USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На в’їзді у Луцьк блокують рівненських автомайданівців

6 Лютого 2014 11:56
Колону з 20-ти автомобілів заблокували волинські правоохоронці на в`їзді до Луцька, іформує «ЧаРівне».

Зараз автомайданівці знаходяться на вулиці Рівненській поблизу автоцентру «Волиньавто».

Зі слів одного з учасників рівненського Автомайдану Максима, зараз їм дорогу перегородили 4 патрульні машини та автобус з бійцями внутрішніх військ. Усі вони у шоломах та із захисними щитами.

- Ми їдемо підтримати луцьких мітингувальників під стіни облради. Зараз стоїмо на місці, до нас підтягуються й інші машини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Реаліст Показати IP 6 Лютого 2014 12:02
А в Рівному немає що робити? Краще б стали на трасі і розчистили перемети, що б наші рятувальники не їздили до Вас допомагати.
Ирина Показати IP 6 Лютого 2014 12:17
Сволота, для чего снова обострять ситуацию, пиз..те на ху.. в свое Ровно! Совсем нацисты оборзели, бандиты обычные- всех на нары вместе с властью и хапазицией!
Сергій до Ирина Показати IP 6 Лютого 2014 12:38
ПНХ !
маха до Ирина Показати IP 6 Лютого 2014 13:01
ти що головою вдарилась. звернись до лікаря і не пиши всяку всячину.
Лучанин Показати IP 6 Лютого 2014 12:19
РИГИ... Слюнями вдавитесь !!!!
таки Показати IP 6 Лютого 2014 12:25
тіко давляьтся лай...
Єтвязь Показати IP 6 Лютого 2014 12:33
Молодці рівняни! Риги біснуються.
еврососунам Показати IP 6 Лютого 2014 12:51
я сейчас дам приказ о призыве на службу и вы свистунны сцать в кровать будете чтоб отмазатся и свои еврики будете нести врачам для диагноза поэтому и морды свои перекормление под маской прячете веселые игрушки
ua Показати IP 6 Лютого 2014 13:00
молодці хлопці!!! мочити ригів!!
Віра Показати IP 6 Лютого 2014 13:34
Доїздились?:) Валіть назад у своє Рівне, а то кривне додому з Волині повернетесь, чуму тут розносите!!!
2255 Показати IP 6 Лютого 2014 13:35
Мало нам своїх придурків і нероб? Раз приїхали - всіх на реальну допомогу Волині. Розчищати сніг!
304 до 2255 Показати IP 7 Лютого 2014 10:47
поддерживаю, Киев обгадили к нам лезут ,тунеядцев до работы
інга Показати IP 6 Лютого 2014 14:30
О рівненські заробітчани вже до нас на забітки пруться. Чи то в Луцьку майдаунам так багато платить опіз*иція чи то рівненська вже здихає???
Юля Показати IP 6 Лютого 2014 15:57
Рівне, Вам дякуємо, але в нас і своїх вистачає таких самих пацієнтів психлікарні. Краще вже наших до себе візьміть.
ігор Показати IP 6 Лютого 2014 16:40
ще ди*іли майдануті підтягуються
лучанин Показати IP 7 Лютого 2014 08:50
Вдома роботи немає, безробітні? За що автомобіля заправляєте, якщо такі бідні і загнані владою? Дебіломайдан і все.