USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцькі комуністи – з «гуманітарною» місією на Донбасі

21 Листопада 2014 12:04
Братів Кононовичів на вокзалі у Луганську розпитали на камеру про реальну причину їхнього приїзду.

Відео-інтерв’ю виклали в мережі.

Зі слів луцьких комуністів, вони приїхали не з порожніми руками, а з гуманітарною допомогою для мешканців Донбасу. Адже, з їхніх слів, київська влада морить людей голодом, призвела до їхнього зубожіння і всіляко прагне їх знищити. А тому комуністи з Луцька і Волинської області, а їх четверо, приїхали підтримати мешканців Донбасу.

І це вже їхня четверта «гуманітарна» поїздка на Схід України.

Більше інформації - на відео.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 56
Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 12:11
Геть КОМУНЯК з України. Крім горя, вони нічого не зробили доброго для Ураїни. Нехай союзівські гроші пенсіонерам даунбасу завезуть і віддадуть.
Анонім до Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 12:25
Слава КПУ!
Реально Показати IP 21 Листопада 2014 12:21
Можна багато сваритися на комуністів Кононовичів, але вони чи не єдині, хто не міняють прапори і шапки. Не так як Гузь 15 партій поміняв і 25 громадських організацій. МОЛОДЦІ!
Андрій до Реально Показати IP 21 Листопада 2014 12:30
Так, молодці, але хай там і залишаються
Анонім до Андрій Показати IP 21 Листопада 2014 13:54
Дуже демократична позиція. І головне європейська.
voliynianka до Реально Показати IP 22 Листопада 2014 20:46
ці тупорилі висерки не варті доброго слова!!! те. що вони дозволяють собі так безсоромно брехати є ілюстрацією толерантності влади, яку вони називають фашистською. Але це не значить, що такими ж толерантними будуть і пересічні лучани... Таких, як ці покручі. треба давити, як гнид. Цей ублюдок Кононович(Олександр) є аспірантом СНУ ім. Лесі Українки і проводив у нашій групі семінари - тупориле дрантя, яке не може до толку звязати двох слів...
Ромашка Показати IP 21 Листопада 2014 12:39
Відкрита дорога вам кононовічі в днр чи лнр , на двох дибілів менше буде.КЛОУНИ
Саня Показати IP 21 Листопада 2014 12:49
Надіюсь це вони вже остаточно вибрались з Луцька.
123 Показати IP 21 Листопада 2014 12:50
Два дибила -это сила!!!
лучани Показати IP 21 Листопада 2014 12:58
Це ганьба. Російські фашисти вбивають українців ,захоплюють території, а воно їздить туда піаритися. Ще б кулемета постріляли в аєропорту.
Лучанин Показати IP 21 Листопада 2014 13:18
З однієї сторони добре що засвітились - країна повинна знати своїх "героїв", а то б гадили тишком-нишком на Волині. Недавно сюжет був з одного села де люди проклинали односельчанина-сепара. Якщо хлопці такі чесні і самовіддані - то нехай залишаються там - є над чим працювати, будуть серед однодумців, серед вдячних людей- так боялися що їх не випустять, а не боялися що не пустять назад? Ще й мабуть на біржі стоять або на іншій соцдопомозі від "ненависної хунти"?
ви що до Лучанин Показати IP 21 Листопада 2014 16:54
На якій біржі? Кононовичі отримують аспірантські стипендії в СНУ. "Працюють" у поті чола над дисертаціями під керівництвом старого Пхиденка.
L до Лучанин Показати IP 22 Листопада 2014 20:49
Вони аспіранти СНУ ім. Лесі Українки. Не знаю наскільки це правда, але один з них - зять завкафедри філософії...
шеф Показати IP 21 Листопада 2014 13:22
віськомату .служити бігом .ловіть красенів
Анонім до шеф Показати IP 22 Листопада 2014 20:09
100%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
Свідок Показати IP 21 Листопада 2014 13:22
Ну, може годі тут ганд*нити цих уй*бків....?!?! Давайте якось об"єднаємося.... вичислемо їх адреси, їх рідних, де вони працюють чи працювали... і провчимо наволоч..... А то ми вже як задроти чи політики якісь... тіко бла-, бла-, бла-.......
Свідку до Свідок Показати IP 21 Листопада 2014 13:34
Ні, чіпати так гостро не треба, це їм тільки на руку - будуть "мучениками Новорассєї". Тут з видумкою треба - самі спіткнулись і т.д.
Двом свідкам до Свідку Показати IP 21 Листопада 2014 14:16
Ви не обкурилися часом? Хто ви такі щоб вичисляти сімї і родини. Знайшли злочинців ви подивіться що сьогодні твориться сини батьків вбивають. Придурки лікуйтесь за вами Ліпіни плачуть.
той до Свідку Показати IP 21 Листопада 2014 16:56
А мені пофіг, хай навіть канонізують на дамбасє.
анонімус до Свідок Показати IP 21 Листопада 2014 14:08
а що їх ловити? вони на вокзалі живуть.
Таня до Свідок Показати IP 21 Листопада 2014 14:18
вул.Євгена Коновальця 1а
Базилік до Таня Показати IP 22 Листопада 2014 01:23
з кононовичів тусується на Словацького,12
Анонім до Свідок Показати IP 21 Листопада 2014 14:28
Ще одни із тоталітарним мисленням. Якщо не подобаються комуністи, то їх легко можна знайти. Є така країна Китай. Там комуністи при владі. Якщо не подобається комуністи, то не користуйтеся і електронікою комуністичного Китаю.
василь Показати IP 21 Листопада 2014 14:54
А чому їх в АТО захищати країну не беруть? А не хочуть закон єдиний для всіх!
Громадянин Показати IP 21 Листопада 2014 15:14
До свідка-а при чому тут рідні, ці люди самі мають за себе відповідати, і нема чого грозити рідні, самосуд собі зроби, бо якби був нормальним патріотом, то б на фронті був, а не ловив блох тут на місці, я зараз на перепочинку, далі знов їду, а ти ледарю теж давай підтягуйся, а не з незахищеними воювати, за себе відповідай, діячу!
лучани Показати IP 21 Листопада 2014 15:20
У Другук світову війну такі,яек Кононовичі служили поліцаями в Освенцімі.
Анна Показати IP 21 Листопада 2014 15:49
Все починається з дитинства...Цікаво, хто їх батьки, як їх виховували?Молоді, освічені, Західна Україна ...і комуністи.
Анонім до Анна Показати IP 21 Листопада 2014 16:02
Ще одна заштампована. В чому проблема, що людина комуніст? В тому, що колись представники партії біди наробили? Тоді за таким принципом першими, кого треба забороняти мають бути Католицька церква за її хрестові походи, спалювання "відьом", цькування науки, жорстоке ставлення до іновірців(одна Варфоломіївська ніч, чого варта. 30 тис жертв за добу). А також Демократична партія США за те, що була прихильником рабства, наслідком якого були мільйони замучених жителів Африки. Комуністична ідеологія не заборонена, а комуністичний Китай скоро буде попереду всієї планети. До речі, а айфони також в Китаї збираються. Отакий-то парадокс. І ті ж самі комуністи в нашій країні багато чого доброго зробили, чого не скажеш про наших горе демократів часів Незалежності. Може варто просто хороший досвід переймати, а не ставити тавро за партійною ознакою.
Людмила до Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 21:00
Хороший досвід у Кононовичів?! Ви при своєму розумі? Чи ви одна(один) з них?! не в тому проблема, що комуністи. а в тому, що втратили залишки совісті і здорового глузду! де у Луцьку переслідують російськомовних?! Я сама етнічна росіянка і ніяких переслідувань не відчувала ніколи.. Це дрантя Олександр Кононович комісії ПАРЄ слізно розказував про переслідування росіян у Луцьку!!! Зараз воно буде патякати про фашизм - бидло, яке аспірантом стало завдяки тестю!
Анонім до Людмила Показати IP 24 Листопада 2014 08:59
Я про досвід комуністів. Незалежна Україна ще не відновила(і вже не відновить) того рівня ВВП, який був за радянського союзу. Уявіть собі, що у ваш будинок потрапив снаряд. А ви живете собі, нікого не чіпаєте. Вас взагалі, ці політичні питання не цікавлять. Головне, щоб в мирі жити. А тут раз і вас житла нема. І в чому злочин, такій людині допомогти? Через це і вважається, що громадняська війна - найстрашніша, бо близькі люди, готові один одного, за якісь ідеї повбивати
Люля Показати IP 21 Листопада 2014 15:57
Гон*оновичі рулять.
До Анонім в 16.02 Показати IP 21 Листопада 2014 17:13
В Китаї таких ,як кононовичі і риги , вже давно забули б,і не знали б де їхні могили.
Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 23:47
Молодцы парни! Уважуха
Не анонім Показати IP 22 Листопада 2014 00:21
Дарма ви так (( Самі обрали свою участь. Тут вам не даунбас тут правильні українці. Містом у кращому випадку будете пересуватись у ночі або каналізаціями це вам дибілам гарантовано !
USA Показати IP 22 Листопада 2014 00:25
Мда....почитаешь комментарии и страшно становиться. Слава богу такого в Америке нет.
мешканець Показати IP 22 Листопада 2014 00:47
і що такого злочинного вони зробили? допомогли людям
Анонім до мешканець Показати IP 22 Листопада 2014 06:55
Допомога сепарам"коз..ам які вбивають наших хлопців" це ви рахуєте нічого не зробив, мені соромно що я живу з ними в одному місті, розстріляти іх по законам військового часу
Олег Показати IP 22 Листопада 2014 13:24
Им надо попиариться-Голожопенки,купили 2 бинта и 2 цитрамона небойсь.нафиг за шкибарки и наДонецк на передовую, только памперса надо одеть, а то кроме бла бла бла ничего не умеют.Позор. Ездили 4 раза - в запой разве что ходили.
Алі абу-Таліб Показати IP 22 Листопада 2014 14:58
4 рази вони возили допомогу тим, хто вбиває наших солдат. Є лише два питання: 1. Що там каже кримінальний кодекс про посібництво злочинціям? 2. Хто фінансує і яким чином компартію та комсомол в Луцьку?
Василь Показати IP 22 Листопада 2014 15:13
А,де в КПУ приймають ? Хочу бути комунїстом !
Всім Показати IP 22 Листопада 2014 16:28
"Слава КПУ! " - тобто Купці Путінськіх Уродів
Комсомол Показати IP 22 Листопада 2014 20:00
коментар було видалено
Хунвейбін до Комсомол Показати IP 22 Листопада 2014 20:59
А в нас на Волині вони не знайшли кому допомагати?
Людмила до Комсомол Показати IP 22 Листопада 2014 21:02
У них нема своєї землі - це покручі без роду-племені!
До адміністратора. Показати IP 23 Листопада 2014 10:03
Чому видаляєте коментарі "Комсомол" та іншіх патріотів як Кононовичі, які рахують, що Луганськ це Українська земля, там живуть такі ж самі українці як і в Луцьку.Там люблять Україну не меньше за вас!!! Луганськ - це Україна!!!
Алі абу-Таліб до До адміністратора. Показати IP 23 Листопада 2014 19:25
Там не відомо хто. Може українці а може і покидьки сепаратистські.... а от Кононовичі хто зі своїм комсомолом? скоріше всього ганьба Волині...
Анонім до Алі абу-Таліб Показати IP 24 Листопада 2014 09:02
Якщо вам невідомо, то вважати, когось покидьком, тільки через те, що він розмовляє не тою мовою чи думає не так, чи живе не там, де вам хочеться є проявом фашиського мислення
Алі абу-Таліб до Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 12:32
Російською розмовляє півУкраїни. І ніхто нікого не вважає покидьками. А от як назвати людей, які палять прапори своєї країни, бігають з прапорами чужої країни , виганяють власну армію, і вбивають солдат своєї країни? Це що, "мальчики - зайчики"?
Алі абу-Таліб до Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 12:35
І ще. Відносно фашизму. Прочитайте книгу Беніто Муссоліні "Доктрина фашизму". Будете мати уяву що таке фашизм. А не блеяти слідом за кремлівською пропагандою та називати фашистами всіх, хто вам не подобається...
Не сепаратисты! Показати IP 23 Листопада 2014 12:39
https://www.youtube.com/watch?v=0Lb-YNPaERQ Луганск - это Украина и не надо передёргивать! Там Украинцы , а не сепаратисты!!!
Ігор Показати IP 11 Грудня 2014 19:27
сьогодні цей комуняка всплив на вестях24 і парафінив нас, що у нас газ не гріє