USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцьких підприємців зобов’язали маркувати російські товари

26 Лютого 2015 10:59
Маркувати товари російського походження, щоб лучани не субсидували країну-агресора, зобов’язали підприємців у міськраді.

Проект рішення про додаткові заходи щодо підтримки українського виробника розглядали під час 71-ї сесії міськради 26 лютого.

Як зазначив депутат Юрій Вега, проект рішення потрібно підтримати, тому що наразі у місті немає зобов’язуючого нормативного документа щодо позначення товарів російського походження. З його слів, реалізація таких товарів тягне за собою субсидування агресора, відповідно, від цього потрібно дистанціюватися лучанам.

Відповідно до проекту рішення, суб’єктів господарювання, що здійснюють гуртову, роздрібну торговельну діяльність на території Луцька, зобов’язують вжити заходів для спеціального інформування споживачів про товари російського походження шляхом помітного маркування товарів позначкою «Товари з Російської Федерації» з окремим нанесенням зображення прапора РФ або зазначенням цієї інформації на цінниках, а також по можливості шляхом розміщення таких товарів на окремих полицях.

Окрім цього, суб’єктам господарювання рекомендують припинити або зменшити договірні зобов’язання щодо поставок товарів російського походження, в місцях реалізації товарів розмістити матеріали про підтримку українського виробника. Управлінню розвитку підприємництва

та реклами міськради проводити моніторинг об’єктів торгівлі на предмет виконання цього рішення.

Депутати підтримали проект рішення. Контроль за його виконанням поклали на постійну комісії міськради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
балакун Показати IP 26 Лютого 2015 11:06
А як на рахунок російських банків на території міста? Вони також прибутки виводять в країну-агресор. (Альфа Банк, ВТБ, БМ-банк, Промінвест, VS-Банк, Forvard bank, Сбербанк росії).
опа Показати IP 26 Лютого 2015 11:11
Ви ще Порошенку порекомендуйте закрити завод в Липецьку))) І іншим олігархам також припинити бізнес з росією. Бо виходить хто жуйку чи снек купив - тероризм спонсорує, а ці тварини мільярдами там крутять і нічого.
НЕЛУЧАНИН до опа Показати IP 26 Лютого 2015 11:33
більше того, деякі підприємства України продовжують постачати в парашію для оборонного комплексу агресора, сприяючи збройній агресії проти України. я про совість не питаю, її апріорі нема. як і розуму вочевидь. все покрито густим шаром зелених купюр. яким гнилим цинізмом тхне від слізних заяв "слуг народу" про вшанування загиблих хлопців у зоні так званої АТО. ГАНЬБА !!!!!!!!!
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 11:48
Не диктуйте мені, як мені жити, що купляти і що не купляти. Розберіться краще з нашими товстосумами - де працюють їхні підприємства і куди вони платять податки. Он в нашого "харанта" працюють підприємства в Липецьку, Бєлгороді, Санкт-Петербурзі і нічого? А він же платить заробітну плату росіянам, відрахування від заробітної плати в казну Росії і інші види видатків і податків. Нічого? Великої шкоди Україні це не приносить? А якщо дитина купить шоколадку чи жувальну гумку, то що, обороноздатність України відразу похитнеться? Ви дограєтеся такою "роботою", що люди винесуть вас з кріслами, або ж викинуть у вікна вниз головами, дупутати чортові. Подивіться на реалії життя. Що ви зробили, щоб його покращити? Ганьба вам.
Анонім до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 15:36
"Ви дограєтеся такою "роботою", що люди винесуть вас з кріслами, або ж викинуть у вікна вниз головами, дупутати чортові" а що ж ви чекаєте? сьогоднішня влада одних людей вбиває, інших до бідності довела! Чи може не так воно і просто зкинути владу?? на цей майдан вже Вашингтон грошей не дасть!!!! Переоцінюєте свої можливості, панове!!!
лучани Показати IP 26 Лютого 2015 11:51
ЛПЗ продовжує виробляти та постачати для автомобільних заводів підшипники. Тепер ГАЗ,УРАЛ та КАМАЗ "бороздять" схід України.
Штірліц до лучани Показати IP 26 Лютого 2015 11:53
Шведське керівництво "люструйте" СКФ проти України!!
НЕЛУЧАНИН до лучани Показати IP 26 Лютого 2015 12:19
в кожен підшипник, який постачається в парашію, покласти бомбу
Штірліц до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Лютого 2015 12:40
Ви підшипники в руках тримали? Чи тільки клешнями по клавіатурі клацаєте??
НЕЛУЧАНИН до Штірліц Показати IP 26 Лютого 2015 13:46
синок, ти ще на горшок не ходив, як я працював на підшипниковому інженером
Штірліц до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Лютого 2015 14:41
Ключове слово "працювали". Поперли з роботи нові хазяї заводу вже в часи Незалежної?
НЕЛУЧАНИН до Штірліц Показати IP 26 Лютого 2015 19:17
*** *** , але проясню для деяких довготелесих му***гелів. з заводу я звільнився на початку 80-х .
НЕЛУЧАНИН до Штірліц Показати IP 26 Лютого 2015 19:26
зважаючи на твій псевдонім, ти мабуть взагалі не знаєш, що таке працювати.
Штірліц Показати IP 26 Лютого 2015 11:55
І Орбіт не жуйте - в кожній подушечці зараза сепаратизму
тарас Показати IP 26 Лютого 2015 12:23
не забудьте маркувати ліпіцкі цукерки та волиньобл енерго де один із власників росіянин. не споживайте агресорський газ, бензин, нафту і так далі.!легше перерахувати українське на одній руці так як все навкруги вже давно окупували. і продали за копійки.просніться.
Штірліц до тарас Показати IP 26 Лютого 2015 12:38
А нащо просинатись?? так звикли, й не так болить
Факт Показати IP 26 Лютого 2015 13:12
Ворог поруч: в міській раді, в прокуратурі, в суді, на митниці... Путіну до ду*и зменшення споживання шоколаду в Україні. Не переводьте стрілки: гривня пада, економіка не працює бо країною керують дальше злодії, які не приймають рішеньт для розвитку, а лише шукають ворогів. Сьогоднішнє рішення це ще один приклад реальної бездіяльності депутатів з мером. Був один Вега п..бол, а сьогодні він підтриманий іншими в свободному ляпанні і обмеженнях. Зробіть щось для покращення життя, слуги народу, чи тільки вмієте то базар найдешевший забрати, то за продає російської продукції покарати? Самі з пиками довольними ходите бо у вас не стоїть питання що їсти, за що ліки придбати чи комуналку заплатити?
Іра Показати IP 26 Лютого 2015 13:19
коментар було видалено
бендер Показати IP 26 Лютого 2015 13:27
Промаркуйте нафту, бензин , газ , а то не бачу в газплитці чий газ, якщо рос. не буду включати і піду на дворі на кострі розігрію. Інформуйте звідки вітер, якщо з росії буду протигаз вдягати.
василь до бендер Показати IP 26 Лютого 2015 13:46
Прохання промаркувати авто виготовленні в росії, щоб бачити маркування на машинах, тільки трохи більше маркування чим на жуйках. заплюемо.
Штірліц до василь Показати IP 26 Лютого 2015 14:50
Заплюєш половину автівок Рено))))
НЕЛУЧАНИН до бендер Показати IP 26 Лютого 2015 13:48
газ може бути і український, а нафта арабська
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Лютого 2015 14:35
і що ти куриш, що так думаєш??
Анонім до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 15:40
Українське курить!))))))))))))))))))))
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 19:22
поясню деяким недолугим патякалам: в Україні видобувається 20 млрд. кубів газу, що перекриває потреби населення - 16 млрд. кубів. пан єрємєєв возить бензин з Прибалтики, яка переробляє нафту у тому числі з країн ОПЕК. так що викинь свого недопалка і помаж головку зеленькою.
ярема до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Лютого 2015 19:27
ну ти і л.х. де це ти читаєш. укргаз продає в европу. вчи таблицю ....
НЕЛУЧАНИН до ярема Показати IP 27 Лютого 2015 09:55
навчись користуватись інтернетом
Штірліц до НЕЛУЧАНИН Показати IP 26 Лютого 2015 14:44
Ага, український. Синок Байдена хотів качати сланцевий на Донбасі. Обломилось.
НЕЛУЧАНИН до Штірліц Показати IP 26 Лютого 2015 19:23
лугандони вирішили самі добувати газ шляхом посиленого поїдання гороху
Анонім до бендер Показати IP 26 Лютого 2015 16:30
Круто сказано.Дотепно.Гірка правда,але сказано з гумором.