USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Макаревич: «Моя країна збожеволіла»

7 Вересня 2014 08:00
Російський музикан Андрій Макаревич, відомий своєю позицію щодо України, презентував нову пісню. Про це повідомляє Еспресо.TV.

Андрій Макаревич представив свою нову пісню "Моя країна збожеволіла" у відкритій студії "Эха Москвы" на Гоголівському бульварі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 7 Вересня 2014 08:47
Ага, один макаревич на коне и в белом.
вова до Анонім Показати IP 8 Листопада 2014 10:22
вы сами в белом дальше своего носа не видите зомбированы
Я Показати IP 7 Вересня 2014 10:09
мелковато... стареет, наверное...впрочем, его карьера закончилась - этот надлом он не преодолеет, по словам песни заметно...муза она дама прихотливая.
Реалист Показати IP 7 Вересня 2014 10:16
Большой Ребёнок пиарится. Споёт и на поклон к Путину (спасите меня кошмарят) Лучше напечатайте его письмо к Путину.
віктор Показати IP 7 Вересня 2014 10:52
пискливые гниды и неудачники всегда на глыбу шавкали
111 до віктор Показати IP 7 Вересня 2014 12:19
да, Россия - это глыба! кто он без НЕЕ?
Віктор до 111 Показати IP 7 Вересня 2014 13:00
согласен - рассєя глиба, огромная глиба Г***!..
віктор до 111 Показати IP 7 Вересня 2014 13:34
ти чудово зрозумів що я говорив про таке непотрібоцтво як ти
Анонім Показати IP 7 Вересня 2014 11:24
Боже, це він про Україну?
крюк Показати IP 7 Вересня 2014 12:01
лисий пудель збожеволів...
Корінний лучанин Показати IP 7 Вересня 2014 12:42
БРАВО АНДРІЙ!!! Ти завжди йшов попереду і не ніколи не був га..ном по життю! А присутні на сайті рассєйские тролісти таки збожеволи, їх тут видно, в них робота така бути присутніми і поливати все брудом, займатись дезинформацією за бабло від Рассєї. Це нащадки бувших енкаведистів.
111 до Корінний лучанин Показати IP 7 Вересня 2014 12:51
а вам за вашу "особисту думку" теж платять? інакше не судили б тих, хто має іншу, відмінну від вашої....
Вікторія до 111 Показати IP 7 Вересня 2014 18:01
Ми маємо право на особисту думку в нашій країні і ми її висловлюємо. Це дуже важливо. А ці шавки пишуть тільки те. про що їм наказали писати.Вони наймити путінські, які не мають власної думки. А ми можемо висловлювати свої думки і критикувати те, що нам не подобається
111 до Вікторія Показати IP 7 Вересня 2014 18:54
вітаю вас, тепер навчіться поважати ІНШУ - відмінну від вашої...вам приснилось, що всім платять? роззуйте очі й вуха - більша частина країги НЕ СКАЧЕ і НЕ ДУМАЄ ТАК, ЯК ви
Анонім до Вікторія Показати IP 11 Вересня 2014 19:52
Вікторія, а ви не вважаєте, що інщі теж мають право на особисту думку (відмінну від вашої)? Можливо, це ви пишете тільки те, що вам наказали? Ви не вважаєте, що критикувати опонента можна і без образ?
вова до Вікторія Показати IP 8 Листопада 2014 10:33
поддерживаю так держать мы свободу имеем в душе и можем спорить критиковать и при етом оставаться толерантными людьми ето нас и делает людьми гомосапенс
Народ Показати IP 7 Вересня 2014 13:02
Умница!!! Среди кацапов тоже есть Люди!!! Не все дебилы типа Путина.
Анонім до Народ Показати IP 11 Вересня 2014 19:55
А чого ти на кацапській мові розмовляєш, теж дебіл? ))
він Показати IP 8 Вересня 2014 09:17