USD 27.20 27.45
  • USD 27.20 27.45
  • EUR 29.15 29.60
  • PLN 6.11 6.45

Меркель пояснила, чому поїде до Путіна

Канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає свій візит до Москви 10 травня "дуже важливим моментом", який продиктований відповідальністю.

Про це глава уряду ФРН заявила у відеозверненні, оприлюдненому 2 травня на сайті уряду.

"Ми, німці, маємо особливу відповідальність: уважно і тактовно обходитися з тим, що було заподіяно у часи націонал-соціалізму", - сказала Меркель.

Також вона зауважила, що "в історії немає останніх штрихів".

Зі слів Меркель, її візит до Москви 10 травня є "дуже важливим моментом".

При цьому канцлер визнала, що нині Німеччина має з Росією "дуже різні позиції у питанні того, що відбувається в Україні".

Як відомо, жоден з німецьких керівників не поїде на парад Перемоги на Червоній площі.

10 травня Меркель відвідає з одноденним візитом Москву, де покладе разом з президентом Росії Путіним вінки до могили Невідомого солдата та проведе з російським лідером робочий обід.

Раніше глава МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що їде до Росії, щоб вшанувати пам'ять жертв Другої світової війни.
Реклама
Loading...
Коментарів: 23
Анатоль_ Показати IP 2 Травня 2015 16:38
Молодець-баба!
пролетарій Показати IP 2 Травня 2015 17:02
Баба-кінь. Хоче стати лауреатом Нобелівської премії з захисту миру.
Анатоль_ до пролетарій Показати IP 2 Травня 2015 17:12
І стане! Разом з паном Путіним!
не пацик Показати IP 2 Травня 2015 17:44
в сапалаівку раків кормити: вже давно всі знають як вона постукувала на штазі ! тому путін і тримае цю квочку за райтузи
Анонім до не пацик Показати IP 2 Травня 2015 20:00
коментар було видалено
не пацик Показати IP 2 Травня 2015 20:16
если пишу значит -знаю ! как и многое другое из ее молодости что давно несекрет как ито на чем был завязан х-ло во времья работы в ленинградской мерии и его связи с бандитами : Просто интересно для нас всех получаеться в реальности : Европа делает вид что против россии применяет санкции а они делают вид что им от етого очень плохо ?-ето видь неправда : как бы все равно сравнить что украинская власть борется с корупцией- вы в ето верите :
Анонім до не пацик Показати IP 2 Травня 2015 20:27
Европа применила против России санкции. Например, французы не поставили Мистрали. Россия в ответ применила контр санкции и 1)ударила по сельскохозяйственному рынку Европы. Или не помнишь панику, например, по поводу польских яблок либо норвежской рыбы? 2)стимулировала собственных сельскохозяйственных производителей. 3)переключилась на иных поставщиков сельскохозяйственной продукции, например, Аргентину и Турцию, чем еще больше привязала их к себе.
Анонім до Анонім Показати IP 3 Травня 2015 15:02
хто постачає яблука і рибу ? Аргентина чи Туреччина ? ні там , ні там це не водиться. на хрена кацапам яблука і риба ? вони рукавом занюхають
Анонім до Анонім Показати IP 3 Травня 2015 18:53
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 2 Травня 2015 20:55
Меркель могла б сказати правду, що дуже залежна від Путіна
Анонім до Лучанин Показати IP 2 Травня 2015 22:50
Она просто хочет ликвидировать свою зависимость от Обамы.
Анонім до Анонім Показати IP 3 Травня 2015 15:03
США ні газ, ні нафту поки що в Європу не постачає, хоча до цього готується.
Анонім до Анонім Показати IP 3 Травня 2015 17:54
Германия на настоящий момент оккупирована войсками США. Это я имел в виду. Ну а по поводу сказанного тобою - именно для достижения этой возможности США и развело войнушку у нас.
дід Пилип Показати IP 2 Травня 2015 21:24
меркель - продажна, і вашим і нашим!
Анатоль_ до дід Пилип Показати IP 2 Травня 2015 22:31
А ти шо хотів шоб вона одному тобі віддалася за так?
Анонім до дід Пилип Показати IP 2 Травня 2015 22:56
А ты реально считаешь, что Меркель пойдет на предъявление доказательства наличия немецких наемников в Дебале? Оттуда немцев и французов выпустили, а остальных крошили без зазрения совести. Ведь Меркель не политическая самоубийца.
Дойч Показати IP 3 Травня 2015 00:42
Баба то баба але в Україні ще ніколи не було даже приблизних до неї і ганси за нею тянуться, бо щось таки робить для народа, а в Україні тільки бабки пи..дити вміють і щурів путінських мати в штабах ЗСУ і т.д.
111 Показати IP 3 Травня 2015 10:56
вона продажна.На іі руках кров наших людей.
Анонім до 111 Показати IP 3 Травня 2015 11:44
коментар було видалено
Анонім до 111 Показати IP 3 Травня 2015 16:40
меркель - х**ло?
Вася Показати IP 3 Травня 2015 11:03
Дебiли, кругом однi дебiли!!!
не пацик до Вася Показати IP 3 Травня 2015 13:54
шо вася поробиш-? мудрі вже поіхали а ти залишився
Анонім до Вася Показати IP 3 Травня 2015 18:15
Ты о ком, конкретно о Ляшко, потребовавшем репарации с Германии, так как Украина - это наиболее пострадавшая от Германии во время ВОВ страна или обо всех иных свидомых?