USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Хто рекомендував на посаду нового голову Волинської ОДА

3 Березня 2014 17:41
Посаду очільника облдержадміністрації Григорій Пустовіт отримав за квотою ВО «Батьківщина».

Про це розповіли під час прес-конференції керівників облради, що відбулася 3 березня.

Як повідомив голова Волиньради Валентин Вітер, під час розподілу квот було передбачено, що посада очільника Волинської ОДА належатиме представнику ВО «Батьківщина».

Рекомендації щодо призначення на посаду Григорія Пустовіта, з його слів, давало керівництво партії на рівні Києва, де й прийняли відповідне рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Антон Показати IP 3 Березня 2014 17:44
От у Києв хай і їде, може там "керовніків" не вистачає. Де люстрація? Де свіжі і незаплямовані обличчя? Знову 2004 рік???? ЗАДОВБАЛИ!!!!!!!!!!
дідо Показати IP 3 Березня 2014 17:50
БЮТ треба заборонити разом з ПР та КПУ. Тімашєнка є агенткою Путіна.Газовий пакт, оббріхування Ющенка,знецінення гривні та ширку з ригами.-це все за що її треба судити.
456 Показати IP 3 Березня 2014 17:59
ось так і добралися до влади...ск.....и.....останні!!!
Анонім Показати IP 3 Березня 2014 18:01
ваш Ющенко політичний імпотент і виявився слабкохарактерним для керування державою.Коли став президентом, вирішив,що якщо він демократ, то з того моменту запанує демократія по всій країні, але на жаль так просто демократія не встановлюється, її треба будувати, докладаючи значних зусиль. Я не за Юлю,її вже теж пролюстрували за допомогою її доці, не розумію, чого вона преця знов у президенти, " вірші" вона вміє гарно читати, а от чи поважає свій народ, це велике питання. Але через одну Юлю хрест на всій партії ставити не треба.
дідо до Анонім Показати IP 3 Березня 2014 18:04
Карлики Путін і Мєдведів боялися тільки Юща. А варовка Григян хіхікала серед ночі з кремлівськими тролями.
Думка ВОЛИНЯН? Показати IP 3 Березня 2014 19:55
А думка Волинян ? Брехливі собі морди Данильчукі та Гзі самі на сцені шпагетті людям на вуха вішали, що всі питання про призначення керівників у Волині буде вирішуватися лише за думкою та згодою НАРОДУ, Виникає питання, як ви вважаєте, що дана влада Волині, гірша ніж попередня, та що наш вже більше ошукали ніж попередня влада? Хто вважає так ставим "+", хто ні "-"
Анонім до Думка ВОЛИНЯН? Показати IP 3 Березня 2014 20:11
Вона була і буде вдупі бо продажному волиняці можна дати 100 грн або лапшини сипнути....
lutchanka до Анонім Показати IP 3 Березня 2014 21:48
Це ти про себе? ти чому ображаєш волинян, покруче?! такі, як ти, за 30 срібників продаються. Ла**о, не суди про когось по собі!
Анонім до lutchanka Показати IP 3 Березня 2014 23:32
констатую факт
Максим до Думка ВОЛИНЯН? Показати IP 3 Березня 2014 21:13
Підкорегуй запитання, бо написано з помилками і не зовсім зрозуміло.
Володимир Латковськи Показати IP 3 Березня 2014 20:13
Пане губернаторе, я вас вітаю з призначенням робіть добро для Волині, живіть своїм розумом. Але наскільки мені відомо вас рекомендував перед керівництвом Батьківщини, знаний проффесор без диплому вищої освіти тракторист, аферист Петя Кравчук. Тоді про які реформи та розвиток Волині можна розмовляти з такими вчителями. Живіть пане Губернаторе своїм розумом.
Анонім Показати IP 3 Березня 2014 20:54
Поки люди гинули на майдані - політики вже квоти розподіляли ну за що боролись?? Світла память загиблим!!! і ганьба тиловим крисам які сиділи в схронах гавкали тільки як собаки з буди а тепер посадили свої ду---и в крісла, які дістались по квоті, як шмат пирога.
Питання Показати IP 3 Березня 2014 21:33
Знову КВОТИ??? А по яких квотах загинули люди в Києві на Інститутській???? Оце правильна влада?? ЖАХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 16 Квітня 2014 01:03
Ця банда ще страшніша за ту, що була!