USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Правий сектор оголосив термінову мобілізацію

1 Березня 2014 19:00
Центральний штаб Правого Сектору закликав усі своїм підрозділи провести термінову мобілізацію і озброєння через рішення Росії про введення військ на територію України.

Про це йдеться у заяві Правого Сектору, - повідомляє "Українська правда".

"Усвідомлюючи усі небезпеки, котрі нависли над українською державністю, Центральний штаб Правого Сектору наказує усім своїм підрозділам провести термінову мобілізацію і озброєння, а також в залежності від конкретної ситуації в регіоні максимально координувати свої дії з ЗСУ, СБУ та МВС", - зазначено у заяві.

"Нагадуємо усім громадянам України незалежно від національності (в тому числі й росіянам), що наша боротьба є антиімперською, а не русофобською. Російська імперія буде зруйнованою. Закликаємо Рух Опору Кавказу, а також усі визвольні рухи Росії активізувати свою діяльність", - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, сьогодні, 1 брезня, Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Володимира Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 58
війсковий комісар Показати IP 1 Березня 2014 19:07
чекаю на гуся, хфедика, данилтьчука та їхню шоблу біля комісаріату
Анонім до війсковий комісар Показати IP 1 Березня 2014 19:13
ВН ПРОДАЖНІ ЖУРНАЛЮГИ.. ПРОДАЛИСЬ ЖИДУ ЗА ПАРУ КОПІЙОК. СОВІСТЬ ВТРАТИЛИ.
123 до війсковий комісар Показати IP 1 Березня 2014 19:28
підтримую
Анонім до війсковий комісар Показати IP 1 Березня 2014 19:38
Туго правий сектор роздубляє інтервенція сша почалась вже давно, вжей кулю в лоб вони зробили премєром.... а росія просто вводить миротворців від таких як ви д,,,білів...
Анонім до війсковий комісар Показати IP 1 Березня 2014 20:01
ПРАВИЙ СЕКТОР ВАМ ВЖЕ В ХАРКОВІ СЬОГОДНІ ДАЛИ ПІДЗАДНИКА:-) МАЛО???? ВИ НЕ ТРОШКИ ДУРНІ ВИ ДУМАЛИ ЩО ЛЮДИ ПІДТРИМУЮТЬ ВАС А ДУЛІ ЛЮДИ ЙШЛИ НА БАРИКАДИ НЕ ЗА ВАС А ЗА ПЕРЕМІНИ А ВИ МОВА, ПОСАДИ ТЬХУ НА ВАС Ф****СТИ ПРОКЛЯТІ ЗА ВАС КРАЇНУ ВТРАТИМО!!!!
пс Показати IP 1 Березня 2014 19:08
катапульту вже росчехлили
ггг до пс Показати IP 1 Березня 2014 19:09
Вони ще самі не розчехлились! Гусь дуплись бистріше!
Всезнайко Показати IP 1 Березня 2014 19:09
Гузьок, діставай свій травматичний пістолет...
гага до Всезнайко Показати IP 1 Березня 2014 19:10
і застрелься з нього
Анонім до гага Показати IP 1 Березня 2014 19:30
у д у п ц ю
Дмитро Показати IP 1 Березня 2014 19:11
о ті вже навоюють зараз побіжуть зброю красти
їм до Дмитро Показати IP 1 Березня 2014 19:14
їм зброї не треба, там такі спецпризначенці, москалів голими руками порвуть... один гусь в бою заміняе танкову дівізію...
Лучанин до їм Показати IP 1 Березня 2014 22:36
І тут, я, Гузь,на новенькому Лексусі, як главнокомандуючий.
петро Показати IP 1 Березня 2014 19:16
ну а ви герої, що тільки всіх-хаять, ви тролі до війни готові? Думайте а не пишіть гадості..
с кім до петро Показати IP 1 Березня 2014 19:18
с кім воювати? та, що головне, за кого?
Петрику до петро Показати IP 1 Березня 2014 19:22
а ви недумали що то все почалось із за ціх к*нчених бандеровців які в державі зробили хто зна що? і я маю за них воювати іти?
... до Петрику Показати IP 1 Березня 2014 19:26
http://russian.rt.com/article/23403 Украинские националисты угрожают созданием ядерного оружия
Терек до Петрику Показати IP 1 Березня 2014 19:30
Все почалось з вашого Кінченого президента))))
Анонім до Терек Показати IP 1 Березня 2014 22:55
Уточніть, будь ласка, з якого саме?
а шо Показати IP 1 Березня 2014 19:20
а шо на те каже майдан?
Клим Чугункин Показати IP 1 Березня 2014 19:21
*** .......да это мне снится,пойду еще врежу грамм 200..!!!!!!
дідо Показати IP 1 Березня 2014 19:22
Руденківська ментовська мафія може їхати до Криму отримувати російські паспорти.
Волинянин до дідо Показати IP 1 Березня 2014 19:30
Не Руденківська, а Гузьовська. Спитайте в Гузя як новий джим їздить????
ГУзь до Волинянин Показати IP 1 Березня 2014 22:38
Як, як, ? Нормально, он номера в гаражі російські чіпляю, а шо? Я так на всякий випадок.
Ігор Показати IP 1 Березня 2014 19:24
Тролі а ну обявіться, побачу скількі часу проживете
йди до Ігор Показати IP 1 Березня 2014 19:32
йди путлера лякай...
Чекаю до йди Показати IP 1 Березня 2014 19:41
Ну обявись кацап
Правдоруб Показати IP 1 Березня 2014 19:26
Видавайте людям зброю
Земляк до Правдоруб Показати IP 2 Березня 2014 13:39
Правильно, видайте і всі самі себе перестріляють з такими настроями!!!!
украинцы Показати IP 1 Березня 2014 19:30
вы разве не понимаете, что только этого путину и надо?? что бы потом всё свалить на правый сектор? защищать Украину должна армия, которая присягала на верность народу Украины. в России всё подаётся под соусом, что нужно спасать "братский народ" от бандитов, и кегебешники и хотят подставить правый сектор типа это они бандиты. не поддавайтесь на провокации!!! пройдёт время и сумасшедшего путина россияне так же свергнут, как украинцы януковича Слава Украине !
Анонім до украинцы Показати IP 1 Березня 2014 19:41
Армія це та яка данильчуку амуніцію віддала???? Забрали амуніцію шуруйте воюйте... я за таких д...білів йти не збираюсь....
Сергій Показати IP 1 Березня 2014 19:37
Путін ще гузьонка нагородить за "создание условий для защиты" кого небудь, хто найбільше плаче. І буде гусенок БОЛЬШИМ РОСЕЙСЬКИМ гУСЕМ
Всезнайко до Сергій Показати IP 1 Березня 2014 19:38
Буде Гузь БОЛЬШИМ ПЕТУХОМ...
Хвала Небесній Сотні Показати IP 1 Березня 2014 19:49
Ось зараз в такий непростий час покажіть себе ПРАВИЙ СЕКТОР .Мобілізуйтесь і їдьте в Крим, в Харків ,а не з кабінетів випихаєте беззбройних керівників і принижуєте, порушуючи права людини і Закони Божі.Гідно віддайте шану Небесній Сотні , бо чесно кажучи забагато вже спекулюєте на цій трагедії.а на Волині і без Вас буде все спокійно, як і було.
Анонім до Хвала Небесній Сотні Показати IP 1 Березня 2014 19:59
підтримую. нехай показують своє геройство там, де це сьогодні дійсно потрібно, а не вимахують вогнепальною зброєю з погрозами по держустановах.
Сергій до Хвала Небесній Сотні Показати IP 1 Березня 2014 20:22
коментар було видалено
Анонім до Хвала Небесній Сотні Показати IP 2 Березня 2014 02:22
Ого б і тобі чмо туди не поїхати??
Анонім до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 07:33
Свою роботу я знаю. І повірте,вона набагато більше приносить користі, ніж це гордопанство
Земляк Показати IP 1 Березня 2014 19:52
І все ж, на якій підставі ПС має відкрито носити вогнепальну зброю??? Це зараз усім можна, чи тільки ПС і чому??? Дайте хто адекватний відповідь...
304 до Земляк Показати IP 1 Березня 2014 23:18
зараз бардак можно все
Земляк до 304 Показати IP 2 Березня 2014 13:46
Но не всем!!!
Зрада Показати IP 1 Березня 2014 20:01
«Правий сектор» Волині поки не збирається до Криму Активісти «Правого сектору» Волині поки не збираються їхати в Крим. Про це повідомив керівник осередку Павло Данильчук. Наразі керівництво організації не бачить доцільності в поїздці на Крим, бо "Правий сектор" не має відповідної амуніція та озброєння.
Наталя до Зрада Показати IP 1 Березня 2014 20:17
А все останнє у них є? Голови у них немає! Поп..дять і перестануть - куди їм тягатися з російським спецназом, який до речі нікого в Криму "не мочить". Ви, ПС, поїдьте в Крим "білими і пухнастими з Гуз(с)ьом на чолі" і поясніть кримчанам, що ви нічого не мали на увазі, коли казали разом зі ссволотою, що ви ненавидите російськомовних і за це будете їх карати!! Що Закон про мови, який хоч якось захищав російськомовні території від тотального витіснення російської мови з побуту населення, ваша влада відмінила одним із перших. Тепер розхльобуйте те, що ви заварили!!
гузю Показати IP 1 Березня 2014 20:09
Гузь бери рупор і в атаку! Докажи що ти патріот.
майдан Показати IP 1 Березня 2014 20:20
гузь вже вср*вся давно і не знає куди далі луцька бігти. патріот хр...в!
Чесний Показати IP 1 Березня 2014 21:02
Як можно з бандюками координутвати дії з міністерством оборони?! бред!!! їх треба ізолювати від суспільства- гузь данільчук ярош тягнібок і усі вони за списком!!! скільки можна цацькатись!!
Вот Показати IP 1 Березня 2014 21:12
Павло Данильчук завтра перед громадою заявит, что едет в Харьков !!!
Земляк до Вот Показати IP 1 Березня 2014 21:41
Нехай не робить дурниць, після того як ПС "засвітився" "ХОРОШИМИ поступками" (їх там крутять постійно) то можуть бути проблеми!!!
до до Вот Показати IP 1 Березня 2014 23:03
Це новий анекдот? Смішно. Завтра данильчук в Млинівські ліса буде бігти, а Гузь на Лексусів в ліса Старої Вижви.
7777777777777 Показати IP 1 Березня 2014 21:16
Бачу тут відписують більша частина чм*шніків, яким подобається теперешня ситуація в Україні і безпосередньо в Харкові. Інтернет херої давайте завтра виходьте з триколорною тряпкою на майдан побачимо хто чого вартий. В Луцьку б*дло-москалів ніколи не буду.
Земляк до 7777777777777 Показати IP 1 Березня 2014 21:55
Причом тут "тряпки". Просто такі заклики тут провокують на відповідну реакцію там. Але я зрозумів що думку тих ніхто вже не бере й до уваги!?
304 до 7777777777777 Показати IP 1 Березня 2014 23:34
вы сами спровоцировали войну, кушайте не обляпайтесь
8888888888 до 7777777777777 Показати IP 2 Березня 2014 07:14
Что ты бачиш, чмошник ?, ты херой в маске и бронике издевался с данильчуком и подобными прославились на весь мир унижая людей полицайскими методами - на колени, да Климчук слабак , испугался толпы, а Башкаленко - мужик достойный уважения в отличии от трусов прикрывающихся майданом.
.......ой...... Показати IP 1 Березня 2014 22:41
да, оце буде цікаво, якщо вернеться яник, іпочне виловлюва членів ПС. В інеті і фото і відео їх морд без масок. Данильчук і ГУзь, он приїде назад Яник з Російським солдатами, підете їх люструвати?
Анонім Показати IP 1 Березня 2014 22:59
Люди, моліться всі, щоб Милостивий Господь облагоразумих усіх і остудив УСІ гарячі голови - війна це не іграшки. Зброя не ділить на лівих і правих - гинуть з УСІХ сторін...
ні провокаторам Показати IP 2 Березня 2014 02:00
тут нема нікого за російскій прапор але і американський ніхто не дозволить данильчукам і гузям встановити.цей движняк почався з того що проплачені заходом угруповання під назвою правий сектор.скинувши одного диктатора і посадивші до владних стільців своіх вождів почали знущатися над своім народом встановлюючи Ленінську ДИКТАТУРУ пролетариата -криміалітета точніше.якщо такі героі то для початку хай гузь данильчук та іхній пахан музичко поідуть до криму та смикнуть за шию сержанта морськоі піхоти один на один.але це фантастика.насправді вони розпаливші вогонь війни чкурнуть до европи як іх папереднік бандера та вже звідти будуть керувати.
Сектор справа Показати IP 2 Березня 2014 02:20
Якщо Гузь чи Данильчук поїде на війну з полярними ведмежатами то по поверненню їх на батьківщину ти тролятіна путінська будеш перебіжками по Луцьку пересуватися!
Anonymous Показати IP 2 Березня 2014 03:10
ВСЁ болезнь как рак разрастается по всему организму а в нашем случае по стране нужно просто вырезать опухоль и тело можно спасти в нашем случае страну .... раковая опухоль -это правый сектор !!! просто в стране не соответсвует зарплаты и на сколько хватает этой зарплаты ... у пришедшей власти нихрена не получится и вывести страну из кризиса почти не реально ...