USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Будівлю Донецької ОДА звільнили, губернатора-самозванця заарештували

6 Березня 2014 08:59
Захоплену в середу, 5 березня, проросійськими активістами будівлю Донецької облдержадміністрації звільнили. Про це повідомляє "Укрінформ".

За повідомленнями джерел у правоохоронних органах, вночі був заарештований лідер "Народного ополчення Донбасу" Павло Губарєв.

У результаті проведеної вночі операції затримано також 70 осіб, що блокували будівлю Донецької ОДА. На флагшток у будівлі повернено державний прапор України.

Як вже повідомляв Укрінформ, напередодні в Донецьку відбулися два багаточисельні мітинги, сталися сутички, в результаті яких постраждало сім осіб.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
s Показати IP 6 Березня 2014 09:22
комусь можна захоплювати, а комусь ні
ВВС Показати IP 6 Березня 2014 09:35
І відразу арешти, рипресії...:) Ще ковтнете з ціми "новими"!:(
володимир до s і ВВС Показати IP 6 Березня 2014 09:43
за сепаратизм потрібно судити . якщо ви цього не розумієте то краще промовчіть.
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 10:07
Серйозно то давайте гузя посадимо і інших євролюбів невигідна асоціація і економічне загарблення ЦЕ НЕ СЕПАРРАТТИЗМ????? ЦИМ АРЕШТОМ ВИ ЛИШЕ СПРОВОКУВАЛИ СХІД.... ЧЕРГОВИЙ РАЗ ДОВЕЛИ ЩО ЗАХОДУ. МОЖНА ТО СХОДУ ЗАСЬ....
Аноніму Показати IP 6 Березня 2014 10:14
Губарєв закликав до відокремлення Донбасу і передачі його Росії. Він такий самий му** к, як і ти!!!
Lex Показати IP 6 Березня 2014 10:42
Что то тут не то... Кролики видимо уже договорились попилить Украину. Только так можно объяснить эти действия.
валік Показати IP 6 Березня 2014 11:23
Кононович також на Волині закликав до розколу України.СБУ провірте їх.
Вас до валік Показати IP 6 Березня 2014 11:53
Про кононовичів пісня с.слепакова 'два Кирила "