USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Ірина Констанкевич – депутат Луцької міської ради

13 Січня 2014 01:05
Ірина Констанкевич стала депутатом Луцької міської ради. Так вирішила більшість лучан, які взяли участь у голосуванні під час проміжних виборів до місцевої ради 12 січня 2014 року в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №5.

Згідно із підсумковим результатом виборів, за заступника голови правління благодійного
«Фонду Ігоря Палиці - Новий Луцьк» Ірину Констанкевич віддали свої голоси 972 лучани.

«Свободівець» Микола Федік заручився підтримкою 880 виборців.

«Регіонал» Валентин Сінєльніков набрав 34 голоси.

За місцевого комуніста Віктора Ющенка проголосували 3 особи.

21 лучанин не підтримав жодного із кандидатів, а 26 бюлетенів були визнані недійсними.

Всього проголосувало 1936 виборців із 5129. Явка лучан на виборах - 37,75%. Через п’ять днів переможця виборів оголосять офіційно, - заявила для Інформаційного агентства Волинські Новини голова Луцької територіальної виборчої комісії Марія Парфенюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
УСІ Показати IP 13 Січня 2014 04:07
Вітаємо!!! В неї неможна не закохатися. І як що вона незможе по фонду чимось підтримати когось то ми їз задоволенням підтримуємо її. Що вже біля 1000 людей це зробили.
виборець Показати IP 13 Січня 2014 08:26
"Свобода" - ганьба!!! Кусайте себе за... одне місце! Брехунам, хапугам, провокаторам, неробам - НІ!!! Громада сказала своє слово!!! Хто винний, що у "Свободи" нема грошей і вона не вміє їх заробляти, а тільки красти(Вікторов)?:) Бо нероби і горлопани! А вміли б працювати, а не красти і крисити - то і гроші б були і людям би допомогали і люди б голосували...!:) А на одних гаслах "Ганьба", "геть", "Слава Україні"...далеко не заїдеш, що і підтвердили вибори!!! Далі буде...
лучани Показати IP 13 Січня 2014 08:48
Злодій не той,хто краде, а той ,хто споживає крадене.
Знайка Показати IP 13 Січня 2014 09:32
Вітаю Ірину Мирославівну! Вона, справді, гідна посісти місце в депутатській ложі. Хороші та мудрі люди там просто необхідні!
Андрій Показати IP 13 Січня 2014 09:45
Шановний виборець,вибачаюся,що не з прописної літери,не хотів без Вашого на те дозволу міняти Ваш нік.Вас в черговий раз нахабно ,як говорять росіяни, "поимели",використали як ,мягко говорячи , протизаплідний засіб і викинули до чергового волевиявлення. З такою явкою і в такий спосіб,це не мандат довіри,а недовіри... Я , до речі не симпатик тієї політичної сили яку ви так безпідставно ганьбите,але й Ви будьте об"єктивними в своїх оціночних судженнях. І не ганьбіть,того за кого Ви віддали свій голос "...то і гроші б були і людям би допомогали і люди б голосували".Але кому я все це говорю...
виборець до Андрій Показати IP 13 Січня 2014 10:04
Правильно - самі до себе і говорите.:) Це не мій округ і я там не голосував, але знаю про реальну допомогу від фонду "Новий Луцьк", то якщо вони роблять добро - то сам Бог велів за них голосувати і ні як за тих, хто тільки всіх ображає і нічого не робить! Все! ТЧК!
Уважний Показати IP 13 Січня 2014 09:45
Заказушні коменти "полетіли". Заголовок - не професійний. Констанкевич ще не депутат, адже їй не вручили посвідчення на сесії. Волинські новини, ну не будьте вже на стільки заангажовані
реаліст Показати IP 13 Січня 2014 10:21
А хто б сумнівався?
Комсомол Показати IP 13 Січня 2014 11:33
Краще Палиці ніж МАЙДАНУТІ дикуни!
свободолюбивий Показати IP 13 Січня 2014 12:16
мінусуй не мінусуй - всеодно... перемогла людина від Палиці, а у даному випадку це ПРАВИЛЬНО!!!
Злата Показати IP 13 Січня 2014 12:47
Вибори - єдиний легітимний механізм впливу на владу. Але опозиція, схоже помиляється, в очікуванні від виборів чогось для себе важливого, бо не вміє перемогти навіть на малесенькому, здавалося б, "своєму" окрузі, бо ж ще декілька років назад, там вони таки мали перевагу. Скоки-дриги втомили людей, і тепер так званим "лідерам" слід замислитися, аби останньою в їх політичній кар'єрі, не стала фраза з "ужастіків" - "я шут, и ето моя последняя шутка". Якщо ж по-сучасному, то для Майдану вибори на Луцькому окрузі є останнім китайським попередженням.
Анатолій до Злата Показати IP 14 Січня 2014 07:40
Радий,що маю однодумців...
Комсомол Показати IP 13 Січня 2014 12:59
Хто сумнівається, що Палиця буде мати як мінімум 15 депутатів мажоритарників, а потім купить ще 15 з інших партій та сформує щось подібне "Рідна Волинь" у облраді.Та безперечно проведе свого мера!!!Той в політиці ні чого не розуміє!Комсомол Волині радіє такій тенденції
компартіяКитаю до Комсомол Показати IP 13 Січня 2014 13:08
Які капіталісти від Свободи? Не смішіть людей! Вони грошей не вміють зароблята, а тільки красти і крисити вміють!:)
Справжній націоналіс Показати IP 13 Січня 2014 14:15
Вітів продав округ і спокійно бухає зараз разом з Боруцьким. Він давно цим підробляє.
Сергій Показати IP 13 Січня 2014 16:21
...Звіт люди будуть вимагати кожен квартал. Чи покращаться умови життя, освітлення, дороги в даному окрузі. ...
Дмитро до Сергій Показати IP 13 Січня 2014 16:46
Подивимось чи будуть дорого, освітлення.
Свободівцям Показати IP 13 Січня 2014 16:46
За поразку подякуйте Тягнибоку і Вітіву і змириться з тим, що це початок вашого кінця.