USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку шукають спонсорів російських окупантів

28 Березня 2014 09:29
Кампанію з бойкоту російських товарів продовжують у Луцьку громадські активісти. Вони назвали магазини, які не приєдналися до бойкоту.

"Поки що ми опублікували лише частину інформації", - каже керівник секретаріату волинського осередку "УДАРу" Михайло Бабенчук.

У перелік магазинів вже потрапили: "Дует"(вул. Володимирська), "Смак"(вул.Винниченка), "Маєток" (пр. Волі), мінімаркет "Гастрономія" (пр. Волі, зупинка біля "Фокстроту").

Найпопулярніші відмовки власників і продавців торгових закладів, за словами активіста: "Ми продамо всі залишки російських товарів, а тоді почнемо бойкотувати, бо ж повернути ми їх не можемо...", "Якщо ти бойкотуєш російські товари, то відключи газ у себе дома", "Чого ти ходиш тут наклейки клеїш, йди на війну", "Якщо ми повісимо наліпки з бойкотом, то нам поб'ють вікна" і т.д." - каже Бабенчук.

"Це далеко не всі спонсори російських окупантів. Ми щиро сподіваємось на свідомість власників решти торгівельних закладів, які ще не долучилися до бойкоту, якщо раптом у вас прокинеться совість, телефонуйте за номером телефону 0991500770. Також дякуємо всім, хто долучився до нашої ініціативи", - додав Михайло Бабенчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Крымчанин Показати IP 28 Березня 2014 09:54
мощный ход! а никто не задумывался, что продукция уже закуплена и ее всего-то необходимо реализовать? какое же тут спонсорство (оккупантов - это уже даже не смешно) российских ТМ и производителей, если пострадают ваши же бизнесмены? народ, это всего лишь продукты, которые вы хотите утилизировать. ну, и что? это называется: сниму шапку и отморожу себе уши на зло мамке! эх..
продають рос.товари Показати IP 28 Березня 2014 09:54
продають в "Колібрісі", в ДЦ.............
Джулія Показати IP 28 Березня 2014 10:04
Люди роблять потрібну справу, агітуючи відмовлятись від товарів з Рашки.
Радио Ветнам до Джулія Показати IP 28 Березня 2014 10:49
коментар було видалено
Москаль Показати IP 28 Березня 2014 10:09
Что особо доставляет, так это то, что эти недоумки искренне верят в то, что они делают. Такое впечатление, что поколение украинцев после развала Союза выросло на одних только мультиках про Тома и Джерри. Какие-то безмозглые агрессивные овощи. А самое непонятное - как огромное количество людей позволяют кучке упоротых "активистов" решать за них что им покупать или продавать. Это бред какой-то.
Сусід Показати IP 28 Березня 2014 10:19
Це як наймит хотів свому пану помститися і назло йому на воротах повісився
Анонім до Сусід Показати IP 28 Березня 2014 10:22
підтримую-це справжній ідіотизм.Хай в Крим йдуть обороняти неньку-Україну або на схід а то наклейки клеять а що люди гроші в товар вклали то їх що Удар чи Батьківщина будуть повертати?Недоумки
Крымчанин до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 11:40
"Хай в Крим йдуть обороняти неньку-Україну " а кого от кого оборонять, извините, а то я тут видимо в полной информативной блокаде - не в теме..
112 Показати IP 28 Березня 2014 10:23
відключіть самі собі газ і не їжте і не пийте.Дебіли у руля
Анонім Показати IP 28 Березня 2014 10:30
Ну дурдом!!
Лучани Показати IP 28 Березня 2014 11:05
Чому мовчать у відділі підприємництва? Ці "наїзди" тягнуть на криміналну статтю! Хто ті нероби такі, щоб вказувати людям що купляти а що ні?
Kexfyrf Показати IP 28 Березня 2014 11:19
Я дивуюсь , як на Волині зародилась армія УПА.? Коли така невелика річ ( супротив окупантам ) ,як покупка товару агресивної країни- викликає таку дискусію! А мінімаркет біля Фокстроту по Пр.Волі торгує не тільки російськими товарами, але й горілкою вночі і іншим забороненим крамом.
AndriyNV Показати IP 28 Березня 2014 11:19
Я не розумію одного, чому на даному бігборді номери компанії МТС!?!?
AndriyNV Показати IP 28 Березня 2014 11:30
І сам Михайло Бабенчук рекомендує дзвонити на 0991500770.
Сусід до AndriyNV Показати IP 28 Березня 2014 12:50
знаю цього бабенчука, щось вроді гузя. але ще не такий пропіарений, хлопець реально ніколи нічого не робив тільки бла-бла-бла..., думає його кличко похвалить, ти йому н**й не треба, викорисиає і викине. ділом займись мудак!
lol Показати IP 28 Березня 2014 11:44
за ті товари, що лежать на полицях росіяни вже отримали гроші. Треба просто на закуповувати нових. А зараз втрачають тільки наші підприємці
правий Показати IP 28 Березня 2014 13:08
гази свої випускайте в пакети, а потім в трубу , та продамо європі. Це вихід забезпечити БЮДЖЕТ!!!!!!!!!!!!!!!
Юрист до правий Показати IP 28 Березня 2014 13:17
коментар було видалено
путя Показати IP 28 Березня 2014 13:38
отказаться от русского хавчика это пустяк - а вот вы придурки откажитесь от РУССКОГО ГАЗА И НЕФТИ! слабо?????????????????????????????????????7
Українець до путя Показати IP 28 Березня 2014 14:23
До**я что то у нас тут шушвали прарасийской завелось. На х** in Russian
Супер Показати IP 28 Березня 2014 13:39
"Удар" - це слово російського походження. Назвіться "Поштовх", а тоді штовхніться головою об забор (струсу того чого немає не буде). 1. Чому зас*анець, котрий не має стажу роботи, хоча б, 10р. вирішив, що має право вказувати іншим що робити? 2. Зайди до мене в супермаркет і я поясню чому тобі краще носити сорочку червону, а штани коричневі. 3. Чому Алєксєєв вже не підписується, а шавку знайшов?
alex Показати IP 28 Березня 2014 15:54
нема кодонів ідіотизму
МИ Показати IP 28 Березня 2014 16:43
Товарищі "Бабінчукі" працюйте та іншім не заважайте!!!!!!!!!! Займіться люстраціей краще!!!!!!!!