USD 27.3 27.5
  • USD 27.3 27.5
  • EUR 31 31.34
  • PLN 7.1 7.22

Крим переходить на московський час

З 30 березня Республіка Крим переходить на московський час. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні нелегітимної Верховної Ради Криму, повідомляє «УНІАН» з посиланням Кримське інформаційне агентство.

Рішення про переведення часу підтримали 79 депутатів.

Парламентарії ухвалили встановити рух повітряного, водного, залізничного, міжміського транспорту, а також здійснювати роботу телефонних і телеграфних зв'язків на території Респулики Крим згідно з московським часом.

Стрілки годинника переведуть вперед. Зараз різниця в часі між Сімферополем і Москвою становить 2 години.

Нагадаємо, сьогодні, 17 березня, АРК проголосила Крим незалежною державою.
Загрузка...
Коментарів: 9
іван Показати IP 17 Березня 2014 12:01
фу фу продажні чому їм виплачували усі пенії зарплати якщо вони так продались
екскурсовод Показати IP 17 Березня 2014 12:02
Яйценюкі, чухайте жопу далі! Намайданували дебі*ів!
Луцьк Показати IP 17 Березня 2014 12:22
Просто хочеться плакати!! Прос****ати Крим! Керовніки х**єрові! Вони тільки на Майдані понти розводять, а чого ніхто з тих козлів не поїхав в Крим домовлятись???? Те яйцеголове поїхало в Америку! Що, Америка має вирішувати, чи керівництво нашої держави?? Якщо влізло в крісло, то бери на себе зобов'язання, а не чекаєш, що хтось прийде і за тебе все порішає!!
Анонім до Луцьк Показати IP 17 Березня 2014 12:59
Так діалогу зі сходом та півднем країни у нової влади не було. Дуже сумно.
Анонім до Луцьк Показати IP 17 Березня 2014 14:43
кулявлоп дуже зайннятий: він золото вивозить
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 12:39
героям слава!
Анонім до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 13:41
це хто в тебе херої..... жиди при владі ???
Дельфійський оракул Показати IP 17 Березня 2014 13:40
Крим буде затоплений внаслідок глобального потепління, крім південної його частини, що перетвориться на острів.
Анонім до Дельфійський оракул Показати IP 17 Березня 2014 14:23
ДУРНЯ.От Америку скоро затопить- і побіжать америкасоси в нашу западляндію душити бандерівців.Короче про...ли Україну-гірше ляха свої діти її розпинають.Слава дебілам