USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Коломойський пішов з посади, за ним звільнився і заступник. ВІДЕО

25 Березня 2015 08:07
Президент України Петро Порошенко задовільнив прохання Ігоря Коломойського про відставку з посади Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Відповідний Указ глава держави підписав під час зустрічі з ним, Коломойський сам попросив про звільнення.

Зі слів глави держави, виконувачем обов'язків голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації призначать Валентина Резніченка.

Зауважимо, заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан подав у відставку після звільнення з посади Ігоря Коломойського

Про це повідомив народний депутат України і колишній заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає Еспресо.TV.

"Корбан теж пішов у відставку", - написав він.

Згодом Філатов також анонсував на суботу мітинг-концерт "ЗА єдину Україну", на якому Коломойський представить річний звіт про свою роботу, та закликав прихильників "не сумувати".

"Давайте перестанемо пити валер'янку і покажемо всьому світу, що ми можемо бути цивілізованими людьми, для яких наша країна вища, ніж амбіції. Не давайте приводів для радості нашим ворогам, як внутрішнім, так і зовнішнім", - написав Філатов.



Конфлікт навколо нафти

19 березня Верховна Рада ухвалила поправки до закону про акціонерні товариства, які фактично позбавили Ігоря Коломойського контролю над енергетичними підприємствами.

Того ж дня наглядова рада компанії "Укртранснафта" відсторонила від керівництва Олександра Лазорка та призначила на його місце Юрія Мірошника.

На захист пана Лазорка приїхав на той час голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський, заявивши про рейдерське захоплення компанії та незаконне звільнення керівника.

На запитання журналіста про те, що він робить у приміщенні держкомпанії, пан Коломойський відповів брутальною лайкою.

20 березня президент Петро Порошенко оголосив догану Ігорю Коломойському "за порушення правил професійної етики, вчинок, який порочить його як державного службовця".

Ігор Коломойський відмовився вибачитися перед журналістом "Радіо Свобода" Сергієм Андрушком за лайку.

"Як держслужбовець першого рангу так поводитися неправильно, я це визнаю. Але конкретно пану Андрушко руки я не подам і вибачень приносити не буду. Можу принести вибачення журналістській спільноті, а йому - ні", - заявив він каналові "1+1".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Я Показати IP 25 Березня 2015 08:42
Олігархи не повинні займати посади у владі. Або бізнес, або влада - в цивілізованому світі вже давно так, тільки нас дурять подачками усякі Палиці, Івахіви, Єремєєви. Стидоття, накрали в народу, тепер йому ж роздають ще й ображаються, що люди такі невдячні, не дякують, бачте їм, благодійникам....
123 до Я Показати IP 25 Березня 2015 08:48
Про Пороха забув написати !
321 до 123 Показати IP 25 Березня 2015 10:12
олігархи не повинні існувати! і порох в першу чергу.
ввв до Я Показати IP 25 Березня 2015 08:50
так, краще віддати керування в руки трудяг, які ніколи не виходили з-за станка і не мали в руках сум більших 500-700уо (по старому курсу)
Я до ввв Показати IP 25 Березня 2015 09:20
Колись і такі люди були серед депутатів, і зарплат великих не дерли з держави, і пільг не мали, але люди їх поважали і вони мали серед людей АВТОРИТЕТ. При владі мають бути ЧЕСНІ люди, тоді й нашу державу будуть в світі поважати.
ввв до Я Показати IP 25 Березня 2015 09:34
чесність - звичайно що має бути, але при владі мають бути професіонали, які знають що роблять. якщо людина профі як керівник - то відповідно вона не буде стояти за станком. невіглас швидше розорить підприємство, ніж виведе на прибутковий рівень
Я до ввв Показати IP 25 Березня 2015 09:52
При владі мають бути професіонали по крадіжках? Усі, хто має в наш час великі статки люди НЕ ЧЕСНІ, ми всі про це знаємо і далі продовжуємо брехати і покривати корупційні схеми! Люди вийшли на майдани, щоб цю систему змінити. Тому люструвати треба людей, які в умовах "злочинного режиму" нажили свої статки, вони мають піти з влади - і тільки тоді люди і СВІТ зрозуміють, що в цій країні є надія на зміни. І "шатаній" тоді не буде, не мрійте...такі шатанія організовують самі ж коломойські, бо хитрість й брехня у них в крові.
ввв до Я Показати IP 25 Березня 2015 09:59
для шатаній буде достатньо простого невтручання коломойши - місцеві сепари самі зроблять справу. не всі багаті є нечесними, інша справа що такі люди самі не хочуть йти купатися в політичних помиях)
Ямполь до Я Показати IP 25 Березня 2015 11:58
Але багато з НЕ ЧЕСНИХ, таки розумні і неординарні, освічені,а обмеженість, аморфність, пасивність, або й відверта тупість і придуркуватість, не рідко позиціонується чесністю, щоб виправдати невдах. На біса питається такі "чесні" керманичі, вони накерують.
бугага до ввв Показати IP 25 Березня 2015 11:53
Точно - професіонали по віджиму повинні бути!:)))
111 до ввв Показати IP 25 Березня 2015 10:22
А где гарантия,что у этих людей аппетиты будут ничуть не меньше,а то и больше?
ввв до 111 Показати IP 25 Березня 2015 10:49
це був сарказм
радован до ввв Показати IP 25 Березня 2015 12:24
это уже проходили. Нужны умные, честные люди. Не от бизнеса.
СБУ до Я Показати IP 25 Березня 2015 09:20
Це також стосуєтться шановного нашого президента.
ОСББ до СБУ Показати IP 25 Березня 2015 11:55
А чому ж тоді голосували свого часу, а тепер винних шукаєте?! А кулявлоб і пастор сидять, мовчать і вичікують...
віра Показати IP 25 Березня 2015 08:47
Коломойський тримав порядок на дніпропетровщині, де силою, де грошима, тепер дуже сумнівно, що мир там втримаеться...........
Анонім до віра Показати IP 25 Березня 2015 09:48
Если бы не злой дядя Вова, который заставил Петю обидеть Беню, то Беня и Петя никогда бы в жизни не делили Укрнафту, и на Украине был бы мир.
мирна до Анонім Показати IP 25 Березня 2015 11:56
Ну як завжди - хто вср...я...?! Самі свого розрулити не можуть і лише шукають ворогів за межами України - як це по українські!:)))
Анонім Показати IP 25 Березня 2015 08:49
Кадрові рішення президента дуже сумнівні- гелетей, ложкін, гонтарева, полторак.........
інна Показати IP 25 Березня 2015 09:25
Коломойський зробив більше ніж всі міністри і президент в тому числі протягом минулого року він фактично не дав просунутися сепаратистам і бойовикам в центр України завдяки йому в регіоні зріс авторитет нації з'явилась єдність, люди ж бачать як було за часів Яника, там були вже прояви сепаратизму, це людина яка об'єднала область не словом а ділом. До речі в усі часи коли критична ситуація війна чи крах економіки можливий дефолт до влади приходили практики а не теоретики.
п----ц Показати IP 25 Березня 2015 09:28
зільють Україноньку. не буде тут добра...і це так прикро, що словами не описати(
ввв до п----ц Показати IP 25 Березня 2015 09:35
скоро можуть початись шатанія і в інших областях, які контролював Коломойша
Маневичі Показати IP 25 Березня 2015 10:03
Палиці, Івахіви, Єремєєви, Кривицькі, Романюки..... Тільки ви поповните бюджет Волині
істина обворованного Показати IP 25 Березня 2015 10:05
настала пора відсторонити воруючих яйценюка і парашука і на нари за тотальне обкрадання народу України завищенннями цін на все і вся з непроведеннями індексацій зарплат і пенсій та неповерненнями вкладникам ощ.банку УРСР заощаджень 24-й рік підряд, також неспроможністю мирно без братовбивчої війни на сході вирішити конфлікт і припинити вбовати за інтереси вровських кланів при владі! Чомусь з ворвських кланів ніхто з їх сімей не йде в ато а хапають людей з самих бідних обкраденних ворами при владі сімей! ганьба воровській владі!
ввв до істина обворованного Показати IP 25 Березня 2015 10:12
кого пропонуєте поставити на їхнє місце?
Я до ввв Показати IP 25 Березня 2015 10:21
професіоналів. ...але ж пєчалька - такі люди самі як правило не пруться на посади...інтелігентні скромні порядні люди і НЕ ОЛІГАРХИ... в нас така система, що такі люди самі не пробються...
совок до істина обворованного Показати IP 25 Березня 2015 10:21
ВЕРНУТЬ - колбасу за 2,10, водку за за 3,60, День Победы и газету Известия, брата русского чурбана!!!!!!!
Я до совок Показати IP 25 Березня 2015 10:31
не умнічай, продвінутий. Казати треба ТАК: верніть якість товарів та реальні ціни на них, мир і дружбу між країнами. І ще - задовбали куплені ЗМІ, дайте Правду і майте вже якусь ГРОМАДЯНСЬКУ ПОЗИЦІЮ!!
ввв до Я Показати IP 25 Березня 2015 10:51
"Казати треба ТАК: верніть..." - кому казати? хіба хтось комусь щось винен? - не хочеш не купляй. чому тільки казати, а не робити?
радован до ввв Показати IP 25 Березня 2015 12:26
типа, не хочешь - не смотри этот канал? А, если смотреть на любом канале нечего - выбрось телевизор, так?
АБРАМ Показати IP 25 Березня 2015 10:56
Це початок великої бійні...
чин Показати IP 25 Березня 2015 11:02
Чесність влади - запорука довіри. Повага влади до людей - шлях до стабільності розвитку країни. Якщо чиновник має лише "єврейську" совість - то "смертні" лище огризки від барського столу отримують. Оті, які "високо" сидять (з держзарплатою) збирають хороші "густі" вершки, а хлопам - соціальний хліб з хімії!, бо на інше в них грошей не буде. Совість, честь, порядність, справедливість, професіоналізм - без цих вимог нашій єврейверхівці країну не підняти. Хоч 100 заморських консультантів купи та привези, а без цього не обійтись... Щоки запухші, біля них десь виблискують дрібні жабячі очі, які не добачають , як права рука бере з "скрині" більше, ніж краде ліва.....
1 Показати IP 25 Березня 2015 11:11
Коломойський мужик. Він пішов майже проти усіх одіозних олігархів і не факт що програє. А Петя пустозвон.
Анонім до 1 Показати IP 25 Березня 2015 16:53
Игорь Коломойский: "Мне не нужна Днепропетровская область. Мне нужна вся Украина"
Громадяни України Показати IP 25 Березня 2015 11:28
Ічим ця воровська бандитська влада краща від попєрєдніков??? Заклятих ворюг парашанка-яйценюка на нари з конфіскацією награбованного в народу непроведенням індексації зарплат і пенсій та неповерненнями вкрадених заощаджень вкладникам ощадбанку УРСР! ГАНЬБА ВОРОВСЬКІЙ БАНДИТСЬКІЙ ВЛАДІ!!!!!!
ввв до Громадяни України Показати IP 25 Березня 2015 11:47
самі хочете на їхнє місце?
радован до ввв Показати IP 25 Березня 2015 12:27
в чем это желание неправильное? пусть идет, если сможет. Не сможет по правильному - ответит.
Реаліст до радован Показати IP 25 Березня 2015 14:03
Та хто пустить нас смертних туди, до корита, а навіть якщо пустять то жити не дадуть. Потрібно як колись, розкуркулити трохи олігархів, а то країна біднішає а олігархи багатіють, НОНСЕНС.
людоЄд до Громадяни України Показати IP 25 Березня 2015 11:59
Де звіт про кредити МВФ та інших країн? Отримали за рік ого-го, а у людей зубожіння! На війні і на кредитах лише верхівка наживається!!!
!!! Показати IP 25 Березня 2015 12:56
КОЛОМОЙСЬКОГО В ПРЕЗИДЕНТИ!
Факт Показати IP 25 Березня 2015 15:46
Від звільнення Бєні один позитив: 1. На ВН не видаляються антивладні коменти. 2. Таке враження, що взагалі ніякі коменти не видаляються :) 3. Президент витісняє олігархів з влади і пофіг що ціни ростуть, хліба нема зато зрєліще є. 4. Слава полішукам. Це вони продаючи свої голоси на виборах обрали достойних депутатів, котрі змогли Дніпропетровськ опустити. І нічого, що Коломойський організував більшу ніж Порох і "куля в лоб" допомогу пораненим, з зони АТО, волонтерам... 5. Немає безсмертних навіть з великими грошима і владними повноваженнями; 6. В квітні гривня впаде сильно - кожне шоу оплачувати потрібно.
Анонім до Факт Показати IP 25 Березня 2015 17:10
6. Порошенко назвал убийц офицера СБУ в Волновахе циничными «бандерами»; 7. Арсений Яценюк считает военное решение не лучшим способом урегулирования в Донбассе...
психолог Показати IP 25 Березня 2015 18:37
С.Кравчук теж з команди Коломойского пішов у відставку з переляку.
Ірина Показати IP 25 Березня 2015 20:37
Дуже важко розібратись, що наспрвді відбувається. Але дуже швидко всі забули, як рік назад захоплювалися Коломойським, який скріпив Україну, Ніхто тоді не бачив його трьох паспортів. Кожен олігарх міг так вчинити, але ніхто так не зробив. Дніпропетровськ став форпостом України завдяки Коломойському. В цій війні олігархів програє Україна.
Яка втрата... Показати IP 25 Березня 2015 23:01