USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Ляшко прилітав під Берестечко чартером за $18 тисяч, - ЗМІ

21 Червня 2015 09:44
Головний «радикал» країни Олег Ляшко прилітав до Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» чартерним літаком, обслуговування якого коштувало понад 18 тисяч доларів США.

Про це повідомляє «Преса України».

Уже другий рік поспіль активний борець із олігархами Олег Ляшко прилітає на відзначення роковин битви під Берестечком чартерним літаком. Вартість такого задоволення складає понад 18 тисяч доларів. Очевидно, для «радикала» це недорого.

Однак цього року, як виявилося, витратився Олег Ляшко на літак марно. Виступити перед присутніми політику завадила погода. Як тільки Олег Ляшко розпочав промову, як сильний шквал вітру, дощ та град за лічені хвилини розігнали всіх присутніх.

Нагадаємо, у Національному історико-меморіальному заповіднику «Поле Берестецької битви» щороку відбувається вшанування полеглих у боях за Україну.

Як повідомлялося, цього року до Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» також завітали голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок, рівненський нардеп Олег Осуховський та інші представники влади та політики.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: ТАБОРУВАННЯ ВОЛИНЯН ПІД БЕРЕСТЕЧКОМ ВІДБУЛОСЯ З УРОЧИСТОСТЯМИ. ФОТО. ВІДЕО

Божественну Літургію у Свято-Георгіївському Соборі очолив Святіший Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет у співслужінні єпископів Київського Патріархату та священників з Рівненської, Волинської, Львівської та інших областей України.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
думка Показати IP 21 Червня 2015 10:13
А людям ще не набридло, що їх розводять як кошенят?!
Мік (галицька миша) до думка Показати IP 21 Червня 2015 11:05
Не верю в эту брехню! Пан Олег очень порядочный человек!
кіт до Мік (галицька миша) Показати IP 21 Червня 2015 13:53
коментар було видалено
Лучанин до Мік (галицька миша) Показати IP 22 Червня 2015 07:43
Ваше право не вірити. Та люди вже розчаровються в наших керманичах. Хтось ліки на останні купити не може, а хтось "літачками бавиться". Можливо й не правда... Та зачепило. І, думаю, не лише мене.
Mik (галицька миша) до думка Показати IP 21 Червня 2015 13:08
Кошенят - розводять. МИШЕНЯТ - не розведеш! Справжнiх, галицьких, а не фейкових, як 11:05, сьогоднi.
Dean Ex до думка Показати IP 21 Червня 2015 22:35
Россияне любят говорить: "Лох не мамонт, не вымрет". ;)
...погляд зЗАДУ Показати IP 21 Червня 2015 10:34
"Радикальна партія - погляд зЗАДУ", - так називається матеріал журналістів 17 каналу про походеньки ради кального. +18 https://www.youtube.com/watch?v=cEtqKogdHI8
Григорий Показати IP 21 Червня 2015 11:14
Да, к первому комментарию забыл добавить. Все познается в сравнении. Сейчас смотришь на то что происходит в стране и какие приколы мочат те кто у руля. Невольно приходит мысль, что оказывается Янык был еще просто Божим Одуванчиком! Это же показывает и ссылка "...погляд зЗаду".
ау до Григорий Показати IP 21 Червня 2015 11:33
оказывается Янык был еще просто Божим Одуванчиком... то Вам, шановний, видно все одно хто вас у дупу чистить? аби жерти давали вчасно? це судячи з Ваших коментів...
Анатоль_ Показати IP 21 Червня 2015 11:59
Разом з панею Наталкой Семенівной , яка виступає як Мік(галицька миша) - я також вірю в чесність пана Ляшка! Слава Україні!
Mik (галицька миша) до Анатоль_ Показати IP 21 Червня 2015 13:10
Наведи курсор на нiк! У справжнього Мika нiк пiсля наведення курсору виявиться пiдкресленим. У "фейка" - нi.
ху до Анатоль_ Показати IP 21 Червня 2015 19:19
и Буратине слава...
свидомий Показати IP 21 Червня 2015 12:06
******** ляшко и витришкувате ****** тягнибик своею присутнистю в Берестечку паплюжать память полеглих козакив
Mik (галицька миша) Показати IP 21 Червня 2015 13:13
Я, справжня галицька миша, не знайомий особисто з Ляшком. (Хоча на Gazeta.ua трохи спiлкувався з ним позаторiк.) Але пiдозрюю, що майже всi полiтики дбають, у першу чергу, про власний добробут.
Григорий Показати IP 21 Червня 2015 13:46
Без первого комментария читатели не могут правильно понят второй комментарий...
волинянин Показати IP 21 Червня 2015 15:28
мабуть прилітав з відомим політиком- кошелєвою! боже! коли вже ми почнемо відрізняти справжнє від........
анінім Показати IP 21 Червня 2015 15:31
Необхідно просити москалів,щоб ще раз затягнули ''бука"
ха-ха до анінім Показати IP 21 Червня 2015 22:59
і направили його на ВР кабмін і президентське сідало !!!
макс Показати IP 22 Червня 2015 08:35
А на х.... би він літав.
ПВО Показати IP 22 Червня 2015 20:39
Здається літачок Фалькон.От бідують патріоти.Що Ляшко,що Тягнибик - скотиняка і сволота.На смереку догори ногами обох !