USD 39.50 39.78
  • USD 39.50 39.78
  • EUR 39.45 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Колона російських військових рухається територією Запорізької області

1 Березня 2014 17:37
Колона пройшла через Чонгарський півострів і рухається територією Запорізької області.

Про це повідомляє Тиждень.ua із посиланням на власні джерела за станом на 16:35.


Джерело додає, що вище політичне керівництво у Києві знає про цей факт, але не вживає жодних заходів.

Згодом чевидці спростували інформацію про російську військову колону на Запоріжжі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
юля Показати IP 1 Березня 2014 17:38
"По оперативной информации из Севастопольской бухты к группе кораблей и катеров Морского отряда, которые по боевой тревоге вышли в территориальные воды Украины, следуют три ракетных катера Черноморского флота РФ и ракетный крейсер "Москва", - говорится в сообщении, пишет РБК.
СА Показати IP 1 Березня 2014 17:38
Міняйте шапки. І перевдягайте штани ширинкою назад.
Всезнайко Показати IP 1 Березня 2014 17:40
УРА!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до Всезнайко Показати IP 1 Березня 2014 17:44
коментар було видалено
Анонім до Всезнайко Показати IP 1 Березня 2014 17:47
коментар було видалено
123 Показати IP 1 Березня 2014 17:41
Як це "вони не вживають заходів?" Вони-підмиваються.
Махно Показати IP 1 Березня 2014 17:43
Привітаємо путінців на Волині вогнем!
СА до Махно Показати IP 1 Березня 2014 17:46
Ню-ню. Вже Трубчинов з Кроліком налякав.
Анонім до Махно Показати IP 1 Березня 2014 17:46
УРА!ЧЕСТЬ І СЛАВА ВИЗВОЛИТЕЛЯМ
ВОНО до Махно Показати IP 1 Березня 2014 17:47
заріжеш останню свиню і приготуєш шашлик "визволителям" ?
Анонім до Махно Показати IP 1 Березня 2014 17:49
Махновщина вже закінчилась.То вам не бруківку в УМВС чи в вікна адміністрацій кидати.Супер-майдаунів на палю.
Солдат до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 21:32
А ти по життю можеш реально щось для країни зробити? Слабак!!! Вони хоч щось роблять!!!
А Показати IP 1 Березня 2014 17:45
Ура! Справедливість восторжествовала.БАНДЕРІВ ГЕТЬ.Готуйте пани-революціонери вазелін.ПРИЙШЛА ВАМ ДУПА.
ВОНО Показати IP 1 Березня 2014 17:45
ось так... під крики героям сала пр**рали державу бо керувати і мітингувати то різні речі так що побчим що з пакту Путіна Обами про поділ України вийде .... якщо доживем
СА до ВОНО Показати IP 1 Березня 2014 17:48
Ще 200-100 рокув, навіть 50 років держави Україна на картах не було і не буде. І не через дурного Яника, а через дурних українців.
Анонім до СА Показати IP 1 Березня 2014 17:49
підтримую.Гнила нація.А Яник ще героєм буде.
ВОНО до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 17:55
Наша біда самовпевненість і жадібність більшості етнічних українців. З напівросіянами сходу і нас був шанс стати державою. ***
Аналітик до ВОНО Показати IP 1 Березня 2014 18:08
Це тільки мені здається, що першим губернатором Воєводства Волинського може стати Єрємєєв Ігор Миронович
БАНДЕРІВКА Показати IP 1 Березня 2014 17:59
серед гнилих людей жила весь час.. шкода. не чекала. сидіть і далі тіштесь ізриганіям московським.
Анонім до БАНДЕРІВКА Показати IP 1 Березня 2014 18:10
ні таких придурків будемо слухати.В ліс тікай.
БАНДЕРІВКА до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 18:41
з лісу повиходьте ви нарешті. бо сидите з голою ж*пою, поки данєцкі
Анонім до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 18:42
.. поки данєцкій фраєр хороми відбудовував на пару млрд євро
НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Березня 2014 18:03
УКРАЇНА СКИНЕ МААСКОВСЬКУ КОРИЧНЕВУ ЧУМУ !!!!!!!
гість Показати IP 1 Березня 2014 18:06
Україну промайданили.Всі ці "херої" увійдуть в історію як ті що розвалили Україну і обікрали.
ок Показати IP 1 Березня 2014 18:09
А Росіяни сюди і не полізуть а на х.... ми їм такі дебіли треба .На х...ми і Європі були і будемо.
евромайдан Показати IP 1 Березня 2014 18:21
Сашко Білий!!!! Піднімай людей! всипемо руським окупантам на своій землі!!!!
Анонім до евромайдан Показати IP 1 Березня 2014 18:27
вже своїм "всипали"...
путин придурок Показати IP 1 Березня 2014 18:22
у путина крыша сьехала. обезьяна с гранатой
Рома Показати IP 1 Березня 2014 19:08
Ура!! бандеру назад в лес!!или в америку!!
сергій Показати IP 1 Березня 2014 19:19
Деякі люди які тут дають коментарі хворі на голову. Читайте інформацію думайте аналізуйте. Не будьте тупою масою. .
Християнка до сергій Показати IP 1 Березня 2014 19:32
Нас бачать наші Герої з небес. Вічна їм пам'ять!!! Царство Боже померлим. А родинам співчуття. І давайте матеріально допоможемо і підтримаємо розумінням і щоденним піклуванням про близьких і рідних - їх дітей, батьків, дружин, сестер, чоловіків. Про кишенькових "патріотів" всі знають в своїй місцевості. Давайте не даємо хабарів і не беремо хабарів!!!!! Будуємо нову державу!!!! Не спотикаймося на старі пеньки. Покажімо себе культурними, мудрими,спокійними - ВСІ!!! Потрібний час на розкриття зловживань!!!! ВСЕ ТАЄМНЕ СТАЄ ЯВНИМ!!! Є суд Божий. Господа не обманим ніхто.
Анонім Показати IP 1 Березня 2014 20:35
коли не дай Бог росія почне повномасштабну війну, вони не стануть ділити вас на бандер і небандер. їм до дупи буде, куди кинути бомбу. як в Грузії.. так шо взбовтайте трохи сіру речовину.
Вова Показати IP 1 Березня 2014 20:46
Брати Українці будьте медрі! УКРАЇНУ росія хоче перетворити на другу Чечню. Вони хочуть нас утопити у нашій власній крові, щоб потом засилити наші замлі бо містя в Сибірі їм скоро небуде Китай завоює все по Урал.
до Показати IP 1 Березня 2014 22:33
Данильчук зі своєю бригадою, якщо ти дійсно лідер ПС та дійсний патріот України, як т про це скрізь оголошував і кричав в рупок, їдь, на захист нашої держави та її суверенітету, та не допусти щоб Російські війська зайшли до Києва, та захіного регіону, хоча б. Чи знову буде кормити своїми пустими словами. .