USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.85 9.97

Голова Нацполіції Деканоїдзе подала у відставку

14 Листопада 2016 13:44
Народний депутат Єгор Соболєв підтвердив інформацію про відставку глави Національної поліції Хатії Деканоїдзе.

Про це він повідомив після телефонної розмови з Деканоїдзе. При цьому подробиць нардеп не розповів, - інформує Газета.

"Не думаю, що коректно переповідати нашу розмову", - сказав Соболєв.

"Ми як партизани, багато чого змогли зробити. Клептократи нас витісняють, вичавлюють. У Хатії Деканоїдзе було дуже багато людей, які прямо протилежне хотіли зробити з Нацполіцією. Їй було дуже важко називати біле білим, а чорне чорним. У МВС, де досі дуже багато людей і традицій Захарченка (екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко. - ред.), бути нормальною людиною дуже важко. Те, що вона збирається йти, дуже погана історія для МВС та української держави", - сказав Соболєв.

Він пов'язав відставку Деканоідзе з намаганням пропихнути призначення начальником поліції Черкащини Валерія Лютого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ігнат Показати IP 14 Листопада 2016 14:05
Слава Богу!
Sieger Показати IP 14 Листопада 2016 14:09
Скатертю дорога, неробо! Чумайдан - вокзал - Грузія!
хай Показати IP 14 Листопада 2016 14:14
пі.....дує і фацевича з собою забере
Андрій Показати IP 14 Листопада 2016 14:26
ну звичайно в айвякова нова заступниця нащо йому ця кля--ча :)))
очень печально Показати IP 14 Листопада 2016 14:29
но и позитив присутствует! есть надежда .что янукович вернется!
Укроп Показати IP 14 Листопада 2016 14:33
Нафіг з України цих ср*них варягів. Україна для українців! А то г*вно всяке накерувало. Г*вна шоколадні.
Михайло Показати IP 14 Листопада 2016 14:53
коментар було видалено
шо Показати IP 14 Листопада 2016 15:33
Трамп всемогцщий робить, де та америка,а як тут рве,
Соня Показати IP 14 Листопада 2016 15:58
А кто ответит за развал правоохранительной системы? Кто ответит за потраченные деньги на ряженых полупокерных патрульных?
Марс до Соня Показати IP 14 Листопада 2016 16:25
соня, проснись і не спи, а за що відповідаєш ти в цьому житті, крім отаких пасквілів...
Рівнянин Показати IP 14 Листопада 2016 23:54
Кошмар, скільки на Волині д*білів, судячи з коментарів.
123 до Рівнянин Показати IP 16 Листопада 2016 01:48
Я з Луцька але сам в шоці