 17 Березня 2021 23:18
Байден значит предъяву Путину кинул. Обычно за такие слова серьёзные дядьки ответ держать требуют
Анонім Показати IP 19 Березня 2021 10:22
Не знаю чи американцям з Байденом пощастило, а от українцям так точно - у нас з'явилась надія на краще з таким сильним і мудрим союзником.