USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

«Країна воює, а Уряд грабує» – у Луцьку вимагали відставки Яценюка

16 Лютого 2016 11:30
Під стінами облдержадміністрації відбулася акція, спрямована на відставку чинного Уряду на чолі з Арсенієм Яценюком.

Мітинг, який організувало ВО «Свобода», відбувся 16 лютого під стінами будівлі облради та облдержадміністрації на Київському майдані у Луцьку.

Учасники акції тримали банери з написами «Уряд мародерів-зрадників – у відставку», «Країна воює, а уряд грабує», «Яценюк керує – Азаров аплодує», «Біжи, кролик, біжи», «Москаль вбиває на сході, а Яценюк – у тилу» тощо.

Депутат Луцької міськради Микола Федік зазначив, що подібні акції протесту нині відбуваються у різних містах України під стінами ОДА. Учасники заходів висловлюють свою позицію щодо бездарної корупційної політики Уряду Арсенія Яценюка та його «сильної команди зі створення складних часів».
Одночасно у Києві відбувається пікетування Верховної Ради, де Прем’єр-міністр доповідатиме депутатам, після чого відбудеться голосування за довіру чи недовіру йому. Депутат зауважив, що, відповідно до соцопитувань, 71% українців висловлюють недовіру Уряду.

Він наголосив, що давши кредит довіри Уряду, українці чекали на завершення військового конфлікту на сході, а натомість отримали пониження курсу гривні, зниження зарплати у 2,5 рази, жахливі комунальні тарифи, підвищення цін на газ у 5 разів, зовнішній борг України збільшився вдвічі та становить 571 мільярд гривень. Депутат зазначив, що торік оприлюднили звіт про розкрадання 7,5 мільярда гривень на державних підприємствах.

Також він звернув увагу на те, що вже 2 роки триває будівництво «стіни» на кордоні з Росією, куди витрачено 400 мільйонів гривень, за які доцільніше було б придбати 80 одиниць бронетехніки.

Перший заступник голови облради Олександр Пирожик зауважив, що більшість місцевих рад на Волині вже ухвалювали звернення про необхідність відповідальності цього Уряду. Втім, Верховна Рада не відреагувала на звернення. Відтак, своє ставлення до Яценюка вирішили висловити через масові акції протесту. Він наголосив, про факти корупції, викриті ще торік. Зі слів Олександра Пирожика, сьогодні слідкуватимуть за голосуванням депутатів-волинян у парламенті – якщо вони не відправлять корупційний Уряд у відставку, відповідальність лежатиме на них.
Його виступ підтримали вигуками «Арсеній Петрович – другий Янукович».

Своєю чергою, депутат Луцької міськради Богдан Богонос розповів про приклади «реформ» Уряду на рівні Луцька. Так, у 2015 році Уряд «забув» до фінансувати освіту та медицину по захищених статтях на декілька мільйонів гривень. Ці кошти довелося забирати з міського бюджету, де вони могли бути використані на ремонт доріг, садочків тощо. Цьогоріч урядовці знову недофінансували галузі освіти та медицини, не запланувавши вдвічі більшу суму.
Учасники мітингу вигукували гасла за відставку Уряду. Лунали також заклики до того, аби голова ОДА Володимир Гунчик вийшов, щоб дати пояснення пікетувальникам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
Петро Показати IP 16 Лютого 2016 11:43
Всі, хто проти діючого уряди - агенти москви. Тут працюють руки кремля. Не розхитуйте човен, а то нашому кролику стане погано!
translate до Петро Показати IP 16 Лютого 2016 11:53
Ця тема не місце для чорного гумору
Тетяна Семенюк до translate Показати IP 16 Лютого 2016 12:20
А що не так? Для чого його знімати? Ви ж його туди поставили, Вам же було погано при Азарову - тепер хай керує, тіштеся!!!
Анонім до Тетяна Семенюк Показати IP 16 Лютого 2016 12:58
А вам було люкс бо клан був ваш а тут "конкуренти" по розкраданню зявились!!!!!!
Тетяна Семенюк до Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 16:45
Ну так... Хоч комусь було люкс... і тому самому долларові за 8 грн/штука було люкс, і бензину по 10 грн/літр було люкс, і газові для населення по 72 коп/м3 було люкс...і мирові було люкс - БО БУВ МИР І НЕ БУЛО ВІЙНИ!!! Ти дійсно такий дурний чи притворяєшся, що аж 22 плюсика за себе захерачив... Конкуренти не в мене зараз - конкуренти в цілого народу - НЕВЖЕ НЕ ЗРОЗУМІЛО???
Анонім до Тетяна Семенюк Показати IP 16 Лютого 2016 17:48
А чому ж долар по 8 лишили а не вернули знову на пять бо свої експортери не веліли. А чому ж мир був за рахунок кацапстанського ставленика Азарова котрий родився й школярував у Раші. А напевно Адмін сайту твій коханець та стукає тобі який в кого юзерагент, чи ти секретар СБУ, та щось твої точні дані голосів кульгають напевне від іншого користувача
датагруп до Тетяна Семенюк Показати IP 16 Лютого 2016 13:13
Що не свій пахан муляє
Тетяна Семенюк до датагруп Показати IP 16 Лютого 2016 16:42
Я можу пристосуватись під любого пахана - а от чи простий люд зможе? навіть не знаю...
Ггггг Показати IP 16 Лютого 2016 11:53
Коли вже наші пенсіонери врешті решт перестануть продаватись за сто гривень.
дьодік до Ггггг Показати IP 16 Лютого 2016 12:14
Надіюсь, що ви доживете до старості і поживете на картоплі, хлібі і воді...
external до дьодік Показати IP 16 Лютого 2016 12:48
Він про себе сказав за що ж його сварити то
Г до дьодік Показати IP 16 Лютого 2016 23:45
Чесно, якщо доживу то буду доживати там де на даний момент проживаю . Ви скоро самі себе позїдаєте і без ста гривень, патріоти....
А4 до дьодік Показати IP 17 Лютого 2016 20:51
Так, вони навіть самі транспоранти роздруковували. Молодці, бо не вся молодь зможе перенести А4 в А2
Анонім до Ггггг Показати IP 16 Лютого 2016 12:18
ти по собі судиш ? за скільки продався бандовладі ?
Гггггг до Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 23:38
Клоун, біжи до цирку)
пенсіонер до Ггггг Показати IP 16 Лютого 2016 12:22
як тільки пенсія дозволятиме повноцінно харчуватись, одягатись, придбати медикаменти, оплатити комунальні платежі і, зробити заощадження, так відразу ніхто не буде ходити на такі мітинги, а всім буде бєзразлічно, хто очолює уряд, і як він працює...
Вася до Ггггг Показати IP 16 Лютого 2016 12:25
У свободи немає по 100 гривень
Галя до Ггггг Показати IP 16 Лютого 2016 12:45
Тоді, коли керуватимуть країною ті, хто не буде красти та святкувати вечірки з приводу отримання свого першого " ярду", як Яценюк, а та хто тим пенсіонерам забезпечить пристойну старість.І не треба сміятися з того, що пенсіонери стоять там за кілька гривень, це не від добра, але впевнена, що поділяють написи на тих плакатах, які тримають. З таким прем'єром зубожіємо зовсім. Біди наробив достатньо, хай іде!
Лучанин Показати IP 16 Лютого 2016 12:01
Хоч комусь не наплювати на те що робиться.
лучани Показати IP 16 Лютого 2016 12:12
Тягнибокери знову рвуться до влади.
свобода до лучани Показати IP 16 Лютого 2016 13:52
ми ще небагото брали. нам дали прокуратуру, ліс і т.д. Думаєте там багато дають?
Степан Показати IP 16 Лютого 2016 12:13
Алтернатива? Хтось вірить що прийде кращий?
Віктор Хведорови до Степан Показати IP 16 Лютого 2016 14:55
кращий вже не прийде
Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 12:19
ВЕЛИКА УКРАЇНСЬКА СТІНА - памятник бездарності і тупості
Волинянин Показати IP 16 Лютого 2016 12:22
У тягнибоківців коротка пам"ять. Великої різниці між Шокіним і Махніцьким,Швайкою і Павленком,а про Мохника ліпше взагалі промовчати, немає! Чи "Свобода" думає, що в людей коротка пам"ять? Так що, чиє б телятко бичало б, а чиє б помовчало!
ех до Волинянин Показати IP 16 Лютого 2016 12:50
Бляшко також здув
до Волинянин до Волинянин Показати IP 16 Лютого 2016 13:02
як то кажуть коли аргументи закінчуються то приходить "сам д*рак"
факт до Волинянин Показати IP 16 Лютого 2016 13:21
А після пікету "Свободівці" дружньо всілись біля компів і мінусують! :)))
А Показати IP 16 Лютого 2016 12:35
Аж гидко на цей цирк дивитись. Проснулась "Свол*та", а до того не бачили, що робиться. Все було "одобрямс" , а тепер команда "ганьба". От і повилазили пропіаритись. Можна подумати, що в Києві звернуть увагу на це посміховисько. Йдіть по хатах, бо холодно і грип ходить.
XXXL до А Показати IP 16 Лютого 2016 12:51
Знову закукурікав
до А до А Показати IP 16 Лютого 2016 13:00
Сиди сиди у хаті, життя пройде поряд.
XXXL до А Показати IP 16 Лютого 2016 13:05
Скільки можна кукурікати
єс до А Показати IP 16 Лютого 2016 13:21
перестань кукурікати
долар Показати IP 16 Лютого 2016 13:05
давайте. видставимо. А потим дивиться на курс в обминнику. думаю весело не буде..
Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 13:05
А,чоготак мало прийшло людей? Що так добре стало жити. Коли сьгодні платила кварт.плату то всі плювалися ,що так дорого ,з груднем місяцем опалення зросло майже на 80%то так треба?А де взяти простим людям?Коли ще треба купити ліки без яких неможна прожити ?Багатий бідного нерозуміє.А,вони все наживаються ,а наші люди терплять.Треба вже давно проводити акції.
лучанин Показати IP 16 Лютого 2016 13:10
А чи має право держслужбовець Пирожок ходити на мітинги?Він же крім озвучувати запити і верещати нічого не вміє.Всім свободівцям сказали покинути посади,а він чому не йде.Хоча в його посада безвідповідальна така ж як і він.
ОПОЗИЦІОНЕР до лучанин Показати IP 16 Лютого 2016 13:54
Бо він "легіонер" Свириди й дав хабаря свободі аби лишень його взяли після Свириди
Чи лижі не їдуть, чи до лучанин Показати IP 16 Лютого 2016 17:40
А не пробували розібратись чим відрізняється посадова особа в органах виконавчої влади від посадової особи в органах місцевого самоврядування?
Чи лижі не їдуть, чи до лучанин Показати IP 16 Лютого 2016 17:41
А не пробували розібратись чим відрізняється посадова особа в органах виконавчої влади від посадової особи в органах місцевого самоврядування?
Костя Показати IP 16 Лютого 2016 13:17
А ПОРШЕНКО кращий? Він же підписує усі Закони!!!Щось він теж не хоче щоб люди жили краще бо не пропонує покращити рівень життя людей! Щось саме він підписав Закон про пенсійну реформу і так далі!!!!!!!11
факт Показати IP 16 Лютого 2016 13:20
А чи не "Свобода" спровокувала ситуацію у якій зараз опинилась Україна після втечі Януковича? Згадайте все!!!
тт до факт Показати IP 16 Лютого 2016 13:34
Ударені скандували поки столицю не очолили де вони тепер хай вийдуть теж
DEXTER Показати IP 16 Лютого 2016 13:42
ТЕЛЯТА Свободівські
андроід до DEXTER Показати IP 16 Лютого 2016 14:33
Не блефуй і так видно що ти нінзя черепашка
дисплей до DEXTER Показати IP 16 Лютого 2016 15:21
Не блефуй бо ти нінзя черепашка
юля Показати IP 16 Лютого 2016 13:43
поки ви тут підтримуєте Яценюка , курс гривні продовжує падати. вас як лохів грабують, зробили жебраками у європі, а ви все захищаєте владу олігархів та кланів. я в шоці з народу такого
терміново до юля Показати IP 16 Лютого 2016 14:19
Бо вони підстилки режиму та живляться олігархічними обїдками обїдки
рональд Показати IP 16 Лютого 2016 13:45
яценюк - найгірший премєр 2015 року у світі. як і гонтарева - найгірша глава НБУ минулого року. обоє рябоє. ну і ще порошенко - барига ще той. одна гоп-компашка.
Юлія Парій Показати IP 16 Лютого 2016 13:47
Довели людей до крайнощів, невже Яценюк не розумів, що такими рформами риє собі яму
Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 13:56
а де пупс
ренегатИ до Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 14:04
А де Гузь та Богомолець та Яковлєв
п ятка до ренегатИ Показати IP 16 Лютого 2016 14:35
Знаю, що скоро і григоренко і яковлев отримають по сідницям. І в луцьку все покращіться.
40 кв Показати IP 16 Лютого 2016 14:08
я не поняв а де вірний друг Яценюка - мужній Ігор Гузь? з ким його полумяне серце зараз? де мужній лісовий боєць Ігор Лапін?
Арсен Показати IP 16 Лютого 2016 14:17
Дуже добре ми живемо. Прийшов до влади, зайняв керівну посаду, отримував солідну зарплатню, запровадив реформи,які комусь доведеться доводити до пуття, довів народ до зубожіння, країну до війни, а тепер, коли не вийшло нічого путнього (не плутати з Путіним) з того керування, можна і у відставку піти "гонорово" (до нових виборів). Якби за такі "заслуги" перед Батьківщиною та власним народом не у відставку відправляли, а розстрілювали то і бажаючих створювати "покращення вже сьогодні" значно поменшало б. Слава Україні !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Риба Показати IP 16 Лютого 2016 14:30
Сидит ворона на с@ку, во рту сыр. Внизу лиса бежит: — ворона, ты на выборы пойдешь? — нет!! Сыр выпадает Ворона сидит и думает, если бы я сказала "да" что нибудь изменилось бы?
Кріс Показати IP 16 Лютого 2016 14:39
От перемены мест в верхах позиция низов не меняется!
Кроха Показати IP 16 Лютого 2016 15:42
Дворяне скотного двора.
Рыба Показати IP 16 Лютого 2016 15:54
Если шаман плохо бьет в бубен - бьют в бубен шаману. (Про дона Педро)
Юр Показати IP 16 Лютого 2016 16:39
Позорище! Жодного лучанина - все з районів