USD 27.5 27.9
  • USD 27.5 27.9
  • EUR 31.15 31.6
  • PLN 7.1 7.33

Із Партії регіонів вийшов депутат Волиньради

Ще один депутат Волиньради повідомив про вихід із фракції Партії регіонів.

Відповідну заяву написав депутат Андрій Тимейчук під час 24 сесії облради, що відбулася 5 березня. Голова облради зачитав заяву, у якій депутат оголошує про свій вихід з фракції Партії регіонів.

До слова, Андрій Тимейчук - перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Волинській області.

Усі питання порядку денного обранці громади Волині не встигли розглянути протягом одного дня.

Приблизно о 17.35 голова облради Валентин Вітер оголосив про перерву у роботі сесії.

Розгляд питань продовжать під час другого пленарного засідання, про час і дату якого повідомлять пізніше. Перше пленарне засідання 24 сесії Волиньради відбулося 5 березня.

Депутати розглянули питання затвердження декількох обласних програм, ухвалили програму соціального та економічного розвитку Волині на 2014-2015 роки та прийняли бюджет області. Не встигли сьогодні розглянути кадрові та декілька інших питань.
Загрузка...
Коментарів: 55
1010 Показати IP 5 Березня 2014 18:10
А що ще той хабарник сидить у кріслі заступника голови податкової служби? де ж правий сектор? його першого треба гнати мітлою бо уже стільки набрав з трудового народу та підприємців, що йому на декілька життів вистачить. Чи може знову піде у декретну відпустку та пересидить шмон?
Волинянин до 1010 Показати IP 5 Березня 2014 22:30
Вперше чую таке прізвище великого партійного діяча. Це велике досягнення що він зайшов і вийшов, краще б сів.
народ Показати IP 5 Березня 2014 18:19
Видно, Смітюх благословив. Той вчора тоже каявся. Поставити б їх двох під стіну... і за законом військового часу. Чомусь Майдан до нього додому не їздив, ніхто його не згадував. Пересидів тихенько, а тепер піде в патріоти. Кров НЕБЕСНОЇ СОТНІ для нього не аргумент. Гори у пеклі, ганебний продажний мерзотнику!!!
Ковельчанин до народ Показати IP 5 Березня 2014 18:52
Хто-хто, а Тимейчук вміє сидіти тихенько. Пригадується, як під час Помарачевої революції він, будучи начальником Ковельської ОДПІ, тихенько собі пересидів непевні часи, пішовши в декретну (!) відпустку.
111 до Ковельчанин Показати IP 6 Березня 2014 09:22
І знову піде в декретну відпустку, в нього дитинка ще зовсім маленька, по-моєму до року. Так, що в декрет можна йти надовго. Можна й до своєї влади досидітися.
Анонім до народ Показати IP 6 Березня 2014 17:50
шось не розумію чому б це лбди в масках повинні їхати до нього додому як і будь до кого
111 до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 18:21
Я теж рахую, що на все є міра
дідо Показати IP 5 Березня 2014 18:26
з БЮТа в ПР, а потім з ПР в БЮТ.....ПРІБЮТ рулить.
Ковельчанин до дідо Показати IP 5 Березня 2014 18:54
Ні, Тимейчук в БЮТі не був. Він був депутатом Ковельської районної ради від литвиновців.
дідо до Ковельчанин Показати IP 5 Березня 2014 19:03
Яка різниця?
Ковельчанин до дідо Показати IP 6 Березня 2014 22:46
Різниця в тому, що 100% тодішньої фракції НП - це керівники с-г підприємств, або люди з високими посадами. Неадекватних людей серед них не було. Чого не скажеш про БЮТ.
D до Ковельчанин Показати IP 5 Березня 2014 21:50
Видно тебе добре труханув !!!
Ковельчанин до D Показати IP 6 Березня 2014 22:48
Помиляєтесь. Я також був депутатом Ковельської райради того скликання, то знаю.
s Показати IP 5 Березня 2014 18:31
ну і правильно, нащо ризикувати сім'єю
Миша Показати IP 5 Березня 2014 18:42
нужно сделать СИСТЕМУ, которая не позволит давать или брать взятки чиновникам. как в США например... и выборные должности прокурора, главного "шерифа" и прочих в области и городе! и ещё возможность городанам ОТЗЫВАТЬ таких чиновников. если 75% жителей Луцка против любого чиновника - значит его должны убрать с этой должности, хороший он или плохой. он НЕ НУЖЕН Лучанам, значит убрать. Так они будут боятся и работать на имидж. я уже предлагал в центре города поставить информационную доску, где будет вывешена предвыборная программа мера например, а потом рядом будут вывешиваться его достижения, так все лучане будут знать кто чего стоит из чиновников.
222 Показати IP 5 Березня 2014 19:22
Гнати його , разом з Харченко!!!
Інкогніто до 222 Показати IP 6 Березня 2014 09:14
Підтримую Вас. Хаченко с*ка ще та... А ще там є Т.К.Павлова (головний касир м.Луцька по поборам з фіз. осіб-підприємців), її треба з Т.В.Хаченко (з'їла в податковій не одного нормального інспектора) разом за ВОРОТНІК І НА ВУЛИЦЮ.
111 до Інкогніто Показати IP 6 Березня 2014 10:17
До цих двох жіночок пітрібно, щоб ПРАВИЙ СЕКТОР зайшов в гості, тоді б я подивився, як вони заспівають. А то інспекторам жити не дають, виїли стільки людей, відносяться до людей, як до скотів. Харченко виїла жінку, якій до пенсії залишалося декілька місяців, хоча сама такого ж віку. ЯК НЕ СОРОМНО.
222 до 111 Показати IP 6 Березня 2014 11:26
а може та жінка працювати вже не хотіла? Тихенько чекала пенсії. а там ПАхАТИ треба!
111 до 222 Показати IP 6 Березня 2014 19:55
Тетяна Володимирівна, то напевно ви?
лучанка до 222 Показати IP 7 Березня 2014 00:42
Оце вже правда...... в податковій не працювала але знаю бо там родина... працювати там треба...... І нічого не зробиш бо в нас така держава.. якщо не хочеш то гудбай..і це в принципі правильно..... А ви попробуйте на керівній посаді набрати собі "дол****бів" вибачте за вираз і тоді побачимо як у вас буде з кадрами, роботою і ну і зі всім іншим...... Ледарі на прогулянки до парку...... А Харченко кльва дамочка.... А хто її не знає особисто. то ваші проблеми......
СОВІСТЬ до 222 Показати IP 10 Березня 2014 12:44
Вас би Тетяна Володимирівна на місяць спустити в м.Луцьк, щоб знали, що означає слово "ПАхАТИ "...
333 до Інкогніто Показати IP 6 Березня 2014 11:52
ви напевно в ОДПІ працюєте.. .Напевно не дуже натхненно, судячи з амбіцій. Збирайте податки, а не плітки!!!!
Таки да-ні Показати IP 5 Березня 2014 20:16
А чого тільки з фракціі регіоналів? Чого не з депутатів ? Без них він би там не був...
!!! Показати IP 5 Березня 2014 20:23
Про його "подвиги" легенди ходять! Ця "тушка" не пропаде, така вже в нього натура!!!
Кондратюк до !!! Показати IP 5 Березня 2014 20:54
Це чмо і хабарник вищого класу,який вміє вдало маскуватися. Андрію,мав би ти вже совість вкотре перефарбовуватися.
!!!!!!!!!!! Показати IP 5 Березня 2014 22:06
В СПИСОК НА ЛЮСТРАЦІЮ!!!!!!!! Ніде крім податковоі не працював
- до !!!!!!!!!!! Показати IP 6 Березня 2014 08:05
А де крім податкової має працювати податківець ???
Анонім до - Показати IP 7 Березня 2014 21:24
В правому секторі в масці та з калашиком
777 до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 21:31
Правий сектор це не робота а пристанище для невдах
Микитка Показати IP 5 Березня 2014 23:18
Непотріб рідкісна-на люстрацію цього блазня!!!
876 Показати IP 6 Березня 2014 07:10
Він досі чекав що папік усе-таки вернеться
С.П. до 876 Показати IP 6 Березня 2014 08:14
І я сам особисто від нього також чув такі сподівання,що яник візьме реванш. Тимейчук близько спілкується з дагестанцем башкаленком,який мріє поставити Луцьк на коліна.
Анонім до С.П. Показати IP 7 Березня 2014 21:23
Особисто чув і мовчав ??? То сенс тут виписувати !!!
Я Показати IP 6 Березня 2014 10:02
О це, відгуки хороші, а саме справедиві !!!
56885 Показати IP 6 Березня 2014 10:57
этот взяточник еще тот! кассир налоговой вместе с инной,все головы транзитные и это ему дает возможность воровать беспощадно+друг и соратник бошкаленка+кум прокуроров+масса недвижимости+автопарк+оружейная комната и тд, и тп. на кол!!!!
я Показати IP 6 Березня 2014 13:16
Завжди чиновники жили краще "простих смертних". Назвіть мені, хоч одного посадовця подібного рівня, навіть на Волині, який живе скромніше. Нещодавно в Кабмін вдруге попали Продан і Денисова. Результати іх "діяльності" під час попередньоі каденції всвм відомі. В порівнянні з кожним із них, - Тимейчук - жебрак. А про це всі мовчать і радіють "люстрації" на місцях.
Ігор до я Показати IP 7 Березня 2014 00:44
1000000% і про це всі мовчать... просто тут побачили знайомого чи сусіда.....
М Показати IP 6 Березня 2014 13:47
Безкарність породжує спокусу. Тому, санкції , в першу чергу, треба застосовувати до таких , які пишуть такі кометарі і жаліються на хабарництво державних чиновників. Кримінальна відповідальність передбачена як і за давання так і за отримання хабарів. Ми самі створили таку систему! Якщо так ,то не несіть взятки в міську раду , земельний відділ, державним реєстраторам, санстанцію, податкову, прокуратуру , міліцію, лікарям ,вчителям, в дитячі садочки, студенти,пишіть курсові і магістерські самі (повірте, універи закінчать одиниці не тому,що дурні ,а тому ,що "завалять"). Тому,народ,будьте законослухняними і жалітися не буде на кого. Ми самі зробили для себе таке життя! Нарікати треба на себе
Микола Показати IP 6 Березня 2014 15:52
В нашій державі не хватає людей, що вміють організовувати. Організовувати будь що. Зато дофіга люстраторів, які в своєму житті палець об палець не вдарили.
111 до Микола Показати IP 6 Березня 2014 18:26
Така була система, і мужик він не такий-то вже поганий, просто оточив себе такими сраколизами, які лякають ним всіх, ніби він Фредді Крюгер.
Юля Показати IP 6 Березня 2014 15:59
правильно зробив, облраді потрібно монолітно приймати рішення. Війна на носі!
Я Показати IP 7 Березня 2014 09:27
Не легко Вам Андрію Анатолійовичу, який авторитет ви досягли в своїх 45, отож робіть висновки з ким працюєте, хто Вас оточує, і будьте обачні.. Успіхів Вам..
Волинянин Показати IP 7 Березня 2014 14:23
Все оточення тут ))
Анонім до Волинянин Показати IP 7 Березня 2014 21:20
Да да пристосовуються ...
кость Показати IP 8 Березня 2014 20:55
вид нас вимагав 5 тисяч дол
Коля до кость Показати IP 9 Березня 2014 12:23
Наверное, ты налоги не платил, а украденные деньги жалко платить, хоть в казну, хоть "на руки". Не жалуйся и работай по закону.
Анонім до кость Показати IP 9 Березня 2014 19:41
Костя не вигадуй
ПРАВДА Показати IP 9 Березня 2014 22:21
Тимейчука ГРИНЮКА старшого меншого давно тюрма плаче.Це одни з корупционерив области.Пид нимить опрелюднени декларации державних службовцив в ЗМИ и побачите скильки бюджетив области перебувае в руках кланив ГРИНЮКИВ ТИМЕЙЧУКИВ КЛИМЧУКИВ.
Бизнес Показати IP 10 Березня 2014 00:05
Таких як Тимейчук Степанюк треба гнати давним давно бо це були пристосуванци в податковий служби тильки займалися видмиванням грошей и за чемодани з грошима покупляли соби посади заступникив.Ище при диянни и керуванни Гринюка Тимейчук отримав кличку КОШЕЛЬОК.ЧОМУСЬ при керивництви Циркуна сидив и сопив в дви дирки.Одна едина грамотна не пидкупна розумна в керивництви ОДПА була е и буде НАКОНЕЧНА и вона повинна очолити податкову службу области. Це умничка.А видносно Харченко це тукож вимоглива и грамотна цього вид неи не забереж.А будеш усим добрим то зидять. ХАБАРНИКАМ МИЛЛИОНЕРАМ не мисце в податковий служби.
Іван Миронович Показати IP 10 Березня 2014 09:42
Мало хто з простих волинян знає ВСІ імена та прізвища, які згадуються в коментарях. Але ми не геть без глузду. Складається таке враження, що, майже, вся податкова "сидить" в чаті на "Волинських новинах". Безпосередньо, ви (ті, хто пише) маєте збирати податки, а не "бродити" по сайтах і приймати участь в обливання один одного брудом. Повірте, зі сторони це видно і виглядає дико і бездарно. Хто б не був керівником податкової - він вас не влаштує, бо буде заставляли працювати, а працювати, як бачимо, ви не хочете або не вмієте. Хтось комусь не подобається - зайди в кабінет і все скажи в очі, що думаєш або набий пику. Ви маєте наповнювати казну податками, а не інтриги "плести".
111 до Іван Миронович Показати IP 10 Березня 2014 12:50
Це ти так думаєш, що ніхто нікого з них не знає. А Луцьк це ВЕЛИКЕ СЕЛО, тут всі про все знають. А щодо податків - ти їх плати, а вони їх зберуть, не хвилюйся!!!
Анонім до Іван Миронович Показати IP 10 Березня 2014 13:24
Тут пишуть коментарі не прості інспектори, а ті, хто до влади в податковій хоче прийти. І нам видно в який бік і чому ведеться ця пропаганда. Неспроста до головного офісу зачастив Сасевич, якого Гринюк звільнив за п'янки.
!!!!!!! до Анонім Показати IP 11 Березня 2014 12:05
Я так розумію, що Ви теж туди часто бігаєте!
підприємець до !!!!!!! Показати IP 11 Березня 2014 23:41
почитав коментарі ,,,, І зробив висновок , як люблять податківці "кошелька" .У владі регіонів він знайшов себе як велекого "майстра", що не вміщується у ніякий гаманець. Він безпосередньо організрвував викручування рук чесним підприємцям з метою власної наживи та його оточення. Закривав очі на порушення коли зверху казали не чіпай, тому що це гроші для влади, "ВЛАДИ" яка принесла стільки страждань Українському НАРОДУ. А тому терміново його відправити в народне господарство і КРАПКА. ЛЮСТРАЦІЯ