USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На кордоні з Волинню – війська НАТО

17 Березня 2014 09:31
Польща та Литва попросили американців, аби під егідою НАТО вони розмістили на їхніх територіях додаткові військові літаки на північному кордоні з Волинню. Наразі чужі війська перебувають у стані посиленої бойової готовності. Оскільки через інтервенцію російської армії в Криму західні держави остерігаються можливого наступу на їхню територію, інформує «Волинська газета».

У відповідь Президент РБ Олександр Лукашенко попросив «стратегічного партнера» в Кремлі, аби на його аеродромах базувалися 15 винищувачів Збройних Сил Росії, що цими днями також відбулося. Авіація вважається першим ешелоном оборони. Щоправда, ці ж літаки успішно можуть завдавати наступальних ударів. Так само як і сухопутна бронетехніка та жива сила, що, за дякими даними, вже розгорнуті біля самісіньких північних кордонів України.

Колеги з газети «Вечерний Брест» деталізують логіку поведінки «все білоруського бацьки»: «Ми повинні на це реагувати. Але реагувати абсолютно адекватно. І це не секрет. У нас із Російською Федерацією існує спільне угрупування військ на цьому напрямку, основу якого складає армія Республіки Білорусь. Це за домовленістю щодо Союзної держави між Білоруссю та Росією. Угрупування має план дій, в тому числі й план дій на подібні випадки».

Нагадаємо, що влітку 2013 року на території сусідньої Брестської області білоруські та російські війська (зокрема, ціла дивізія з Підмосков’я) провели широкомасштабні навчання, головною метою яких була боротьба з «умовними диверсантами». Незважаючи на те, що ігрища відбувалися зовсім близько від Волині, жодна політична партія нашого краю не виступила з рішучим осудом подібних дій російської військової армади, котра зараз пішла в атаку з іншого – південно-східного напрямку… Зрозуміло, що торік дуже голосно мовчав і четвертий Президент України Віктор Янукович, а мотиви цієї бездіяльності стали зрозумілими тільки тепер, коли сам Віктор Федерович переховується в російському Ростові-на-Дону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
ппп Показати IP 17 Березня 2014 09:32
Ласкаво просимо.
політолог Показати IP 17 Березня 2014 09:35
Ну поки вони будуть піпис...ми мірятись, Україні амбець прийде!:(
Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 09:45
Та давайте вже вводьте техніку.
військо до Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 10:08
І головне - не забудьте "Лучанину" між очей "Томагавком" запустити!:)
гей комсомолець Показати IP 17 Березня 2014 10:22
А ну камунізди з прапорами “Нато нет“Чи рип рип?
Чекаєм Показати IP 17 Березня 2014 10:26
Дійсно натівські війська б не завадили.
Сосед до Чекаєм Показати IP 17 Березня 2014 15:35
А вы почитайте , сколько было мирных жертв в Югославии. представьте, что это могут быть знакомые Вам люди.... ????
Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 10:30
Не треба нам тут НАТОвських окупантів. Вони вже в Югославії, Іраку та Лівії свої порядки навели.
ще лучанин до Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 10:35
Бачу для тебе путлеровські окупанти краще?
Зоряна до Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 10:36
Подивіться як колишня Югославія живе і порівняйте з Росією.Так що не треба бла бла.
Про Показати IP 17 Березня 2014 10:39
Нам самим пора вже вступати в НАТО.
Анонім до Про Показати IP 17 Березня 2014 10:45
з чим.... є 1 літаком..проти 98 російських... розуму б трохи добавити... а не бажання в НАТО
Таня Показати IP 17 Березня 2014 10:41
Шо за маразм? нафіга Росії Польша з Литвою? шо з ними робити? Істерика на рівному місці.
Таня Показати IP 17 Березня 2014 10:45
ОКУПАНТИ!ОКУПАНТИ!!! а шо там з теперішньою владою з рушницями? всі довольні? такою тепер буде Україна? про це хтось думає?
ЧП до Таня Показати IP 17 Березня 2014 10:49
Вам мабуть колишня влада подобалась.Тоді ж звичайно простіше було.Батарея на плечі і кормиш карасів.
АГА) до ЧП Показати IP 17 Березня 2014 11:48
Колишня влада супер))) Подивіться фільм http://www.youtube.com/watch?v=9MRb8ZBf4B0
Яник Показати IP 17 Березня 2014 10:46
Ще трохи Росія побузить і НАТОвські війська будуть з хлібом і сіллю зустрічати
Я Показати IP 17 Березня 2014 10:48
В Криму всі живі та здорові!!!
Таня Показати IP 17 Березня 2014 10:49
Чого всі переживають за НАТО і Росію, хтось переживає за Україну? Хай вони б"ються на іншій землі!!!
Лучанин до Таня Показати IP 17 Березня 2014 10:53
Чомусь на нашій землі тільки Росія воює.
888 до Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 15:03
На нашій землі воюють тільки молодчики з битами та коктелями
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 10:51
Ласкаво просимо.
Бульба Показати IP 17 Березня 2014 10:57
А тем временем в Украине Войска НАТО тихо оккупируют Украину 1.66-я американская бригада военной разведки, постоянно дислоцируемая в Баварии в первых числах марта 2014 года была перебазирована в украинский Кировоград, откуда её беспилотники совершают разведывательные полёты над Крымом и над приграничными с Украиной российскими областями. 2.1-й специальный полк коммандос Польши, постоянно дислоцируемый в г.Люблинец, находится на территории Львовской области, в готовности оккупировать Львов. На территорию Западной Украины полк вошел в конце февраля 2014 года. 3.Подразделения Канадского полка специального назначения (командир Подполковник Джон Фасс) из числа этнических украинцев– граждан Канады, были заблаговременно размещены в Полтавской области и Киеве с осени 2013 года. 4. Подразделения 22-й полка спецназа САС (Специальная авиадесантная служба Сухопутных войск ВС Великобритании) тайно размещены в Киеве и Черниговской области, под видом учителей английского языка.
Горохів до Бульба Показати IP 17 Березня 2014 11:02
Дай Бог щоб це була правда.
)))) до Горохів Показати IP 17 Березня 2014 11:03
Ви мене випередили.Хотів те саме написати.
Тетяна Показати IP 17 Березня 2014 10:58
Однакові вони і НАТО і Росія, нікому Україна не потрібна, Росії треба берег Чорного моря, а НАТО хоче в Україні свої бази поставити, а шо до українського народу, то ми для них усіх - пусте місце! Звідки така впевненість в дружбі Європи? Для чого Європі потрібно кормити наступних олігархів, які сядуть знову в раді? не будьте наївними!!!
Старшина Показати IP 17 Березня 2014 11:08
Українська армія виграла б від вступу в НАТО.
Тетяна до Старшина Показати IP 17 Березня 2014 11:16
Як українська армія виграла б? і як би виграв народ, поясніть, може я шось не розумію?
Старшина до Тетяна Показати IP 17 Березня 2014 11:32
Дивіться пані по перше різке збільшення іноземних інвестицій після вступу України до НАТО 2.Україна зміцнить територіальну цілісність 3.Ліквідація зовнішеьополітичних провокацій. 4.Вступ знизить ризик нападу інших держав. Я міг би ще довго перечисляти просто с телефона не зручно писати і часу нема.
Тетяна до Старшина Показати IP 17 Березня 2014 11:51
Кажете збільшить іноземні інвестиції, а що замість того візьме? чи ви думаєте Європа така як Дід Мороз, просто подарує? Україна змінить територіальну цілісність? територіальну цілісніть потрібно зміцнювати не тільки силою, а відношенням і повагою до інших національностей, особливо до російськомовних громадян України, а не верещати зі сцени майдану шо будемо кацапів вбивати! як би вам було таке почути, якби ви в Криму жили? Ризик нападу інших держав? за 23 роки незалежності ніхто не трогав Україну, і шо? ми добре жили?
майор до Старшина Показати IP 17 Березня 2014 11:34
Громогласный пердёж в лужу нынешней фашистской хунты, которую привели пиндосы к власти в Украине - не более. чем профанация. Ни ЕС, ни США, ни НАТО не будут помогать самозванцам в деле модеринзации армии. Не для того они "утилизировали" нашу авиацию, танки, корабли, боеприпасы, чтобы Украины была хоть как-нибудь боеспособной. Части ПВО у Украины - самые боеспособные на сегодняшний день. Они могут отражать потенциальные нападение российской авиации в течении 48 часов! Наши доблестные юноши умеют воевать лишь на экранах компьютеров. Не удивлюсь, если при нынешней "мобилизации", кто-нибудь из "воинов Нарнии" попросит у начальства выдать ему радиоактивный гранатомёт и плазменное ружьё на 40 Ватт.
САМ Показати IP 17 Березня 2014 12:55
Невже не зрозуміло, що найкращий варіант, це вирішити наші пробеми самостійно. Давайте пофантазуємо: війська НАТО в Україні і що далі? Потренуються на нашій території і все? Наслідки уявляєте? Завжди добре воювати на "чужій" території, а нам тут жити... Згадайте Югославію чи навіть Афганістан чи Вєтнам в яких насправді воювали між собою дві супер держави - США та СРСР. Слід визнати, що за роки незалежності нічого не було зроблено для обєднання України, а бажаючи миру ми не готувалися до війни...