USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині вже визначилися з очільниками держструктур

7 Квітня 2014 11:35
Голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт пообіцяв, що найближчим часом будуть призначені всі його заступники і начальники департаментів та управлінь.
Про це він сказав під час оперативної наради сьогодні, 7 квітня.

Зокрема, він зауважив, що практично щоразу підбір заступників голови ОДА відбувався за місяць після призначення очільника області. Нагадаємо, один із заступників Григорія Пустовіта уже призначений – ним став Роман Карпюк.

Ще двох заступників голова ОДА пообіцяв призначити після погодження з Києвом. Варто зазначити, що вже кандидати в заступники входять у курс справ. Так, під час оперативної наради в президії поруч з головою облради Валентином Вітром, головою ОДА Григорієм Пустовітом та його заступником Романом Карпюком сиділи й двоє претендентів на посади заступників голови ОДА – Сергій Кудрявцев та Микола Собуцький.

Крім того, на Волині призначили 12 з 16 голів райдержадміністрацій. Вертикаль влади голова облдержадміністрації пообіцяв відновити найближчим часом. Крім того, вже, каже, й практично визначилися з начальниками департаментів та управлінь облдержадміністрації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лучани Показати IP 7 Квітня 2014 11:41
"Вертикаль" для пропіхування кремлівської сексотки Тимошенко.
вітя Показати IP 7 Квітня 2014 12:02
бютівці юдуть у владу. ну люди добрі що поміняється на карще? треба їх зразу гнати а то потім будуть так як і так влада вже не вирвеш від крісел
Народ Показати IP 7 Квітня 2014 12:16
Це все ненадовго. Прийде нова влада. Почнуть по-новому "володарювати". Аби гірше не було!
ми до Народ Показати IP 7 Квітня 2014 13:26
Це яка ж така нова влада прийде? Ви бачили список кандидатів в призеденти? Там нікого нового, нікого путьнього. Як були помаранчеві лиця, так і залишились
Гость Показати IP 7 Квітня 2014 13:27
Оцей шклінець Роман Карпюк.Ото наглий чоловік, рвався, рвався до влади такий дорвався.Тож він ректор нікому непотрібного інституту,де вчаться такіф барани, як він. А щр ви люди хочете доброго, а нічого. Ны доброго, ны нового. Скоро Бог усыъ покараэ
1221 Показати IP 7 Квітня 2014 13:29
Рожищенського голову РДА представляли під прикриттям групи самооборони , самому страшно? 1.Питання якщо по РДА немає ні одної кримінальної справи по попередніках, то це означає, що і звільнили не законно, а якщо справедливо , то тоді де кримінальні справи? Тобто хлопчина просто до влади рвався а не за народ думав, цікаво чи він через деякий час сам стане на коліна чи прийдеться примушувати?
Українець Показати IP 7 Квітня 2014 14:07
Дуля рулє ? це повний піз**Ь !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Батьківщанка. Показати IP 7 Квітня 2014 14:08
Боже бережи Україну від карликів, дивіться що вони з Росією зробили.
рожище Показати IP 7 Квітня 2014 14:10
керівник самооборони в Рожищах рідний брат голови РДА
Ігор Г. Показати IP 7 Квітня 2014 14:51
Час все розставить по місцях, а бог всім по заслугах роздасть
інсаидер Показати IP 7 Квітня 2014 15:26
Вже всі проплаптились, проставились, підставились, підлизнули, від....сали, на всіх кого треба натиснули. Молодці, от і заживем тепер. Пустоцвіт - благаєм, щезни сам, ну винесуть же.... Папулькі
патріот Показати IP 7 Квітня 2014 23:46
За що ви придурки нормальних, адекватних людей звільняєте а ставите ПРИДУРКІВ, нерозумних крикунів
неадекватні до патріот Показати IP 8 Квітня 2014 18:29
ми вас впізнали) здраствуйте)))))))))))))))))
порада до патріот Показати IP 8 Квітня 2014 20:07
Змініть слово "адекватний" на якесь інше, ато Вас за вашим "адекватний-неадекватний" уже мабуть пів області впізнає...