USD 28.10 28.24
  • USD 28.10 28.24
  • EUR 32.70 33.08
  • PLN 7.25 7.36

На Бандеру дали гроші, які мали піти на ремонт доріг

На спорудження пам’ятника Герою України, почесному громадянину Луцька Степанові Бандері на проспекті Соборності сесія Луцької міської ради виділила 150 тисяч гривень: 50 тисяч гривень знімуть з коштів призначених для ремонту приміщення міської ради, а ще 100 тисяч з ремонту доріг.

Відповідне рішення міська рада прийняла 20 липня.

За пропозицією голови бюджетної депутатської комісії Олега Чернецького планували надати 100 тисяч на пам’ятник Степанові Бандери.

Гроші пропонували узяти з бюджету для житлово-комунальних потреб і ремонту доріг.

Однак таку пропозицію депутати не підтримали. Депутат Іван Смоленг зазначив, що виділивши кошти, лучани ніяких змін не відчують і з питаннями пам’ятників варто зачекати.

Натомість депутат Василь Гриб за дорученням фракції «Батьківщина» зазначив, що в серпні 2008 року було прийнято рішення про заходи з відзначення 100-річчя від дня народження Степана Бандери. Ним передбачалося будівництво пам’ятника.

«Ми за десять років не побудували жодного пам’ятника. Був побудований десять років тому пам’ятник Президенту Грушевському, до того Шевченку… На історичну пам’ять ні копійки за ці роки не виділено», - зазначив Гриб і запропонував виділити 150 тисяч гривень на будівництво пам’ятника.

Тому міська рада вирішила забрати 50 тисяч гривень з ремонту приміщення міської ради та 100 тисяч з ремонту доріг.

Така позиція засмутила міського голову Миколу Романюка.

«Ну ходіть по поламаних сходах, хай буде облуплена штукатурка…Приїде вперше до Луцька делегація, люди з 16 країн!..Не буду нічого робити. Я що собі в кабінеті ремонт буду робити? Я там ні копійки міських грошей не використав. А хтось питав, звідки доріжки в раді з’явилися? Теж не з коштів міського бюджету», - зазначив Романюк, після чого вибачився за власні емоції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Реклама
Loading...
Коментарів: 63
А чому М.Романюк мав вибачатись в цій ситуації? Які емоції? Здається вся діяльність ВО "Свобода" і ВО "Батьківщина" це суцільні емоції неадекватних горе-політиків та політиканів. Для чого той пам"ятник. Кому він потрібен біля РАГСу. Є однойменна вулиця хай на ній і ставлять. А кошти могли б й свідомі "Свободівці" Чернецький, Яручик, Мельник виділити.
Моя думка до Нестеровський Олександр Михайлович Показати IP 20 Липня 2011 19:38
По моєму Ви назвали самих несвідомих "Свободівців". Ну може Мельник іто 50/50.
прагмат до Нестеровський Олександр Михайлович Показати IP 20 Липня 2011 23:27
+100500! На мою думку таке суперечливе питання мало би вирішуватись на міському референдумі. Щоранку, щоб не їхати з ж/д вокзалу через вул. Шопена і Волі в р-он Київського майдану, я намагаюсь уникнути затору в центрі та скоротити шлях через вул. Огієнка та К.Савура. Щоранку дивлюсь на тих "жлобів", які прихопили землю на березі Сапалаївки та побудували там хати (хоча при тій вологості хата довго не вистоїть). І от для них поклали асфальт з Київського майдану. Асфальт той кінчається рівно на межі останньої "крутої" забудови. Тому ці 150 тис. варто було би використати на те, щоб відремонтувати тих 300 м дороги хоча б до вул. Огієнка, а в кращому випадку - до пр. Перемоги. Реальна користь - зменьшення транспортного потоку в центрі. Ну чому депутати переймаються не прямим завданням - поліпшенням нашого міста? Ну яка користь із такого пам*ятника, ще й біля РАЦСу? Та ще й наші гроші на це витрачають. А потім розносять підприємцям рахунки від "Зеленого господарсва" - заплатіть 1500 грн за благоустрій! Шукають дурних - друзі мені такий рахунок показували. Не туди наші гроші йдуть, шановні лучани!
Настьона Показати IP 20 Липня 2011 13:08
Ну, якщо вам не жалко тратити гроші на пам"ятник, який все одно знесуть-витрачайте. Правильно, будемо їздити як на американських гірках, зате в нас буде пам"ятник великому перед РАЦСом...Звичайно, важлива для міста справа,..lol
андрей Показати IP 20 Липня 2011 13:13
Давайте ще паматник Романюку біля Бандери вліпимо буде згадка хто встановив вбивці українських людей та тому хто в колодязях топив і вішав
Люся Показати IP 20 Липня 2011 13:26
По-перше, ти, очевидно, Андрій. І зовсім неграмотний, бо робиш помилку навіть в своєму імені, не кажучи вже про текст. 15 помилок в одному реченні. Навіщо таким дурням сунутись на сайт? Та й ще з таким "аргументами"?
Лучанин до Люся Показати IP 20 Липня 2011 18:34
Не робить він помилки! Це ми тут в Україні з граматикою заплутались, або забули що це таке взагалі, а сучасна молодь взагалі і близько цього знати не хоче - їм подобається бути неграмотними. Імена та прізвища не переводяться!!! Якщо його назвали Андрей, значить він і є Андрей, і ні в якому разі не Андрій. Спитайте в поляків як на польскій мові буде Андрій - вони детально пояснять... Щодо аргументів - історія теж не змінюється, як би кому цього не хотілось!..
Я Показати IP 20 Липня 2011 13:53
Ще такого бездарного складу депутатів міської ради небуло!кому потрібен той памятник,думаю що його постійно будуть ремонтувати,,,
Maksym Показати IP 20 Липня 2011 13:54
історична пам"ять вічна, а гроші на ремонті доріг виділяють кожного року і де ці дороги??? Для роздумів: в передмісті Дюссельдорфа, в містечку Меербуш, на протязі 2008-2011 років проводили капітальній ремонт головних вулиць, міняли повністю всю дорогу ,з нуля. Витрачено було 2млн. євро. Питання: скількі за цей же період витрачено на дороги в Луцьку і де результат?
андрей Показати IP 20 Липня 2011 13:55
Люся це він чи воно?
Юра кредитчик до андрей Показати IP 20 Липня 2011 16:23
андрей такий андрей
serafim Показати IP 20 Липня 2011 14:04
Настьона,хіба ти не знаєш в якій країні живеш?:)За рівнем глупості,тупості,популізму та НЕ професійності ця міська рада вже переплюнула усіх своїх попередників разом взятих:)))І це лише початок їх перебування при владі:)А що буде далі,страшно навіть подумати...
петро Показати IP 20 Липня 2011 14:31
якщо деяким дописувачам подобається бути малоросами-хохлами, які живуть лише матеріальним і продаються при першій можливості, то це їх проблеми. Памятник Бандері потрібний тому, що його дух здатний змінити рабську ментальність малоросів і зробити з них українців, здатних боротись за своє майбутнє і відстоювати свої права, а не бути покірними холопами як це ми бачимо зараз.
Роман до петро Показати IP 20 Липня 2011 15:27
Петро, згідний багато в чому, але розчарую,теперішня молодь недалека, їм треба тільки бабло, що таке історія, вони навіть й не знають. Їм однаково під ким бути, аби платили... не буде в нас вже добра...Щодо памятника, то на мою думку він потрібний, але не біля РАГСу, там щось з коханням потрібно ассоціювати, а Бандері краще памятник поставити біля облдержадміністріції, щоб ці продажні скоти знали, що все проходить, і їх час пройде...
I win до петро Показати IP 20 Липня 2011 17:25
Особливо що піднімав дух молодят і захмелілих та веселих гостей. Бандері памятник зайвим не буде, але чому в головах 50 депів не народилося думки як в старі добрі радянскі часи: на 150 000 збудувати спортмайданчик і назвати на ім.Ст Бандери. Я категорично проти щоб за гроші бюджету будувались навіть самим самим героям памятники.
Микола до петро Показати IP 20 Липня 2011 18:37
Петро, ви зайдіть в інтернат і там своєю духовністью спробуйте накормити дітей на яких в рік виділяеться дві пари носків! всіх депутатів які підтримують виділення грошей на памятник, потрібно в психічну лікарню здати!
SPIKER Показати IP 20 Липня 2011 14:45
та затрахали вже з своєю духовністю,патріотизмом і всякою фігньою,яку нам впарюють на кожному кроці...я хочу жити в НОРМАЛЬНОМУ місті,з чистими вулицями,відремонтованими будинками...а тут сують гроші хз куди і вважають шо правильно поступають...
остап Показати IP 20 Липня 2011 15:04
репліка. почитайте в "своїх новинах" про теорію "Розбитих вікон".. Буде памятник - буде вищим рівень культури - буде менше сміття- буде чистіше місто. п.с. згадайте новорічні ялинки з логотипами Привата. Хай повісять в міській раді стенд з послугами привата а за це - ремонт..
Вася до остап Показати IP 20 Липня 2011 15:31
Пам"ятник точно до теорії розбитих вікон не має! Хлопче, читай уважно і не тринди. Ось, переконайтеся http://www.volynnews.com/messages/1378/
остап до Вася Показати IP 20 Липня 2011 15:58
Я висказався на рахунок того що БУДЬ-ЯКИЙ памятник підніме культуру в місті що приведе до зменшення загального негативу і покращить клімат що перегукується з вищевказаною теорією. І вважаю "хлопче Вася" шо не варто грубити один одному незалежно від поглядів, чи не так?...
Лучанин до остап Показати IP 20 Липня 2011 18:40
Яку культуру? Коли одні будуть цей пам'ятник ламати та обпльовувати, а інші ремонтувати та вопити? Так це не культура - як мінімум, це змагання і явно безкультурне...
раптор Показати IP 20 Липня 2011 15:07
по тобі спікер видно яка у тебе духовність) хохол ти а не українець. тобі у СРСР жити. нема у тебе ніяких цінностей. ти думаєш у місті без духовних і патріотичних людей можливі чисті вулиці, відремонтовані будинки? ти в курсі скільки бабла пішло на ремонти за весь цей час? і де результат? напевно ці кошти крадуть такі бездуховні люди, схожі на тебе)
Лучанин до раптор Показати IP 20 Липня 2011 18:45
А хто сказав що патріот - це той хто ставить пам'ятники? Якраз таки патріот - той хто вимагає і щось робить для поліпшення життя людей в своїй оселі, місті, селі, районі, області, державі. SPIKER якраз таки і вимагає нормальних умов життя. А по-вуха в лайні і з пам'ятником - це трохи іншим співзвучним словом називаєтся...
раптор до Лучанин Показати IP 20 Липня 2011 20:30
так звісно. не забудь відзначити покращення життя людей від партії регіонів і віктора федоровича)
Роман Показати IP 20 Липня 2011 15:14
Можу спорити, що таке виділення коштів - добре продуманий крок. А зробили для того, щоб ми всі тут почали поливати брудом націоналістів. Ось які вони погані, забрали гроші на якийсь памятник. а могли б піти на дороги. Да не пішли б вони ні на які дороги. невже не зрозуміло?! Чесне слово, вам очі замилюють, а ви ведетися. А те, що теперішня влада направо і наліво витрачає кошти, за це вам не болить? Ось знову Кирило приїде, як ви думаєте, за чий кошт? скільки доріг вже можна було б зробити в Україні, за всі його приїзди?!
VCS до Роман Показати IP 20 Липня 2011 16:02
Роман - справа не в націоналістах! Саме місце для пам'ятника! Красива площа, молодята, квіти, діти гуляють і тут ... боротьба за волю, за націю, боротьба, боротьба, боротьба ... Ну зовсім не в дусі подій, які відбуваються в даному приміщенні і біля нього!
Роман до VCS Показати IP 20 Липня 2011 17:19
Почитайте мою відповідь Петру.
Знаючий Показати IP 20 Липня 2011 15:15
Люди а ви хоч собі задавали запитання скільки можна побудувати доріг за 150 тис. грн.? Приблизно за тими кошторисами як будує наша влада це 150-300 метрів, зрозуміло із тих 150 тис. грн. вони ще покладуть 50 тис. собі в карман. Пане Романюк перед тим як піклуватись про дороги по робіть іх спочатку у віддалі від міськради, а не прямо під носом приблизно 150-300 метрів дороги яка зєднує Хмельницького - Набережну. А памятник побудують і він буде вічно стояти
Ласковая до Знаючий Показати IP 20 Липня 2011 17:06
На мою думку, краще 300 м дороги.
Л А Д О М И Р до Знаючий Показати IP 20 Липня 2011 22:03
не вічно
VCS Показати IP 20 Липня 2011 15:26
Ось як "чесний і порядний" хоче для всіх бути хорошим! :) Але це, у даному випадку, зовсім безглуздо!!! Ціна питання - місце спорудження - біля РАГСу йому не місце!!! На цьому питанні Романюк дуже багато незадоволених отримає!!!
Leonid Показати IP 20 Липня 2011 15:36
Соромно. Хто хоч трохи цікався історією і історією Волині зокрема ніколи б за це не проголосував. Хочете пам'яьтник потріоту поставити - є менш суперечливи і антиволинські постаті. Бульба-Боровець, засновник УПА, той в кого ОУН(б) вкрав назву військового утворення - це волинський герой. Бандера, Лебідь, Клим Савура - діячі, які втягнули волинян в сумнозвізну "Волинську різанину", діячі які не зупинялись проти вбивства волинян, які мали відмінні від них погляди на спосіб боротьби за свою державу. І при цьому недоучки серед депутатів горлають за Бандреру... Бандера - постать найвідоміша, найрозкрученіша, в тому числі і совєтами, але не найдостойніша, щоб бути шанованою на Волині. Відкидаю всі інші погляди на його діяльність - він не герой Волині.
Вол до Leonid Показати IP 20 Липня 2011 18:05
дійсно читайте історію Волині, в нас багато власних героїв
SPIKER Показати IP 20 Липня 2011 16:36
до раптора:а я і народився,і виріс в СРСР,і навіть не думаю з того встидатись,а навпаки горжусь тим...люди мали роботу,освіту,житло...і їм не муляло питання про завтрашній день...скільки бабла пішло,знаю,мабуть більш за тебе,убогий,бо довгий час пропрацював у ЗМІ,тому трошки в курсі....а гроші якщо крадуть,то геть не схожі на мене,бо я сам єдиний і копій з себе не робив...
M Показати IP 20 Липня 2011 17:09
Це добре, що буде новий пам'ятник на противагу лєнінам і сталінам. А ремонт доріг - це звичайно питання до комунальних служб. На ремонт щорічно виділяються шалені гроші. Якість цих доріг ми бачимо і відчуваємо щодня. А побудувавши пам'ятник, втратить тільки якийсь хапуга-чиновник, бо не купить собі ще одну машинку.
андрей Показати IP 20 Липня 2011 17:10
Я за Романюка, я його підтримую, але його підставляють ті бандерівці, ставте памятник в себе на приватній території навіщо розколювати суспільство ітак проблем хватає, краще б гроші знедоленим людям давали на хліб
Лучанин до андрей Показати IP 20 Липня 2011 18:52
Так романюк і є бандерівець. Сам себе підставляє? Розкопайте трохи про нього більше - може зміните думку в якусь сторону...
Ласковая Показати IP 20 Липня 2011 17:12
Ще б "Януковічю" поставили...
Мая Абрикосова Показати IP 20 Липня 2011 17:54
Поставте Романюку на его огороде,ему на память,и на лбу ему напишите слова другого Степы(Ленкавского)-главного идеолога ОУН-«Не бойтесь признавать себя фашистами. Ведь мы такие и есть!»
Реаліст Показати IP 20 Липня 2011 18:03
Я за пам'ятник Бандері - вірному сину України, але не думаю, що це питання таке нагальне: приміщення мерії треба давно відремонтувати - сором на нього дивитись. А ось дороги...їх ремонтуй не ремонтуй все одно получиш...Тому що не вміють наші робити доріг, не хочуть уміти - краще розкрадуть гроші і все. Нехай вже буде пам'ятник. Тільки ж його почнуть нищити різні ДЕБІЛИ - потім ще пам'ятник реставруй...
МиколайЧИК Показати IP 20 Липня 2011 18:31
Ну і нехай.Сьогодні Бандері встановлять постамент, завтра Шухевичу і ще ряду псевдогероям України.Мій дід воював у Другій світовій війні за радянську армію, любив Україну, 2 рази отримав поранення. Він мені розповідав як бандерівці "допомагали" Україні.А тепер "їх" роблять Героями України. А ви шановні форумчани знаєте, що у луцьких інвалідів-дітей забирають будівлю? Як на мене,краще б їм ці кошти дістались,і нехай дорога буде дірява, але діти були б щасливі, чи не так? Романюк почав щось робити в місті, проте він не господар, він мякохарактерний.
Клим Савур Показати IP 20 Липня 2011 19:43
Без Бандери, Шушевича, Коновальця, нема історії України, а значить і нема майбутнього нащої держави. Саме ці люди, думали, плекали , надіялись бачити вільну, соборну, незалежну українську державу, за що віддали своє життя в підступній сутички з більшовицькою нечистю... Саме такі люди, які непобоялися смерті в боротьбі за Україну без комуністів і фашистів, баз колгоспів і контингентів, без гулагів і освенцімів повинні нагадувати нашим майбутнім поколінням хто такі є справжні українські патріоти... СЛАВА УКРАЇНІ !
Л А Д О М И Р до Клим Савур Показати IP 20 Липня 2011 22:14
НЕ забудь додати - "БЕЗ": безкоштовної медицини і освіти, оздоровлення, без дефляції, розбудови малоросії у країну за рівнем достатку на 8 місці в світі (в 60-70ті рр.), без рівня безробіття на рівні 0,2%, без космічних програм, без одного з найкращих ВПК у світі. Без агропромислового комплексу який годував 1/6 частину планети, Можливо навіть БЕЗ того будинку де живе горе-коментатор (якщо тому будинку більше ніж 25 років, то я правий). БЕЗ створення Донбаса з якого вся країна зараз кормиться. А про гулаги говрити навіть не варто, подібні речі в твоїх улюбдених фріців були. І не торкайся доларів, їх виготовила країна яка знищила повністю два міста. Помилки бувають у всіх.
Клим Савур до Л А Д О М И Р Показати IP 21 Липня 2011 07:01
Чуєш, (ладомире), твої кумири до самого 22червня 1941 року браталися і цілувалися "В засос" з тим "фріцом", поки гітлєр ненадурив сталіна і напав на його, а такі як Клим Савур, нещадно боролися з тим "фріцом", боронили свою землю, хоча поправді сили були нерівні.... А щодо гулагів, то саме гітлєр посилав в кінці 30-их років, в совєцький союз своїх головорізів з гестапо і вивчав систему організації нквд та їхніх таборів...
Клим Савур до Л А Д О М И Р Показати IP 21 Липня 2011 07:09
Толку з тієї "безкоштовної медицини та освіти". "дефляції", "найкращої ВПК у світі", коли мільйони українців були знищені у голодоморах та безглуздих війнах, розвязаних більшовицькою нечистю,коли в тюрму "кидали", що тільки за те, що носив українську сорочку, або співав народну пісню, коли було розорено та знищено тисячи церков та монастирів, коли наша земля була "затруєна" "мирним" атомом та численими хімічними комбінатами...- може скажеш що такого небуло ???
Л А Д О М И Р до Клим Савур Показати IP 21 Липня 2011 08:47
Хрущов носив вишиту сорочку. Це факт. Він був українцем. Це було тільки до Смерті Сталіна. Подібна практика існувала у багатьох країнах в різні часи, тільки під різним "соусом", маю на увазі домінуючу політичну, чи етнічну силу яка ставила на місце не угодних. Наприклад, у США був знищений майже весь народ індіанців, англійці конкретно знущались над індійцями. Таке було є і буде. Але особа не може бути героєм тільки за те що він мріяв і "боровся". Де його досягнення? Що він зробив? Він по шию у крові. Чим від відрізняється він нквд? Поляки, наприклад його асоціюють з Атиллою.
Клим Савур до Л А Д О М И Р Показати IP 22 Липня 2011 07:03
Я так зрозумів тебе(ладомир), то значить, що це "нормально", коли за роки совєцької влади, тільки за "царювання" іуди-сталіна, винищили до 20 мільйонів українців, бо такий "порядок" в світі Супер ! Ось так зараз розмірковують нікчеми, що не можуть себе реалізувати в теперішньому житті, то пишуть тут такі дурниці !!! Пишеш "по шию в крові"... - в крові в якій ?, може в крові його брата і сестри, може в крові цих націоналістів, які закатували нацисти в 1941 році. після проголошення Бандерою під носом у гітлєра незалежності України, а після чого його кинули у в"язницю, а сім"ю та сотні його прибічників закатували ?...
Совість Волині Показати IP 20 Липня 2011 19:51
Він вже не герой!!!! Слідкуйте хоч трохи за життям країни! Як вже дістав той лисий дістрофік!!!
Exaboto до Совість Волині Показати IP 20 Липня 2011 22:23
тобі б краще пасував нік "Совість Дебіла"
serafim Показати IP 20 Липня 2011 19:58
Увага усім!Назвіть будь-ласка хоча б одного нормального депутата міської ради???За основу "нормальності" візьміть такі якості як чесність,порядність,людяність та ділові якості цієї людини які потрібні громаді нашого міста.Цікаво,хто ж в нас взірець депутата???
Дуже просто до serafim Показати IP 20 Липня 2011 22:27
Серба, Ніколайчук, Дєндіберін, Лаба, Яручик,Пархомюк. Ну принаймні 7 я нарахував, інші під сумнівом.
МиколайЧИК Показати IP 20 Липня 2011 20:38
Який Бандера?Сьогодні йому пам'ятник зведуть, завтра Шухевичу, Коновальцю-псевдогероям? Мій дід пройшов Другу світову, воюючи за Україну, хоча і був і в радянській армії, отримав 2 поранення, і до кінця свого життя зі сльозами на очах згадував про це пекло, розповідав як бандерівці "допомагали" і "воювали" за державу. Сьогодні зекономлять на дорозі, а чи ви знаєте шановні форумчани, що у луцьких дітй з обмеженими можливостями забирають будівлю?Мені здається, що краще їм ці гроші більше потрібні. Шановні люди не шукайте собі "таких" героїв. Турбуйтесь про дітей, людей похилого віку, бідних і покинутих, а пам'ятник можна і Любарту колись поставити. Прохання до адміна, Ви вже раз мені чомусь не дозволили опублікувати свою думку, в чому справа?
ліберал2 Показати IP 20 Липня 2011 21:44
Насправді сума то мізерна.. 150 тис. гривень, навть для бюджету Луцька гроші невеликі. Справа в іншому, неве той же Чернецький не може виділити тих 100 тис..? А то місток до саун через Сапалаївку вистачило, а на на пам"ятник зась!?
ліберал2 Показати IP 20 Липня 2011 22:36
совість мудила..))))
Лана Показати IP 20 Липня 2011 23:12
Правду кажуть, що у нас дві проблеми - дурні і дороги. Бо дурні гроші на дороги (хай навіть на 300 метрів) перекидають на будівництво пам'ятника, який мало кому потрібен біля РАЦСу Якщо так вже припекло - то поставте перед міськрадою! Бо Бандера до реєстрації шлюбу має таке ж відношення, як Вірастюк до балету!
марія Показати IP 20 Липня 2011 23:53
ему бы пользы все- на вес кумир он ценит бельведерский писав про жлобів Пушкін До чого тут памятник Бандері, справа честі, і гроші на дороги? коли тимошенко досягла домовленності з доменіком де вільпеном про будівництво шляхів в україні ви, недалекі, віддаали голоси за янека - то і питайте з того янека а не з бюджету луцька Дороги мусять латати бо гроші ж всі розкрали риги (а до них -комуняки) а ви все кажете що вам бандера завинив І Годі вже виливати бруд в Інтернеті - сором для наших гарних і чесних людей
андрей Показати IP 21 Липня 2011 06:57
Гроші на вітер
SET Показати IP 21 Липня 2011 08:40
Невже всі проблеми у нашому місті вже вирішено і залишилося лише памятник поставити??? Скільки вже можна фігньою займатися? То вулиці перейменовують, зрозуміло що не без відкатів, то памятники ставити будуть, не розумію логіки мера та депутатів міськради. Більш ніж впевнений в тому, що там просто немає чим думати.Пане мер,вирішуйте РЕАЛЬНІ проблеми міста, їх більш ніж достатньо!!!
55555 Показати IP 21 Липня 2011 12:03
біля РАГСУ з лівої сторони велика помойка розміром пів гектара. Таксісти, любителі пива туди ходять пісяти і какати.В сторону цього гадюшника скоро буде дивитись з постаменту Бандера, і буде думати "невже я за це боровся ?"Для тих хто в танку-наведіть нарешті порядок біля того вже чорного РАГСУ!
Гість Показати IP 21 Липня 2011 13:04
Ото вміє хохол москалю сподобатись!!!
Герой Показати IP 21 Липня 2011 22:14
На пам"ятниках легше вкрасти гроші, тобто взяти відкат.
митець Показати IP 22 Липня 2011 14:34
памятник потрiбен. потрiбен жертвам жорстоко вбитим хероями мiсцевого розливу
митець Показати IP 22 Липня 2011 16:03
але гроши ще потрiбнi на ремонт псих лiкарнi для послiдовникiв шарфюрера фарiон. добра вам.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Loading...
Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.