USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Івахів і Лапін не голосували за відзначення Дня захисника України

5 Березня 2015 17:50
Народні депутати-мажоритарники Ігор Лапін, якого у Раду обирали лучани, та Степан Івахів, обраний ковельчанами, не проголосували за те, щоб 14-те жовтня зробити вихідним і позначити цією датою державне свято День захисника України.

Ігор Лапін та Степан Івахіву залі Ради були присутні, але не проголосували.

Натомість інші три нардепи з Волині Ігор Єрємєв, Сергій Мартиняк та Ігор Гузь проголосували «за».

Нагадаємо, сьогодні, 5 березня, Верховна Рада України ухвалила за основу та в цілому президентський законопроект, яким пропонується зробити вихідним днем День захисника України 14 жовтня.

За відповідний законпроект № 2187 проголосувало 244 народних депутати, 1 утримався, не проголосувало 76 народних обранців.

Таблиця поіменного голосування за відповідний законопроект розміщена на офіційному сайті Верховної Ради України.



Нагадаємо, раніше троє депутатів-мажоритарників від Волині, яких пов’язують із групою «Континіум», не голосували за визнання Росії державою-агресором.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
палітік Показати IP 5 Березня 2015 17:57
виходить шо Миронич не головний...
опа до палітік Показати IP 5 Березня 2015 18:00
Порох головний.
007 Показати IP 5 Березня 2015 18:16
Йо-ма-йо кого ми вибирали?
ввв Показати IP 5 Березня 2015 18:29
А опозиційний блок взагалі не знаю, що вони там роблять і за що гроші отримують?іі
Факт до ввв Показати IP 5 Березня 2015 19:39
За те ж саме, що й Лапін.
Горе горькое Показати IP 5 Березня 2015 19:45
коментар було видалено
Виборець Показати IP 5 Березня 2015 20:20
Тепер Степан Петрович, мабуть, знову розказуватиме, що писав заяву про відпустку, їздив на відпочинок, що його ніхто не повідомив, що такі важливі питання на розгляд депутатів будуть виноситись,. Знову зявляться учасники АТО, котрі розкажуть, що він із сил вибивається, допомагаючи нашим солдатам. Але насправді все значно банальніше: його цікавлять гроші і можливість їх подальшого заробітку. Тому сьогодні можна викинути 30 чи навіть 100 тисяч гривень, щоб заробити мільйон. Інша справа - коли доходить до голосування за незручні питання. А тут вже людина не може визнати Росію агресором, проголосувати за 14 жовтня День захисника, бо це, очевидно, дуже не сподобається його російським партнерам по бізнесу.
ковельчанин до Виборець Показати IP 5 Березня 2015 23:20
Єрємєєв проголував з переляку, а Івахів, як антиукраїнець, не підтримав свідомо - бо його свято залишилося 23 лютого. Оце так ГАНЬБА! І перш за все тих, хто обрав такого покидька.
автовласник до ковельчанин Показати IP 6 Березня 2015 11:19
Якщо хочете зберегти свої авта, не купляйте бодяжний бензин на WOG - Єрємєєв розводить його зеленькою до рівні помий.
До Лапіна Показати IP 5 Березня 2015 20:23
Ти вже стільки разів перефарбувався, що не знаєш, де наші, а де інші. Ігорку, згадай, що 14 жовтня, ПОКРОВА, ДЕНЬ СТВОРЕННЯ У П А, ти як наш, мав ца це голосуватти. Хіба, що як інвалід військової служби-проти...
Ковельчанин Показати IP 5 Березня 2015 21:35
Твою дивізію. А чи потрібне нам чергове свято вихідного дня? Я за те що б скасувати вихідним 8 березня, 1-2 травня.
лапусіку Показати IP 5 Березня 2015 21:39
ігорко, ***, а шо ти хлопцям будеш казати
Всезнайко Показати IP 5 Березня 2015 22:07
Напевно сц*ти виходили...
чукчі до Всезнайко Показати IP 5 Березня 2015 23:22
такі сц*ть завжди, коли треба проявляти спрпвжню українську позицію!
Українка Показати IP 5 Березня 2015 22:13
А вони що захисники України?
Партизан Показати IP 6 Березня 2015 10:02
Я бачу тут всі знаючі що і як треба голосувати.. Чому ж ви всі не в раді?
Козак до Партизан Показати IP 6 Березня 2015 11:16
Ти, чукчо, навіть не усвідомлюєш, що народ обирає нардепа, щоб той виконував волю своїх виборців. То який він нардеп, якщо його позиція йде врозріз з нашою? Так що, якщо здатен, то думай башкою, що коментувати.
111 до Партизан Показати IP 6 Березня 2015 11:22
Там для таких місця не хватає, .а івахів і лапін не хочуть поступитися.