USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

До акції за відставку Яценюка у Луцьку долучилися учасники АТО

16 Лютого 2016 13:47
Відставки урядовців, які «потрапили на свої посади на крові українців», вимагали у Луцьку учасники бойових дій на сході країни.

Про це йшлося під час мітингу, що відбувся 16 лютого під стінами будівлі облради та облдержадміністрації на Київському майдані у Луцьку. Окрім депутатів обласної та міської рад та партійних активістів, під час акції виступили декілька учасників бойових дій на сході України.

Учасник російсько-української війни Олександр Скиба зауважив, що, попри те, що протестувальники вимагають відставки Арсенія Яценюка, всі розуміють, що він є лише вершиною айсбергу корупційних схем. З його слів, можна було б мовчати, щоб не вносити розбрату між партнерами по Майдану, але йому, як учаснику війни, боляче, що урядовці не розуміють простої істини: вони потрапили у свої крісла на українській крові, тому що на майдані зібралася вся Україна.

Боєць нагадав, що українці зняли з посади попередника Арсенія Яценюка Миколу Азарова та попередника чинного президента Петра Порошенка Віктора Януковича. Він зауважив, що коли піднімали питання про введення в країні військового стану на початку бойових дій, владці запевняли, що війни немає. Тепер, у відповідь на критику Уряду лунають прохання «давайте потерпимо, тому що у нас війна».
Таким чином, на думку Олександра Скиби, Уряд на чолі з Арсенієм Яценюком та головнокомандувачем Петром Порошенком повинні піти у відставку.

Промовці під час мітингу наголошували на тому, що один олігархічний лад в Україні змінився на інший, а «реформи» від Уряду призводять лише до зубожіння простих громадян. Лунали заклики до відставки, разом з урядовцями, голови Нацбанку Валерії Гонтаревої та Генерального прокурора Віктора Шокіна.

Учасники акції скандували «геть міністра-мародера», «Яценюк керує – Путін аплодує» тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Тарас Чурило Показати IP 16 Лютого 2016 13:49
Проводьте з паралелі з київськими подіями, зріє великий соціальний бунт
Юлія Парій Показати IP 16 Лютого 2016 13:50
Хлопці з АТО просто так мітигувати не будуть, і в підкупі їх не звинуватиш
Лучанка Показати IP 16 Лютого 2016 13:58
Тримаймось треба те падло скинути з трону.
Луцьк до Лучанка Показати IP 16 Лютого 2016 14:08
Не треба було туди його садити!!!!!!!!
Анонім до Луцьк Показати IP 16 Лютого 2016 14:14
Куля в лоб!
шалом до Луцьк Показати IP 16 Лютого 2016 14:25
Посадила підтасовка голосів та такі продажні як ти
ДІСТАЛО Показати IP 16 Лютого 2016 14:02
За що боролись на те напоролись!!!!
не свободівець Показати IP 16 Лютого 2016 14:10
СЕРДЕЧНИЙ УКЛІН ВАМ ХЛОПЦІ, ХОЧА Б ЗА ТЕ ЩО НЕ ПРОДАЛИСЯ ЗА БЮДЖЕТНІ ПІЛЬГИ ПОДАЧКИ АТОШНИКАМ, ВИ ДІЙСНО ДОСТОЙНІ КЕРУВАТИ ДЕРЖАВОЮ БО ВИ ЗА НАРОД А НЕ ЗА КОРИТО
Читач до не свободівець Показати IP 16 Лютого 2016 14:47
А за що ж вони продаються: дай землю, дай квартиру, пільгу на компослугу, безкоштовне лікування, проїзд.... мало? на роботу не хочуть
turbo до Читач Показати IP 16 Лютого 2016 15:36
Ті що дай землю, дай квартиру, пільгу на компослугу, безкоштовне лікування, швендяють по барах, так як деякі "афганці", а не мітингубть
федір Показати IP 16 Лютого 2016 14:15
Треба вимагати його відставки однозначно . бо ця людина зайшла на крові патріотів і робить незрозумілі реформи які тільки знищують економічно країну. Поставити його на майдані в прямому ефірі і дати вибір або куля в лоб або конфіскація награбованого та позбавлення українського громадянства і всіх майбутніх виплат по йому. за таку ефективну роботу за 2 роки
Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 14:22
"Затяніть пастки"- чому це ми маємо таке чути? Метою було не таке життя. Все правильно, не може працювати- геть з трону!
ання Показати IP 16 Лютого 2016 14:54
а де молодь? молоді мабуть дуже ж добре живеться! вийшли старші люди бо їх це життя в бідності дістало. а молоді все до лампочки що у них у цій країні нема майбутнього. на вибори йдуть також старші люди а молодь сидить і з компютера спостерігає. ПОРА ВЖЕ ЇМ ПРОКИДАТИСЬ!
не пацик Показати IP 16 Лютого 2016 16:08
як в госдепі скажуть так Петро і зробить а напевне вже нетільки сказали а гримнули кулаком і показали на двері. остальне ці акціі до самоі ср-ки.
ні до не пацик Показати IP 16 Лютого 2016 18:27
Ти поплутав як у кремлі скажуть так і ляже, та й то не прямо, а через жабоїдів та фріців