Лучани пікетують Волиньраду. Спроба №..
Так, уже відучора, з допомогою служби миттєвих повідомлень, активісти скликали усіх небайдужих прийти до «білого дому» у Луцьку та відстояти власну позицію.
І, хоча мітингувальників було близько 30 чоловік, вони сформували «живий коридор». У руках кожного з активістів – фото кривавого побиття євромайданівців у Києві в ніч з 30 листопада на 1 грудня.
Мета зібрання – скинути існуючий уряд та голову ОДА Бориса Клімчука, якого активісти назвали «посадженцем Януковича».
«Нехай кожен депутат, який проходить коридором, подивиться в обличчя цих побитих», - закликали вони.
До слова, працівники облдержадміністрації, які проходили повз, попри схвальні вигуки до майданівців на кшталт «молодці», не доповнили «живий коридор» власною присутністю, хоча люди їм пропонували доєднатися.
Опісля взяв до рук мегафон депутат облради Олександр Пирожик, утім хтось із натовпу вигукнув: «Краще б людей на майдан допомогли зібрати, нічого ви не можете зробити!»
Цього разу увесь захід з обох сторін на відеокамери фіксували правоохоронці, як пояснив один із них, «це для того, аби мати докази правопорушення, якщо таке станеться».
До слова, біля приміщення облради і в сусідніх дворах стоять автозаки та автобуси з правоохоронцями.
Тим часом, майданівці почали дорікати міліціонерам, мовляв, «знімайте на відео власних дітей та онуків, а нас не зачіпайте!»
До мітингу приєдналися і депутат облради Валентина Блінова, яка стверджує, що постраждала від правоохоронців під час минулої позачергової сесії: «Мало скинути Клімчука, потрібно зробити, як у Івано-Франківську – оголосити повну недовіру усій виконавчій гілці влади!», - резюмувала вона.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
І, хоча мітингувальників було близько 30 чоловік, вони сформували «живий коридор». У руках кожного з активістів – фото кривавого побиття євромайданівців у Києві в ніч з 30 листопада на 1 грудня.
Мета зібрання – скинути існуючий уряд та голову ОДА Бориса Клімчука, якого активісти назвали «посадженцем Януковича».
«Нехай кожен депутат, який проходить коридором, подивиться в обличчя цих побитих», - закликали вони.
До слова, працівники облдержадміністрації, які проходили повз, попри схвальні вигуки до майданівців на кшталт «молодці», не доповнили «живий коридор» власною присутністю, хоча люди їм пропонували доєднатися.
Опісля взяв до рук мегафон депутат облради Олександр Пирожик, утім хтось із натовпу вигукнув: «Краще б людей на майдан допомогли зібрати, нічого ви не можете зробити!»
Цього разу увесь захід з обох сторін на відеокамери фіксували правоохоронці, як пояснив один із них, «це для того, аби мати докази правопорушення, якщо таке станеться».
До слова, біля приміщення облради і в сусідніх дворах стоять автозаки та автобуси з правоохоронцями.
Тим часом, майданівці почали дорікати міліціонерам, мовляв, «знімайте на відео власних дітей та онуків, а нас не зачіпайте!»
До мітингу приєдналися і депутат облради Валентина Блінова, яка стверджує, що постраждала від правоохоронців під час минулої позачергової сесії: «Мало скинути Клімчука, потрібно зробити, як у Івано-Франківську – оголосити повну недовіру усій виконавчій гілці влади!», - резюмувала вона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 7
!!!
Костя до WELLkom
Показати IP
11 Грудня 2013 11:44
Маразм! До чого тут Клімчук?
Марічка до Костя
Показати IP
11 Грудня 2013 21:52
Дійсно, до чого тут Клімчук? Хіба він дав наказ 30 листопада в Києві??
Костя до кости
Показати IP
11 Грудня 2013 11:58
Отож бо!
кость
Показати IP
11 Грудня 2013 12:16
То чого ж внн не прийшов на сесію. і срив сесії це теж справа його рук
лучанин
Показати IP
11 Грудня 2013 12:40
Агов! А де ж основна вимога - Євросоюз?! Видно, на порядку денному стоїть лише одна вимога - урвати в свої руки владу.
хехе)
Показати IP
11 Грудня 2013 14:25
На порядку денному стоїть вимога: "Банду геть!" Особисто мені без різниці який колір буде при владі, головне щоб там не було бандитів і люди жили краще.
Загибла на Харківщині, прильоти на Дніпропетровщині, Полтавщині, Сумщині й Запоріжжі: наслідки нічних атак ворога
Сьогодні 11:16
Сьогодні 11:16
До складу виконкому Луцькради внесли зміни
Сьогодні 10:59
Сьогодні 10:59
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.