USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Киричук і П’ятигорець стануть заступниками голови ОДА Савченка, – джерело

21 Квітня 2018 19:25
Посади заступників голови Волинської облдержадміністрації Олександра Савченка найближчим часом отримають Денис П’ятигорець та Олександр Киричук.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Наразі вони вже написали заяви на займання відповідних посад, далі їх чекає процедура перевірки та призначення.

Олександр Киричук очолював ДКП «Луцьктепло» з 2011 по 2015 рік. До того працював комерційним директором ТзОВ «Євротон», балотувався в депутати Луцької міської ради, проте безуспішно.

А от для Фейсбук-блогера Дениса П’ятигореця робота чиновника буде в новинку. Колишній депутат Запорізької міської ради останнім часом – частий гість на Волині. Він працює помічником депутата Степана Івахіва та займається піаром, негласно курує медійний та інформаційний напрямок роботи в «Континіумі». А тому є ймовірність, що з його призначенням ЗМІ області, особливо опозиційним, слід чекати не дуже приємних змін в роботі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
dj-Pi Показати IP 21 Квітня 2018 19:46
Слухайте, я б хотів привітати журналістів із призначенням Сані Киричука -- його синхрони та інтерв"ю, а також вміння формулювати свої думки УСІХ приємно здивує =) Це просто космонаФтика. Одразу прохання до Аверса, ну, і всіх ЗРЕШТОЮ не "континіумівських" ЗМІ записати із Саньком інтерв"ю. Запитайте чи знає він скільки на Волині районів? Яке населення області. ахха Його IQ і взагалі психіко-психологічний стан усіх добряче здивує
Лучанин до dj-Pi Показати IP 21 Квітня 2018 20:39
Отакі українські реалії.Замість того щоб відсидіти за "роботу" на "Луцьктепло",Киричук стає замом губернатора.За кого нас тримають,люди?
Антигей Показати IP 21 Квітня 2018 19:50
Ламберсексуал з свинячим виразком ,такого ще небуло !
Анонім Показати IP 21 Квітня 2018 20:40
Савченко ліг під Івахіва
Капець!!! до Анонім Показати IP 21 Квітня 2018 23:07
Під ним він і закінчить свій "бойовий" путь.
скептик Показати IP 21 Квітня 2018 20:52
йде інтенсивна підготовка до виборів
Alex Показати IP 21 Квітня 2018 21:06
Повна ж*па цій країні.
Анатоль_ Показати IP 21 Квітня 2018 21:24
Молодьож то хорошо, Бо я все старий
лучанин Показати IP 21 Квітня 2018 21:30
Цього " підсвинка" на фотці тільки в шоу " я стидаюся свого тіла", яку користь це "тєло" принесе громаді - невідомо ((((((( .... сумно !
лучанин Показати IP 21 Квітня 2018 21:40
А вiн нарадить так як накерував на Луцьктепло...... Готуйтесь
ShowMan Показати IP 21 Квітня 2018 21:49
А Бодя Гончарук очолить апарат ОДА і з успіхом і надалі буде зливати інформацію :)
Пилип Показати IP 21 Квітня 2018 21:53
Я бачу що гроші рулять скріть і правди немає
Носатий дядько Показати IP 21 Квітня 2018 22:06
етож*павідівахіва
ник Показати IP 21 Квітня 2018 22:41
а навищо нам той губернатор полумент и его команда временщиков поберушек..в нас що тгроши е лишни...вин на пенсии вот хай там и сидить
Льоня Р. Показати IP 21 Квітня 2018 23:08
Накуй цих вср*них варягів! Всяке приїде в царя батюшку грає
ГАНЬБА ВИБОРУ! Показати IP 21 Квітня 2018 23:14
Гірших варіантів ніж регіонал Пятигорець та обікравний Луцьктепло Киричук ПРИДУМАТИ ВЖЕ ВАЖКО! "Вибором" цих абсолютно чужих для Волині та бездарних з точки зору професіоналізму персон Савченко ставить хрест на своїх обіцянках та можливостях зробити для Волині хоч щось корисне! Такого у нас на Волині ще не було... Ганьба!!!
ПІДСТАВА ДЛЯ ПОРОШЕН Показати IP 21 Квітня 2018 23:21
Пане Савченко, три при-д-у-р-куваті представники "Континіуму" Вам в заступники не забагато? Не хочте задуматися, чим все скінчиться особисто для Вас? Ви сподіваєтеся, що ця трійка забезпечить Порошенку голоси волинян на виборах Президента? Насправді, ГІРШОЇ ПІДСТАВИ для ПОРОШЕНКА ГОДІ БУЛО ПРИДУМАТИ!!! Схаменіться - поки не пізно!
Я Показати IP 22 Квітня 2018 00:50
це просто пі*єц!!!Кірик зам,,,
Історик Показати IP 22 Квітня 2018 08:08
Найбільший прикол в тому, що Денис П"ятогорець називав нинішню владу хунтою, а тепер буде їй вірно служити. Цікаво, хто так підставляє енерала? Чи все по плану.
Математик до Історик Показати IP 22 Квітня 2018 11:15
Це вже не прикол, що цей брудний тип так радикально погано думає про владу, але йде нібито служити їй, це вирок всім нам, волинянам, за те, що не маємо позиції, що гот ові мовчки сприймати отаких пройдисвітів та злодіїв.
психолог Показати IP 22 Квітня 2018 11:05
коментар було видалено
Тепло Показати IP 22 Квітня 2018 11:06
Бідолага Савченко, чесно, гіршого було годі чекати!А киричук то похлеще кличка, угорать будемо з його спічів. Він же ж тільки красти вміє і нічого спільного з державною службою немає, навіть близько. Пане губернаторе, подумайте, добре подумайте. То буде повна ж..па.
Курс - розкрадання Показати IP 22 Квітня 2018 11:12
Вибором цих одіозних персон Савченко підтверджує, що досвід в кадровій політиці у нього НУЛЬОВІИЙ, тобто відсутній, а також підтверджує, що дає відмашку на тотальне розрадання ресурсів Волині (тут неперевершеним спецом з досвіду Луцьктепла є Киричук) та тотальне обалванювання волинян ідеями ригів Януковича (неперевершеним спецом в цьому є Пятигорець, для якого нинішня влада на чолі з Порошенком є хунтою). Такого наша Волинь не знала навіть при Януковичу!
Підстава Порошенку Показати IP 22 Квітня 2018 11:34
Отже, стає зрозумілим, що Савченко робить все, аби волиняни на майбутніх президентських виборах абсолютно НЕ ПІДТРИМАЛИ кандидатуру ПОРОШЕНКА
Виборець Показати IP 22 Квітня 2018 17:01
А де ж Гузь ? Гунчика зняв . І шо наробив ?! Давай розрулюй !
цікавий Показати IP 22 Квітня 2018 18:00
А куди і кому зливав інформацію Бодя?
цікавий Показати IP 22 Квітня 2018 18:01
і яку інформацію?
Анонім до цікавий Показати IP 22 Квітня 2018 23:44
Який Бодя?
Варяги не думають Показати IP 22 Квітня 2018 22:56
Капець: запорізький ригинал Пятигорець буде впроваджувати на нашій Волині ригинальну гуманітарну політику! Справжній гемарой! Невже Савченко не здатен задуматися над цим? Що ви робите, варяги?
до Аноніма Показати IP 23 Квітня 2018 09:55
Гончарук - той, у кого найширші писки.... І який за Романюком носив пальто.... І який взяв екс-дружину Саші Дудки з його сином.... а вона ще та . Ірина Потрапелюк Сашу до тюрми ледве не довела, то ще і його доведе....
Кумедія якась... Показати IP 23 Квітня 2018 10:43
Я щось нічого не розумію: Савченко, що, в заступники до Івахіва найнявся, що всіх заступників собі лише з працівників "Континіуму" набирає? Тоді йому на Волині робити нічого - Івахів і без нього успішно область грабує...
Волинянка Показати IP 23 Квітня 2018 10:47
Розвалять Україну, Волинь та загроблять простих людей, далі нікуди, приїхали((((
Волинянин Показати IP 23 Квітня 2018 18:41
Мудрі керівники обкладають себе розумними. А інші - сповідують принцип "...на тьомном нєбє ярчє блєщут звйозди" ! Волиняни ! Хочеться вірити, і воно до того йде, що то остання стадія перед проривом чиряка. Потерпіть до виборів. Якщо не можна їх так перемогти - то даймо їм самим себе закопати. Вони упішно стартонули. А нам усім тверезого розсудку в кабінках для голосування !
Мамай Показати IP 24 Квітня 2018 14:42
Один злодій, другий регіонал. Ц все що може порох запропонувати Волині?
Народ - вставай! Показати IP 24 Квітня 2018 15:19
А-У-У!!! Де ви майданівці, правосеки та інші активні волиняни? Чого мовчите? Чекаєте, коли ця хунта буде диктувати нам як жити за їхніми понятіями? РИГИ ОКУПУВАЛИ НАШУ ВОЛИНЬ! Збираймося біля ОДА, нагадаємо Савченку, для чого його прислали до нас на Волинь.
антон до Народ - вставай! Показати IP 26 Квітня 2018 09:29
на зарплаті в ляпіна майданівці самообороннні, ніколайчук борєц від бпп йшов і не пройшов, св когось патять дуже коротка, Вони тепер за івахіва топлять бо т ак їм сказали їхні патрони, то пятигорець для деяких майдаунців з самооборони це патріот -чесна людина. тому нічого небачуть)))