USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волинська влада обіцяє позбутися клептоманів

11 Квітня 2014 14:57
Три головних завдання поставив губернатор для новопризначених голів райдержадміністрацій під час представлення голови Луцької районної державної адміністрації сьогодні, 11-го квітня, в Луцькій районній раді.

«Влада клептоманів залізла в кожну кишеню. Ми повинні позбутися її й боротися з наслідками, а це корупція, діри в бюджетах. Тому керівництво облдержадміністрації ставить такі завдання перед РДА: боротьба з корупцією, кадрові зміни та наповнення бюджету», - сказав голова ОДА Григорій Пустовіт.

З його слів, в Україні не стало 77 мільярдів гривень, й ніхто не може знайти «кінці». Він додав, що зараз потрібно закотити рукава й працювати.

Губернатор запевнив, що область вдається «виймати» з прірви. На 1 березня бюджет Волині було виконано на 93%, на сьогодні це вже 97.7%. Місяць тому, зі слів Григорія Пустовіта, заборгованість по зарплатах була понад 8 мільйонів гривень, зараз ця сума скоротилася на чверть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ЗМІючка Показати IP 11 Квітня 2014 15:23
Пустовіт нехай краще інформацію перевіряє, а то у нього тих ляпасів - при кожному виступі!:) 77 млрд. доларів, а не гривень, чи то він так навмисно, щоб різницю його шафиня-Юля собі у кішеню поклала?:)))
Всезнайко Показати IP 11 Квітня 2014 15:36
Вже при Ющенку все покрали, немає зараз що й потягнути...
Міра Показати IP 11 Квітня 2014 16:22
Скільки можна займатись кадровими змінами чи боротьбою з корупцією? "Люстрація" є! Це її основне завдання , не РДА. Подбайте про людей: дайте можливість працювати і заробляти заробітну плату, вчитись і лікуватись - щоб вижити! А наповнювати бюджет чим? Може злиднями та болячками простих людей, бо влада має за що і лікуватись , і оздоровлюватись!
він Показати IP 11 Квітня 2014 17:12
самі область в прірву загнали, тепер витягуєте іі звідти і при цьому ще й себе хвалите.Бомба !
Валя до він Показати IP 11 Квітня 2014 17:39
Хто витягує, Пустовіт?:) Да він ще далі область зажене, а сам у нардепи піде і чхати йому на ту область...:(
123 Показати IP 11 Квітня 2014 17:41
Це Пустовіт нове слово вивчив "клептомани"
майдаун Показати IP 11 Квітня 2014 20:41
коментар було видалено
Волинянин Показати IP 11 Квітня 2014 23:48
Ну хіба не очевидно, що призначати губернаторів Волині непрофесіоналів - зло чинити Волині? Але для Турчинова (читай зрадника Волині Олійника В.) головне партійні інтереси.