USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Із Партії регіонів вийшов депутат Волиньради

5 Березня 2014 18:02
Ще один депутат Волиньради повідомив про вихід із фракції Партії регіонів.

Відповідну заяву написав депутат Андрій Тимейчук під час 24 сесії облради, що відбулася 5 березня. Голова облради зачитав заяву, у якій депутат оголошує про свій вихід з фракції Партії регіонів.

До слова, Андрій Тимейчук - перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Волинській області.

Усі питання порядку денного обранці громади Волині не встигли розглянути протягом одного дня.

Приблизно о 17.35 голова облради Валентин Вітер оголосив про перерву у роботі сесії.

Розгляд питань продовжать під час другого пленарного засідання, про час і дату якого повідомлять пізніше. Перше пленарне засідання 24 сесії Волиньради відбулося 5 березня.

Депутати розглянули питання затвердження декількох обласних програм, ухвалили програму соціального та економічного розвитку Волині на 2014-2015 роки та прийняли бюджет області. Не встигли сьогодні розглянути кадрові та декілька інших питань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
1010 Показати IP 5 Березня 2014 18:10
А що ще той хабарник сидить у кріслі заступника голови податкової служби? де ж правий сектор? його першого треба гнати мітлою бо уже стільки набрав з трудового народу та підприємців, що йому на декілька життів вистачить. Чи може знову піде у декретну відпустку та пересидить шмон?
Волинянин до 1010 Показати IP 5 Березня 2014 22:30
Вперше чую таке прізвище великого партійного діяча. Це велике досягнення що він зайшов і вийшов, краще б сів.
народ Показати IP 5 Березня 2014 18:19
Видно, Смітюх благословив. Той вчора тоже каявся. Поставити б їх двох під стіну... і за законом військового часу. Чомусь Майдан до нього додому не їздив, ніхто його не згадував. Пересидів тихенько, а тепер піде в патріоти. Кров НЕБЕСНОЇ СОТНІ для нього не аргумент. Гори у пеклі, ганебний продажний мерзотнику!!!
Ковельчанин до народ Показати IP 5 Березня 2014 18:52
Хто-хто, а Тимейчук вміє сидіти тихенько. Пригадується, як під час Помарачевої революції він, будучи начальником Ковельської ОДПІ, тихенько собі пересидів непевні часи, пішовши в декретну (!) відпустку.
111 до Ковельчанин Показати IP 6 Березня 2014 09:22
І знову піде в декретну відпустку, в нього дитинка ще зовсім маленька, по-моєму до року. Так, що в декрет можна йти надовго. Можна й до своєї влади досидітися.
Анонім до народ Показати IP 6 Березня 2014 17:50
шось не розумію чому б це лбди в масках повинні їхати до нього додому як і будь до кого
111 до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 18:21
Я теж рахую, що на все є міра
дідо Показати IP 5 Березня 2014 18:26
з БЮТа в ПР, а потім з ПР в БЮТ.....ПРІБЮТ рулить.
Ковельчанин до дідо Показати IP 5 Березня 2014 18:54
Ні, Тимейчук в БЮТі не був. Він був депутатом Ковельської районної ради від литвиновців.
дідо до Ковельчанин Показати IP 5 Березня 2014 19:03
Яка різниця?
Ковельчанин до дідо Показати IP 6 Березня 2014 22:46
Різниця в тому, що 100% тодішньої фракції НП - це керівники с-г підприємств, або люди з високими посадами. Неадекватних людей серед них не було. Чого не скажеш про БЮТ.
D до Ковельчанин Показати IP 5 Березня 2014 21:50
Видно тебе добре труханув !!!
Ковельчанин до D Показати IP 6 Березня 2014 22:48
Помиляєтесь. Я також був депутатом Ковельської райради того скликання, то знаю.
s Показати IP 5 Березня 2014 18:31
ну і правильно, нащо ризикувати сім'єю
Миша Показати IP 5 Березня 2014 18:42
нужно сделать СИСТЕМУ, которая не позволит давать или брать взятки чиновникам. как в США например... и выборные должности прокурора, главного "шерифа" и прочих в области и городе! и ещё возможность городанам ОТЗЫВАТЬ таких чиновников. если 75% жителей Луцка против любого чиновника - значит его должны убрать с этой должности, хороший он или плохой. он НЕ НУЖЕН Лучанам, значит убрать. Так они будут боятся и работать на имидж. я уже предлагал в центре города поставить информационную доску, где будет вывешена предвыборная программа мера например, а потом рядом будут вывешиваться его достижения, так все лучане будут знать кто чего стоит из чиновников.
222 Показати IP 5 Березня 2014 19:22
Гнати його , разом з Харченко!!!
Інкогніто до 222 Показати IP 6 Березня 2014 09:14
Підтримую Вас. Хаченко с*ка ще та... А ще там є Т.К.Павлова (головний касир м.Луцька по поборам з фіз. осіб-підприємців), її треба з Т.В.Хаченко (з'їла в податковій не одного нормального інспектора) разом за ВОРОТНІК І НА ВУЛИЦЮ.
111 до Інкогніто Показати IP 6 Березня 2014 10:17
До цих двох жіночок пітрібно, щоб ПРАВИЙ СЕКТОР зайшов в гості, тоді б я подивився, як вони заспівають. А то інспекторам жити не дають, виїли стільки людей, відносяться до людей, як до скотів. Харченко виїла жінку, якій до пенсії залишалося декілька місяців, хоча сама такого ж віку. ЯК НЕ СОРОМНО.
222 до 111 Показати IP 6 Березня 2014 11:26
а може та жінка працювати вже не хотіла? Тихенько чекала пенсії. а там ПАхАТИ треба!
111 до 222 Показати IP 6 Березня 2014 19:55
Тетяна Володимирівна, то напевно ви?
лучанка до 222 Показати IP 7 Березня 2014 00:42
Оце вже правда...... в податковій не працювала але знаю бо там родина... працювати там треба...... І нічого не зробиш бо в нас така держава.. якщо не хочеш то гудбай..і це в принципі правильно..... А ви попробуйте на керівній посаді набрати собі "дол****бів" вибачте за вираз і тоді побачимо як у вас буде з кадрами, роботою і ну і зі всім іншим...... Ледарі на прогулянки до парку...... А Харченко кльва дамочка.... А хто її не знає особисто. то ваші проблеми......
СОВІСТЬ до 222 Показати IP 10 Березня 2014 12:44
Вас би Тетяна Володимирівна на місяць спустити в м.Луцьк, щоб знали, що означає слово "ПАхАТИ "...
333 до Інкогніто Показати IP 6 Березня 2014 11:52
ви напевно в ОДПІ працюєте.. .Напевно не дуже натхненно, судячи з амбіцій. Збирайте податки, а не плітки!!!!
Таки да-ні Показати IP 5 Березня 2014 20:16
А чого тільки з фракціі регіоналів? Чого не з депутатів ? Без них він би там не був...
!!! Показати IP 5 Березня 2014 20:23
Про його "подвиги" легенди ходять! Ця "тушка" не пропаде, така вже в нього натура!!!
Кондратюк до !!! Показати IP 5 Березня 2014 20:54
Це чмо і хабарник вищого класу,який вміє вдало маскуватися. Андрію,мав би ти вже совість вкотре перефарбовуватися.
!!!!!!!!!!! Показати IP 5 Березня 2014 22:06
В СПИСОК НА ЛЮСТРАЦІЮ!!!!!!!! Ніде крім податковоі не працював
- до !!!!!!!!!!! Показати IP 6 Березня 2014 08:05
А де крім податкової має працювати податківець ???
Анонім до - Показати IP 7 Березня 2014 21:24
В правому секторі в масці та з калашиком
777 до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 21:31
Правий сектор це не робота а пристанище для невдах
Микитка Показати IP 5 Березня 2014 23:18
Непотріб рідкісна-на люстрацію цього блазня!!!
876 Показати IP 6 Березня 2014 07:10
Він досі чекав що папік усе-таки вернеться
С.П. до 876 Показати IP 6 Березня 2014 08:14
І я сам особисто від нього також чув такі сподівання,що яник візьме реванш. Тимейчук близько спілкується з дагестанцем башкаленком,який мріє поставити Луцьк на коліна.
Анонім до С.П. Показати IP 7 Березня 2014 21:23
Особисто чув і мовчав ??? То сенс тут виписувати !!!
Я Показати IP 6 Березня 2014 10:02
О це, відгуки хороші, а саме справедиві !!!
56885 Показати IP 6 Березня 2014 10:57
этот взяточник еще тот! кассир налоговой вместе с инной,все головы транзитные и это ему дает возможность воровать беспощадно+друг и соратник бошкаленка+кум прокуроров+масса недвижимости+автопарк+оружейная комната и тд, и тп. на кол!!!!
я Показати IP 6 Березня 2014 13:16
Завжди чиновники жили краще "простих смертних". Назвіть мені, хоч одного посадовця подібного рівня, навіть на Волині, який живе скромніше. Нещодавно в Кабмін вдруге попали Продан і Денисова. Результати іх "діяльності" під час попередньоі каденції всвм відомі. В порівнянні з кожним із них, - Тимейчук - жебрак. А про це всі мовчать і радіють "люстрації" на місцях.
Ігор до я Показати IP 7 Березня 2014 00:44
1000000% і про це всі мовчать... просто тут побачили знайомого чи сусіда.....
М Показати IP 6 Березня 2014 13:47
Безкарність породжує спокусу. Тому, санкції , в першу чергу, треба застосовувати до таких , які пишуть такі кометарі і жаліються на хабарництво державних чиновників. Кримінальна відповідальність передбачена як і за давання так і за отримання хабарів. Ми самі створили таку систему! Якщо так ,то не несіть взятки в міську раду , земельний відділ, державним реєстраторам, санстанцію, податкову, прокуратуру , міліцію, лікарям ,вчителям, в дитячі садочки, студенти,пишіть курсові і магістерські самі (повірте, універи закінчать одиниці не тому,що дурні ,а тому ,що "завалять"). Тому,народ,будьте законослухняними і жалітися не буде на кого. Ми самі зробили для себе таке життя! Нарікати треба на себе
Микола Показати IP 6 Березня 2014 15:52
В нашій державі не хватає людей, що вміють організовувати. Організовувати будь що. Зато дофіга люстраторів, які в своєму житті палець об палець не вдарили.
111 до Микола Показати IP 6 Березня 2014 18:26
Така була система, і мужик він не такий-то вже поганий, просто оточив себе такими сраколизами, які лякають ним всіх, ніби він Фредді Крюгер.
Юля Показати IP 6 Березня 2014 15:59
правильно зробив, облраді потрібно монолітно приймати рішення. Війна на носі!
Я Показати IP 7 Березня 2014 09:27
Не легко Вам Андрію Анатолійовичу, який авторитет ви досягли в своїх 45, отож робіть висновки з ким працюєте, хто Вас оточує, і будьте обачні.. Успіхів Вам..
Волинянин Показати IP 7 Березня 2014 14:23
Все оточення тут ))
Анонім до Волинянин Показати IP 7 Березня 2014 21:20
Да да пристосовуються ...
кость Показати IP 8 Березня 2014 20:55
вид нас вимагав 5 тисяч дол
Коля до кость Показати IP 9 Березня 2014 12:23
Наверное, ты налоги не платил, а украденные деньги жалко платить, хоть в казну, хоть "на руки". Не жалуйся и работай по закону.
Анонім до кость Показати IP 9 Березня 2014 19:41
Костя не вигадуй
ПРАВДА Показати IP 9 Березня 2014 22:21
Тимейчука ГРИНЮКА старшого меншого давно тюрма плаче.Це одни з корупционерив области.Пид нимить опрелюднени декларации державних службовцив в ЗМИ и побачите скильки бюджетив области перебувае в руках кланив ГРИНЮКИВ ТИМЕЙЧУКИВ КЛИМЧУКИВ.
Бизнес Показати IP 10 Березня 2014 00:05
Таких як Тимейчук Степанюк треба гнати давним давно бо це були пристосуванци в податковий служби тильки займалися видмиванням грошей и за чемодани з грошима покупляли соби посади заступникив.Ище при диянни и керуванни Гринюка Тимейчук отримав кличку КОШЕЛЬОК.ЧОМУСЬ при керивництви Циркуна сидив и сопив в дви дирки.Одна едина грамотна не пидкупна розумна в керивництви ОДПА була е и буде НАКОНЕЧНА и вона повинна очолити податкову службу области. Це умничка.А видносно Харченко це тукож вимоглива и грамотна цього вид неи не забереж.А будеш усим добрим то зидять. ХАБАРНИКАМ МИЛЛИОНЕРАМ не мисце в податковий служби.
Іван Миронович Показати IP 10 Березня 2014 09:42
Мало хто з простих волинян знає ВСІ імена та прізвища, які згадуються в коментарях. Але ми не геть без глузду. Складається таке враження, що, майже, вся податкова "сидить" в чаті на "Волинських новинах". Безпосередньо, ви (ті, хто пише) маєте збирати податки, а не "бродити" по сайтах і приймати участь в обливання один одного брудом. Повірте, зі сторони це видно і виглядає дико і бездарно. Хто б не був керівником податкової - він вас не влаштує, бо буде заставляли працювати, а працювати, як бачимо, ви не хочете або не вмієте. Хтось комусь не подобається - зайди в кабінет і все скажи в очі, що думаєш або набий пику. Ви маєте наповнювати казну податками, а не інтриги "плести".
111 до Іван Миронович Показати IP 10 Березня 2014 12:50
Це ти так думаєш, що ніхто нікого з них не знає. А Луцьк це ВЕЛИКЕ СЕЛО, тут всі про все знають. А щодо податків - ти їх плати, а вони їх зберуть, не хвилюйся!!!
Анонім до Іван Миронович Показати IP 10 Березня 2014 13:24
Тут пишуть коментарі не прості інспектори, а ті, хто до влади в податковій хоче прийти. І нам видно в який бік і чому ведеться ця пропаганда. Неспроста до головного офісу зачастив Сасевич, якого Гринюк звільнив за п'янки.
!!!!!!! до Анонім Показати IP 11 Березня 2014 12:05
Я так розумію, що Ви теж туди часто бігаєте!
підприємець до !!!!!!! Показати IP 11 Березня 2014 23:41
почитав коментарі ,,,, І зробив висновок , як люблять податківці "кошелька" .У владі регіонів він знайшов себе як велекого "майстра", що не вміщується у ніякий гаманець. Він безпосередньо організрвував викручування рук чесним підприємцям з метою власної наживи та його оточення. Закривав очі на порушення коли зверху казали не чіпай, тому що це гроші для влади, "ВЛАДИ" яка принесла стільки страждань Українському НАРОДУ. А тому терміново його відправити в народне господарство і КРАПКА. ЛЮСТРАЦІЯ