USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Гуманітарний конвой» Росії виїхав з Воронежа

14 Серпня 2014 12:02
Російський "гуманітарний конвой" переночував на військовому полігоні у Воронежі і в четвер зранку вирушив у напрямку Луганська.

Про це повідомляє агентство Associated Press.

Згідно з повідомленням, колона має намір перетнути український кордон у місці, яке контролюється бойовиками.

Агентство зазначає, що таким чином Росія проігнорувала попередню домовленість про те, що вантажівки прибудуть до пункту пропуску в Харківській області, підконтрольного українським силам, де їх могли б проінспектувати представники Червоного хреста.

Як відомо, українська влада вимагає, щоб російська гуманітарна допомога була перевантажений на кордоні у вантажівки Червоного хреста. Представники влади неодноразово заявляли, що не дозволять цим вантажівкам в’їхати на територію України.

Своєю чергою, російська влада відмовилася перевантажувати допомогу. У середу колона змінила свій маршрут, який раніше вів до одного з пунктів пропуску у Харківській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
GNY Показати IP 14 Серпня 2014 12:13
ПТНПНХ
пу Показати IP 14 Серпня 2014 12:19
404 послали нах.
Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 12:31
Четырестачетыреанцы негодуэ!..
юля Показати IP 14 Серпня 2014 12:31
Своєю чергою, російська влада відмовилася перевантажувати допомогу. Ну канєшно, боєприпаси переложувати ж не будуть!!! Нащо нам їхня допомога, це ж чистої води якась підстава!!
Лучанин Показати IP 14 Серпня 2014 15:04
Під виглядом гуманітарки Путінська влада направила в Донбас величезну кількість нового озброєння для продовження військових дій диверсантів до повного виснаження України
йося моргенштерн до Лучанин Показати IP 14 Серпня 2014 17:35
путінська влада необхідно писати маленькими буквами
гість Показати IP 14 Серпня 2014 15:06
сподіваюся, що поки ця колона "допомоги" буде їхати, її потрощить місцеве голодуюче населення расєї. Їм теж допомога треба, то нехай залишиться в них, бідних.
Анна Показати IP 14 Серпня 2014 15:41