USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Хто увійшов до складу пропрезидентської партії на Волині

16 Липня 2014 08:00
З-поміж членів обласного осередку «ВО «Солідарність» - депутати Луцької міської та обласної рад.

Установчі збори Волинської регіональної організації політичної партії «ВО «Солідарність» відбулися 15 липня. Про це інформує Волинський інформаційний портал, посилаючись на інформацію від достовірних джерел.

Нова політична сила в області запрацює після того, як Волинська регіональна організація політичної партії «ВО «Солідарність» пройде відповідний період реєстрації. Нагадаємо, «ВО «Солідарність» - політична сила, яка підтримує діючого Президента України Петра Порошенка.

Інформацію про створення партії у телефонному коментарі підтвердив депутат Луцької міської ради Роман Романюк. Саме він і очолив осередок, пише видання.

Під час установчих зборів присутні розглянули низку внутрішньопартійних й організаційних питань та обрали голову, керівний склад і контрольно-ревізійну комісію. З-поміж відомих у місцевому політикумі людей, наразі до політичної сили виявили бажання доєднатися депутат Луцькради Євгеній Ткачук, колишній Ковельський міський голова Сергій Кошарук, депутат Волинської обласної ради Євген Недищук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучани Показати IP 16 Липня 2014 08:17
Ткачук всюди.
петро до лучани Показати IP 16 Липня 2014 09:11
всюди де бабло
Андрій Показати IP 16 Липня 2014 08:34
Цікаво,а ПРОЛЮДСЬКА партія буде коли небудь створена?
безпартійна до Андрій Показати IP 16 Липня 2014 08:39
Ну так ви ж створили і так обожнювали БЮТ і Свободу?!:) Що - розчарувались?:)))
Анонім до безпартійна Показати IP 16 Липня 2014 10:34
Ні не розчарувалися,а ви врегіонах?
ПАТРІОТ Показати IP 16 Липня 2014 09:32
ПИТАННЯ ДО ТОВАРИША РОМАНЮКА ЯК ЦЕ ОБИРАЛИСЬ КЕРІВНИКИ ШТАБІВ ПОРОШЕНКА, КОЛИ В ЛЮБОМЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ БУВ ПРИЗНАЧЕНИЙ ПОПЛІЧНИК ПАРТІЇ РИГІВ ФУРМАНЮК???
З Народу Показати IP 16 Липня 2014 09:57
Якщо члени партії Порошенкане розберуться, хто такий Ткачук, то й віри цій партіїне буде. Бо ж Ткачук тільки те й робить, що протягує питання на сесії , які дуже добре проплачують (взяти хоч би земля поринку, які мільйони віддав в руки злодіям!!!). Шкода ,що осередок створюють такі особи, а хотілось би вірити в порядність Президента, а так....... Скажи мені хто твій друг, яскажу хто ти. Так і в прийомі в партію. Жаль, дуже жаль...
Волинянка Показати IP 16 Липня 2014 11:25
І все знову повторяється: всі наші керівники зараз колоною на чолі із Романюком ринуться у партію президента. Так рило біля корита буде ближче! Стидоба!!!! Скільки вже партій можна міняти. Не здивуюся якщо у цій партії появиться і наша сумнозвісна землячка Ващук, яка міняє партії як рукавички. Господи, коли ж ці люди уже стануть людьми, коли ж вони уже "нажеруться" , коли ж вони будуть хоча трішки будуть думати про інтереси звичайних людей ????
селянин Показати IP 16 Липня 2014 11:51
У нас в селі про такого і не чули, а хто в Луцьку знає, ХТО ТАКИЙ РОМАН РОМАНЮК?
123 Показати IP 16 Липня 2014 12:08
Знову наступаємо на ті ж граблі....Перший до корита Ткачук, за ним Микола Рманюк і пішла гульня...на народні кошти
Електорат Показати IP 18 Липня 2014 01:27
Ващучка - ще та с*** !