USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Головний міліціонер Волині висунув умови євроактивістам

15 Лютого 2014 13:52
Після акції під стінами УМВС України у Волинській області генерал-майор, начальник обласного управління міліції Олександр Терещук поспілкувався із мітингувальниками. Червоною ниткою у розмові пройшла теза дотримання законодавства під час проведення мирних акцій, повідомили у прес-службі волинської міліції.

«Міліція Волині всіляко сприятиме проведенню масових заходів, якщо вони відбуватимуться у встановленому законом порядку, – відзначив Олександр Терещук. – Тому закликаю і організаторів акцій, і їх учасників до конструктивного діалогу і консенсусу, адже у випадку скоєння тих чи інших правопорушень правоохоронці діятимуть згідно із законодавством».

Водночас начальник УМВС наголосив на тому, що працівники міліції чітко виконують свої обов’язки, адже головне – забезпечення громадського спокою і безпеки громадян.

Своєю чергою активісти подякували за зустріч і запевнили, що робитимуть усе для того, аби не допустити правопорушень та провокацій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
23121 Показати IP 15 Лютого 2014 13:59
Даааа, обличчя євроактивістів не обтяжені інтелектом... Чи то - після вчорашнього?
304 Показати IP 15 Лютого 2014 14:02
других "євроактивісти" не берут
дідо Показати IP 15 Лютого 2014 14:10
Креща б перевірив на законність чинуш та даїшників.
Михайло Показати IP 15 Лютого 2014 14:58
А що це всіляки "дописувачі" такі грамотні. що не мають імен???А лише цифри??? Це що - так у ригів їх помічають і рахують???
23121 до Михайло Показати IP 15 Лютого 2014 16:09
А що - краще підписуватись видуманим іменем?
Михайло до 23121 Показати IP 16 Лютого 2014 17:18
Ну я так і думав, що порядкові номери лише у ригів є)))))
304 до Михайло Показати IP 16 Лютого 2014 12:32
на войне тебе большего знать не положено
Михайло до 304 Показати IP 16 Лютого 2014 17:17
Якби ми були на війні - то ти звідти б не повернувся б
304 до Михайло Показати IP 16 Лютого 2014 23:01
я прошел войну 1992-1993г и как видишь живой
Володимир Показати IP 15 Лютого 2014 15:27
Колись в Китаї таких "активістів" називали хунвейбінами. З допомогою таких нещасних всякі фюрери здійснюють свої революції.
НЕЛУЧАНИН до Володимир Показати IP 15 Лютого 2014 15:37
читай, синку, історію. диктаторів до влади приводять безмовні раби
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 15 Лютого 2014 16:31
хай з початку в своєму селі революцію зроблять, а тоді до Луцька рвуться, більшість майдаунів - не Лучани!!! А в селі не хочуть робити, бо там або всім байдуже,або можна добряче получити, якщо комусь забор фарбою розмалювати
denis Показати IP 15 Лютого 2014 15:55
Єпать, ну і рожи!... Терещук ще з ними сплкується, а попередні начальники як котів серливих зі сходів би поспускали малолеток. А вони ще його у відставку хочуть. Одумалися б,олухи! Що нема кровопролиття не Гузя заслуга, а таких як Терещук , і Клімчук. Тільки зрозумієте це згодом.
Андрій до denis Показати IP 15 Лютого 2014 16:20
Не всі ж можуть бути Аллен Делонами,яким напевно вважаєте себе Ви.Погодьтеся,що ці люди, на відміну від Вас, здатні на вчинок ,мають свою життєву позицію і здатні її відстоювати в той спосіб і тими методами які їм доступні.А Ви? Просто Ви боягуз.І Ваша мрія це мрія раба на невільницькому ринку купити собі рабовласника.
Лучанин до Андрій Показати IP 15 Лютого 2014 16:34
Де вчинок? Де позиція? Чому,їхні вчинки і позиції, мішають нормально жити і працювати людям? За такі позиції - треба в позу ставити...
Олег до denis Показати IP 15 Лютого 2014 17:06
Подивись на рожи даішників - то рила свинячі!!!!
я Показати IP 15 Лютого 2014 17:07
Хто здатний на вчинок? Планокур Поха??? Я не за регіони, але підтримаю краще їх ніж цих д***лів
Лучанин до я Показати IP 15 Лютого 2014 17:12
О, тоже Поху знаєш? ))
Тарас Показати IP 16 Лютого 2014 13:28
Покажи свою інтелектуально-обтяжену... лице. Сидиш собі в хаті , п*рдиш і пишеш .Хоча, скоро і це заборонять робити