USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Луцька «революціонерка» запрошує до себе на суд

17 Лютого 2014 09:17
«Запрошую до себе на суд!», - пише у соціальній мережі активістка Майя Москвич.

«Так, сьогодні, 17 лютого, о 17:00, в Луцькому в міськрайонному суді за адресою Л.Українки, 24 відбудеться суд по обранню для мене запобіжного заходу. Не знаю, які в них будуть поставлені завдання і яку вони оберуть лінію - це не має значення, тому що звинувачення висунуті проти мене безпідставні і всі їх вимоги по запобіжному заході безпідставні автоматично!» - каже Майя.

«Я на Майдані казала і ще раз наголошу - якщо громада Луцька, Самооборна, Правий Сектор, всі повносправні чоловіки і жінки, хлопці і дівчата не візьмуть ситуацію у Луцьку в свої руки і не покажуть, хто в місті господар - рано чи пізно, як мінімум мене точно засудять і посадять!

Я не боюся кримінальних справ і надалі буду діяти так, як вимагатиме революція, але я не хочу, щоб за мною постійно ходила по слідах міліція і, як пси, вишукувала, до чого б ще придертися і щоб то ще на мене "повісити".


Я хочу, щоб прокуратура знала - це Майя Москвич, її чіпати не можна, це - хлопці з Самооборони - їх чіпати не можна, це Автомайдан - їх чіпати не можна, щоб правоохоронці не нагліли і не відкривали кримінальні справи на все що "ворушиться", щоб взагалі депутати з обласної ради ходили на сесію і голосували так як треба, щоб в Луцьку не система тиснула на нас - а ми тиснули на систему!», - наголошує 23-річна лучанка.

З її слів, 5 кримінальних справ в Луцьку проти жодної в Рівному – «це щонайменше сигнал, що ми щось не так робимо і потрібні зміни».

Москвич запрошує прийти сьогодні, 17 лютого: - о 15:00 до Прокуратури - з вимогою закрити всі кримінальні справи; - о 17:00 до Суду на Л. Українки, 24 - з вимогою не застосовувати до мене жодного запобіжного заходу. «Вважаю зараз революційні процеси в Луцьку мають перейти в нову фазу - час вдягати камуфляжі, об'єднуватися в загони самооборони і показувати свою силу!», - резюмує дівчина.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Дмитро Показати IP 17 Лютого 2014 09:20
Мая схаменись ти вже всім надоїла потрібно гідно відповідати за свої вчінки
Патріот Показати IP 17 Лютого 2014 09:23
Що подобається щоб всі жили на мінімалку і наші старікінці із кінцями зводили. Таке враження що читають волинські новини одні регіонали. тьфу.
Дмитро до Патріот Показати IP 17 Лютого 2014 09:41
На вашу думку всі хто непідтримує цей "безпредел" то всі регіонали? ідіть краще візьміть прапор бандеровській і бігайте з ним далі по Луцьку )))
вихований до Дмитро Показати IP 17 Лютого 2014 12:47
може десь і пі...лей получать накінець-то.))
НЕЛУЧАНИН до Дмитро Показати IP 17 Лютого 2014 16:24
бєзпрєдєл - це сьогоднішня бандовлада і такі як ти , швондєри
))) Показати IP 17 Лютого 2014 09:30
дурне молоде, вони ж тебе використовують як офірну козу. тікай від тих ує..нів, бо ти сядеш за х..ню, а вони будуть на тобі (в переносному значенні) піаритись. Україні нах не треба твоя відсидка, а кому треба, думай сама, дурепо.
Олег Показати IP 17 Лютого 2014 09:32
В Білорусію її відправте! В колгоспі хай працює, там навчать з чого треба починати жити!
))) до Олег Показати IP 17 Лютого 2014 09:35
Гузь побував, не допомогло.
екскурсовод Показати IP 17 Лютого 2014 09:43
Вважають себе недоторканими! Перед законом всі рівні!
я Показати IP 17 Лютого 2014 09:52
Ну що, страшно? Допригалась? А тепер прийдіть всі і спасіть бо посадять? Іди до тих хто бабло тобі платив за твої шоу-вистави, нехай відкуплять.
Вася Показати IP 17 Лютого 2014 09:52
Тупа прошмандовка!
Ваня Показати IP 17 Лютого 2014 09:53
Ну хоче маленьке полішучіння слави ,вилізло з поліської грязі і зразу в князі. Хай піариться,дадуть по лобі замовкне.Це вже занадто, перйшла всі грані.А там дивись , за мужество і в депутати пролізе, до влади вибертуть на якусь посаду і буде гребсти,як усі.Це все ход наперед
маня до Ваня Показати IP 17 Лютого 2014 09:58
Ваня, а ти голубих кровей, чи може нащадок Габсбургів? Не суди усіх по собі, от проліз би ти в депутати, мабуть також би крав чи гріб, як усі.
ЧЕСНОТА Показати IP 17 Лютого 2014 09:57
ТАКИХ ЯК ДIМА ОЛЕГ ЧИМ БИСТРIШ ВIДГАНЯТИ ВIД ДЕРЖАВНОГО КОРИТА ТОДI ДО НИХ ВЕРНЕТЬСЯ РОЗУМ НЕ ВЕДIТЬСЯ НА ЦИХ ТРОЛЕЙ НЕДОУМКIВ
Дмитро до ЧЕСНОТА Показати IP 17 Лютого 2014 10:07
да ти свого рота кравще закрий я свій хліб заробляю своїми руками на заводі ще й працюю в три зміни, так що сиди і мовчи а краще іди працюй більше толку тоді з тебе буде
ДО ДМИТРА IТ П до Дмитро Показати IP 17 Лютого 2014 10:26
МОЖЕ Й РОБИШ ХОЧ Є СУМНIВ ТИ ЗМIНИ ДЛЯ ЛУЦЬКА ЦЕ НОНСЕНС АЛЕ ВИДНО Щ О НЕ ПАТРIОТ ЗНАЧИТЬ ДУША ГНИЛЕНЬКА БО ВЕСЬ ЧЕСНИЙ ЛЮД ПIДТРИМУЄ СМIЛИВИХ ЛЮДЕЙ НЕБАЙДУЖИХ
НЕЛУЧАНИН до Дмитро Показати IP 17 Лютого 2014 16:27
так ти ж тут тролиш безпробудно !!!! кому ти втираєш про роботу в три зміни !!!!!!!!!
Дмитро до НЕЛУЧАНИН Показати IP 17 Лютого 2014 16:34
для таких як ти "умних" людей пояснюю завод робить в три зміни то це неозначає що людина теж робить три зміни підряд
майке Показати IP 17 Лютого 2014 10:05
Ты мерзавка ходила и терроризировала честных и порядочных людей, которые работают и платят налоги, а сейчас верещишь. Тебя бешеную гадину только в тюрьму.
Павло до майке Показати IP 17 Лютого 2014 10:31
вчіть українську мову або їдьте у московію, вас там чекають...
ДО Д Показати IP 17 Лютого 2014 10:36
КОМУ ПЛАТИШ НАЛОГИ - ПАХАНУ ВСЕ ЗБУДОВАНО ЩЕ ПОПЛАТИ ДЕБИЛ ПОРЯДНИЙ I НА ПЕНСИЮ ТОЙ РОЗУМ З ЯВИТЬСЯ
патріот Показати IP 17 Лютого 2014 10:46
Люди, схаменіться! Ця маленька "рівалюціанерка" - всього-навсього "попка", в яку дорослі (і досить розумні, слід визнати) дяді вкладають грошенята. Вже, скоріш за все, немаленьки. Бачите всі, що її шеф і попередник Ігорчик живе досить не бідно, дружить з Б.П. (який витягав його з Білорусі). майка теж вимахується, бо знає точно, що НІЧОГО їй не буде. Щоб зрозуміти чому, треба внести одне уточнення - вони не революціонери, а ПРОВОКАТОРИ.Завдання який зчиняти бучі де треба і коли треба, щоб "випустити пару" або "наїхати" на потрібних, тощо. Такі собі "кишенькові протестанти", мать їх...
Не байдужа Показати IP 17 Лютого 2014 10:46
А з якого це часу Майя недотаркана і чіпати її не можна? Голосувати як треба - це як? Такі як Майя борються проти режиму, а самі провокують вибіркове правосуддя. Коли вже люди зрозуміють, що всі ці майдауни виступаючи за зміну влади, борються лише за перерозподіл матеріальних благ і крісел, а не за наше благополуччя. А Майя ще й умудряється порушувати кримінальний кодекс
10 Показати IP 17 Лютого 2014 10:48
Майя, ти що ,не знала, що від сексконтактів діти народжуються. Це ж треба бути такою дурою.
Юля Показати IP 17 Лютого 2014 10:50
Існує думка, що в Україні єдиний "чоловік - опозиціонер" -Ю.Тимошенко,у Луцьку-(судячи з відгуків,які написали чоловіки)-це Майя!
Батьківщанка. Показати IP 17 Лютого 2014 11:46
Коли за гроші скакала було нормально , коли за *** взяли і на правило зразу крик. Думати треба було з ким хороводи водити .
ПОТРIОТУ I ПСЕВДО ПА Показати IP 17 Лютого 2014 13:06
ЦИХ ЛЮДЕЙ ВЖЕ НЕ ЗЛЯКАЄШ НIКИМ I НIЧИМ А ЗА РАХУНОК ТИХ ДЯДЕЙ ЩО В СТОРОНI НIХТО НIКУДИ НЕ ВИБЕРЕ А ЯКЩО ХТОСЬ ПРОСКОЧЕ ТО НЕНАДОВГО ТЕПЕРЕШНЄ ПОКОЛIННЯ ПIСЛЯ ЯНУКОВИЧА ВИНЕСЕ БУДЬ КОГО ВИ ПОIДЬТЕ НА МАЙДАН БАГАТО ЧОГО ЗРОЗУМIЄТЕ А ОТ БАНДУ ЯНИЧАРА ЗМЕСТИ ВИ I ВАМ ПОДIБНI ЗАВАЖАЄТЕ СИДIТИ У КОМПЮТЕРА I ДУМАТИ СТЕРЕОТИПАМИ ЦЕ БIДА ПЕРЕСИЧНОГО ГРОМАДЯНИНА ЩО ВIД ДIВАНА НIКУДИ
Z Показати IP 17 Лютого 2014 14:29
ОЦЕ ДРУЖИНА ПОПАДЕ КОМУСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НЕЛУЧАНИН Показати IP 17 Лютого 2014 16:31
БАНДОВЛАДА І ПРОВЛАДНА ШОЛУПЕНЬ , ЩО ТУТ НА САЙТІ !!!!!!! ВАШ ЧАС ПРИЙДЕ !!!!!!!!!
Українець Показати IP 18 Лютого 2014 11:06
Вже прийшов.
Українець Показати IP 18 Лютого 2014 11:07
А ви в тагіл.
Українець Показати IP 18 Лютого 2014 11:08
І знову те саме запитання, хто *** Маю?(отображается как удаленный)