USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На «секретну» нараду до Колісника прийшов «Правий сектор»

26 Лютого 2014 11:45
Активісти «Правого сектору» прийшли на «секретну» нараду до начальника обласного управління лісового та мисливського господарств Богдана Колісника.

Нещодавно, 24 лютого активісти вже відвідували чиновника, вимагаючи написати заяву на звільнення, яку він написав з другої спроби. Сьогодні, 26 лютого, «Правий сектор» прийшов на нараду до головного лісника області. Серед активістів - лідер «Правого сектору» Волині Павло Данильчук. Згідно з інформацією активістів, у будівлі відбувалося «замилювання очей» керівників.

Колісника у приміщенні все ж не знайшли, доказів його перебування там немає. Згідно з непідтвердженою інформацією, автівка, припаркована біля входу, може належати до його парку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Луцьк Показати IP 26 Лютого 2014 12:03
Як швиденько збіглися, як шакали! А вчора на громадське обговорення, коли їх запрошували люди, нікого не було! Бо могли задати незручні питання данильчукам!
ПС до "Луцьк" до Луцьк Показати IP 26 Лютого 2014 12:11
Дурниць не верзи, єдине те, що тільки сказали, що запрошували, а насправді ніхто з "Правий Сектор" не знав про цю подію, просто такі як ти розносять в люди недовіру, до тих же самих простих людей, відрізняються вони лише тим що не байдужі до України, на відміну від тебе пустослова!!
Луцьк до ПС до "Луцьк" Показати IP 26 Лютого 2014 13:32
Ти, троль данильчуковий! Прості люди не такі дурні як ти думаєш!!!! Не суди по свому кумиру Данильчуку!!
Микола до Луцьк Показати IP 26 Лютого 2014 13:36
Хм, тролі почали називати людей тролями ))))
зась до Луцьк Показати IP 26 Лютого 2014 12:48
Систему стукачив добре розвинули у ПС!:) Ну скоро "стукануть" де Данильчук мешкає і...!!!
Лісник до Луцьк Показати IP 26 Лютого 2014 12:51
Коліснику - звання Героя України!!!...................по розкраданню лісів!!!
прищ Показати IP 26 Лютого 2014 12:13
нагдаю правому сектору, що поруч майдану - обласна бібліотека, де затаїлася пенсіонерка, але ярий член партії регіонів, дружина великого поета-пристосуванця, директор тої бібліотеки Марія Мах. І то хватило тій людині на старості літ вляпатися в таку історію. зайдіть разочок до неї теж. Такі ж партійні "патріоти" і в бібліотеці Олени Пчілки і в Центрі культури Волині.
55 до прищ Показати IP 26 Лютого 2014 13:55
Прищ, ти хоч раз бував у тих бібліотеках??? Ти бачив ту атмосферу, ті десятки просвітницьких, в т.ч. патріотичних виставок? Постійні презентації нових книг, в т.ч. про визвольну боротьбу на Волині??? Заходи Союзу Українок та ін.нац.-демократичних організацій??? Не був, не знаєш - мовчи!!! Маєш факти корупції чи антинародної діяльності - викладай, не маєш - заткнись (або лопни, якщо "прищем" назвався)
))) до прищ Показати IP 26 Лютого 2014 18:22
коментар було видалено
Оксана прищу Показати IP 26 Лютого 2014 12:23
А може ще сходити до помираючого, щоб скоріше віддав душу. Думайте перед тим як щось не те що робити, а говорити.
прищику Показати IP 26 Лютого 2014 12:27
Сиди, прищику, і не дзявкай, щоб не було хірургічного втручання.
Лучанинка Показати IP 26 Лютого 2014 12:36
http://fakty.ua/177436-nakanune-rasstrela-mitinguyucshih-yarosh-i-yanukovich-veli-peregovory---smi читайте уважно.
ага Показати IP 26 Лютого 2014 12:44
а Ковельчани красиво Данильчука нафіг погнали в шию http://fakty.ua/177436-nakanune-rasstrela-mitinguyucshih-yarosh-i-yanukovich-veli-peregovory---smi. Молодці Ковельчани. Не те що Лучани психічнохворих бригаду злякалась, яку випустили з Ліпін.
луцьк Показати IP 26 Лютого 2014 13:49
Мені цікаво а де гроші заробили лідери Луцького ЕВРОМАЙДАНУ щоб їздити на 200 крузерах і.т.д. А на мою де проживають ці кумири вже деяким колам відомо скоро їх теж будуть мачіти. Бо вони такі самі як і попередники жаль тільки людей які загинули бо шило на мило поміняли
Zemlyak до луцьк Показати IP 26 Лютого 2014 16:02
Цілком згідний, дуже багато запитань... І чому усі мають робити те що їм насильно наказує толпа??? Є ж в Україні ще закон?!! І на яких підставах "маски шоу" відкрито ходять зі зброєю, наводячи жах на пересічних мешканців Луцька??? І де взялась та зброя??? Верховна Рада прийняла закон про добровільну здачу зброї, але не для "всіх".
Реаліст Показати IP 26 Лютого 2014 16:16
У Володимирі-Волинському теж ПС хотів побушувати, громада прогнала з міста! Повага громаді сильного міста!!!! Залишили своїх чиновників до виборів. А ПС приїхав і в масках і зі зброєю, а хіба не заявляли що не ходитимуть замасковані, і чому міліція дозволяє зі зброєю ходити????
Zemlyak Показати IP 26 Лютого 2014 16:35
А ще хочемо в Європу!!! Висвітлюють статки односторонньо, я за те щоб усіх показували справедливо, тому що в тих і етіх є також на що "подивитись". Хто що фінансує (за чей счет бенкет) також незрозуміло???
павло Показати IP 26 Лютого 2014 21:31
кулїсник-вїдстой як вън задовбав по планах по рїзцї лїсу