USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Флот США йде до Севастополя, - ЗМІ

1 Березня 2014 19:27
До берегів Севастополя на повному ходу йдуть два кораблі військово-морських сил США. Про це повідомляють «Севастопольські новини» з посиланням на власні джерела у Військово-морських силах України.

Згідно з попередньою інформацією, два есмінці авіаносної ударної групи за станом на 18:43 вже пройшли Босфор та за 3 години будуть поблизу берегів Кримського півострова.

Як зазначається у повідомленні, частина бойових кораблів ЧФ РФ зараз знаходитися біля берегів р. Сочі. Вчора великий десантний корабель «Калінінград» Балтійського флоту вже увійшов у Чорне море.

Поки щодо нинішньої ситуації у Чорному морі немає офіційних коментарів, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні, 1 березня, Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Володимира Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму.

Центральний штаб Правого Сектору закликав усі своїм підрозділи провести термінову мобілізацію і озброєння через рішення Росії про введення військ на територію України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
йй Показати IP 1 Березня 2014 19:38
Надіюсь це правда
адмирал Сагайдачний до йй Показати IP 1 Березня 2014 21:03
фейк нихто за нас воювати не буде...
Вася Показати IP 1 Березня 2014 19:41
Давно пора !
йййй Показати IP 1 Березня 2014 19:43
Давайте людям зброю
korrespondent.net Показати IP 1 Березня 2014 19:50
http://korrespondent.net/ukraine/politics/3313323-vriad-ly-ukrayna-mozhet-rasschytyvat-na-voennuui-pomosch-nato-v-konflykte-s-rf-ekspert Вряд ли Украина может рассчитывать на военную помощь НАТО в конфликте с РФ - эксперт
Глеб Показати IP 1 Березня 2014 19:52
Теперь понимаю Доки Умарова. Росия-ето страна мразей. Искренно жду веерверков в автобусах
Адвокат Показати IP 1 Березня 2014 19:59
пора вже закінчувати "дружбу" з росією, маски знято і спілий бачить що до чого
НЕ БУДЬМО БАЙДУЖІ ДО Показати IP 1 Березня 2014 20:07
ХОЧ ЯКИЙСЬ ШАНС ЗУПИНИТИ ЦЕ БЕЗУМСТВО. НЕБАЙДУЖІ - ГОЛОСУЙТЕ! https://secure.avaaz.org/ru/petition/Uvazhaemyy_Prezident_Rossiyskoy_Federacii_Vladimir_Vladimirovich_Putin_My_etnicheskie_russkie_i_russkoyazychnye_Ukrainy_/
Vetal Показати IP 1 Березня 2014 20:07
Земляки. буде війна!
Пацифіст до Vetal Показати IP 1 Березня 2014 20:35
Не дай Бог.
Ворог Путіна Показати IP 1 Березня 2014 20:08
Маю надію на краще....Прошу тебе космос розрули ситуацію в сторону хороших людей. Все так просто, бери від життя радість і даруй іншим. Я впевнений, що Путін не має майбутнього в ПУТІ. В день коли він почав війну , по лунному колендарю його чекає Провал.
Бульба до Ворог Путіна Показати IP 1 Березня 2014 20:30
Поклоняешься лунному культу Амона?
Гнідава Показати IP 1 Березня 2014 20:08
З такими сусідами і ворогів не треба.Раніше добре ставився до росіян,а зараз ненавиджу.
Корінний лучанин Показати IP 1 Березня 2014 20:25
ОЦЕ БУДЕ "ОЛІМПІАДА -2014"!!! А початок із Харківських угод! Як тоді недалекі наші люди поливали брудом ОПОЗИЦІЮ за протести проти цих угод !!! І ОСЬ МАЄМО ВЕЛИКУ ПОДЯКУ ВІД РОСІЇ. Це справді може буде 3-я світова, не дай БОЖЕ! Росія - це імперська країна, це імперія ЗЛА на ЗЕМЛІ! Напевно ними Ілліч , ще до сих пір керуєю.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Березня 2014 20:33
коментар було видалено
Корінний лучанин Показати IP 1 Березня 2014 20:39
ДОДАТОК до сказаного. Забув нагадати про передбачення ПАВЛА ГЛОБИ на 2014 рік. Він говорив це в 2013р. і як ТОЧНО ВЛУЧИВ. Він сказав що ПРОВОКАТОРОМ КОНФЛІКТІВ буде РОСІЯ , і про КРИМ теж передбачив!!! ПРОЧИТАЙТЕ його передбачення і самі переконаєтесь у цьому!!!!
55555 Показати IP 1 Березня 2014 21:06
прийдеться на війну йти
7777777777777 Показати IP 1 Березня 2014 21:11
ЗБУ - не мовчіть.......Робіть щось, оголошуйте повну мобілізацію і видавайте нам зброю. Я з б*дло-москалями жити не буду.
Анонім до 7777777777777 Показати IP 1 Березня 2014 21:18
А ти запитав чи з тобою тут хтось хоче жити.Москалі з тобою не будуть жити на х...ти і я і ми всі їм потрібні.Ми будемо кукати в свої западенляндії.
7777777777777 до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 21:29
Я живу на своїй землі і питати в когось як мені жити не збираюсь.
він до 7777777777777 Показати IP 1 Березня 2014 21:21
Збройні сили де ви? А у відповідь-тиша.Бандерівцям,хунті у Києві треба пам"ятати що зло породжує зло і за все настає час розплати.Що не могли почекати до виборів 9 місяців-то зараз вам зроблять вибори.
7777777777777 до він Показати IP 1 Березня 2014 21:33
Зараз настає час війни і кожний свідомий громадян своєї країни має обороняти свою землю. А зло породив спочатку "овощ". а тепер путін. Адже весь світ визнав Українську владу, крім кремля.
Анонім до 7777777777777 Показати IP 1 Березня 2014 21:23
+
7777777777777 до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 21:34
Дякую друже за підтримку.
7777777777777 Показати IP 1 Березня 2014 21:12
Перепрошую ЗСУ (Збройні Сили України).
Анонім Показати IP 1 Березня 2014 21:16
ЦЕ БРЕХНЯ ЯКУ ПОШИРЮЮТЬ ЗМІ І НОВИНИ.ВИ ДУМАЙТЕ ЛОГІЧНО НЕВЖЕ ВСЕ ТАК ПРОСТО -СІВ В АМЕРИЦІ НА КОРАБЕЛЬ ЗІ ЗБРОЄЮ І ПРИПЛИВ В УКРАЇНУ.НІХТО НАМ НЕ ДОПОМОЖЕ,тільки балачки розводять.Домайданились-голі,босі,,
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 21:47
ЩОБ ТИ ЗНАВ, ЩО ВМФ США ПОСТІЙНО БАЗУЮТЬСЯ В ЗОНІ СУЕЦЬКОГО КАНАЛУ І В СЕРЕДЗЕМНОМУ МОРІ, А НА КІПРІ Є БАЗА ВПС США, В ТУРЕЧЧИНІ Є ЯДЕРНА ЗБРОЯ США
dgy Показати IP 1 Березня 2014 21:21
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 1 Березня 2014 21:30
Це точно - домайданились... Вигали владу, тепер почнеться...((( Думали, що майдан, безлад і агресія так просто мине(((
Марян Показати IP 1 Березня 2014 21:41
Ну що власники зброї .Думаєм.Моя маленька ще по кацапам не стриляла
7777777777777 до Марян Показати IP 1 Березня 2014 21:50
Гарно сказав)
Sdfy до Марян Показати IP 1 Березня 2014 23:38
Моя теж
ттттттттттттттттт Показати IP 1 Березня 2014 21:45
Путин - болен ! Российский политолог Станислав Белковский считает, что развязыванием военного конфликта в отношении Украины президент Российской Федерации Владимир Путин подписал себе смертный приговор. Такое мнение учредитель и директор Института национальной стратегии (ИНС), бывший директор Совета по национальной стратегии высказал в своей авторской колонке в издании "Сноб". "Я только что прибыл с совещания института судебной психиатрии им. Сербского, где мы с коллегами провели оценку происходящих событий. Мы поставили Владимиру Путину диагноз — гипертоксическая шизофрения. По психотипу он параноик, человек оборонительного сознания. Но под влиянием внешних сложных событий параноик может стать шизофреником. Путин действительно решил, что он великий человек и может вершить судьбу истории! .... " Россияне - одумайтесь! Ваших детей хотят опять пустить на мясо! У вас опять отбирают миллионы на игрушки для этого шизофреника! То ему в лимпияду поиграть хочется, то теперь в войнушку! Это же все за счет ваших детдомов, ваших пенсий, вашего благополучия! Очнитесь! Кровь пролитая -всегда льётся на головы палачей! Вам нужны опять цинковые гробы оптом?
Анонім Показати IP 1 Березня 2014 23:27
Американці надурять цих це точно.
Схаменіться Показати IP 2 Березня 2014 00:14
А ще ж декілька місяців тому жили спокійно. так ні - не вистачало сотні смертей, тисячі калік, роздовбаного центру столиці, захмарного скачка валюти, збурення ненависті Сходу і Криму, правління Саші Бєлого в Західному регіоні, реального подиху війни (вже не громадянської, а світової, тільки на нашій території). І ще мало? Кому ще чогось бракувало?! То тепер вже точно порозпирає. Як писав наш світоч: Доборолась Україна до самого краю, гірше ляхів свої діти її розпинають!
питання Показати IP 2 Березня 2014 18:42
а цих ...хто кликав?