USD 27.65 27.85
  • USD 27.65 27.85
  • EUR 31.5 31.75
  • PLN 7.2 7.34

Гузь стверджує, що знаходиться при ясному розумі й повній пам`яті

Депутат Волинської облради ради Ігор Гузь написав на своїй сторінці у Фейсбук, що поблизу власного будинку побачив автомобіль із незнайомцями. Депутат не може точно сказати з якою метою вони там опинилися, оскільки пробули там недовго. Однак попереджає зловмисників, що возить з собою сокиру, а вдома має арсенал.
«Вирішив перевірити, що то за суб`єкти. Поки вибіг та відкрив браму, втекли. Коричневий Ланос, на жаль, номер не встиг запам`ятати. Важко сказати, що хотіли невідомі. В принципі, домашній арешт з мене зняли, але кримінальне провадження не закрили. Може, ще щось хочуть впаяти або ж спровокувати... Не знаю», - написав Ігор Гузь.
«В будь-якому випадку хочу зазначити, що в автомобілі зі мною завжди сокира, так часом заїжджаю до лісу, дрова рубаю. А вдома - то взагалі арсенал маю, і гострі лопати і ломи, і кілки... В господарстві все знадобиться. Наркотиків не маю, незареєстрованої зброї та боєприпасів також, терористичних актів втілювати не планую, на здоров`я не скаржусь, автомобіль застрахований, знаходжуся при ясному розумі й повній пам`яті», - резюмував він.
Загрузка...
Коментарів: 23
Ліля Показати IP 3 Січня 2014 12:08
Гузь мені дуже подобаеться. Що ви до нього причепилися? Розумна людина хай спасае країну
Нуну Показати IP 3 Січня 2014 12:11
Він параноїк, і схоже чердак вже починає з"їжджати
Лучанин Показати IP 3 Січня 2014 12:31
Гузь то продажний політик. Просте питання, чому він н оспорив перемогу опонента в ковелі на виборах до верховноі ради. Думаю того що добре отримав, того і тихенько визнав перемогу іншого кандидата. Крім тог, він крім криків нінащо не здатний. Горланити тільки. Допусти такого до влади, почне красти так, що теперішнім і не снилось. То голота, яка поняття не має як керувати державою. Дешевий піар і заробляння на людях грошей. Вот і весь гузь.
Анонім Показати IP 3 Січня 2014 12:35
то були ті люди які переслідували його в Ковелі під час виборів до вр
Олеся Показати IP 3 Січня 2014 13:04
Важкі наслідки святкування Нового року і відразу "скарга" в соціальну мережу, це інструкція для всіх опозиціонерів, все те ж саме, що і в Києві! :)
білочка Показати IP 3 Січня 2014 13:12
Я тут ігоре :-):-):-)
спостерігач Показати IP 3 Січня 2014 13:21
мда Верховна рада явно недоотримала ще одного "фрукта".... жах ... я уявлю його там.... трибуну заплює...
Ната Показати IP 3 Січня 2014 13:25
супер депутат . чо ви до нього причепилися? він розумніший інших тому і так всіх мучить і бояться що займе чиесь крісло
отак до Ната Показати IP 3 Січня 2014 14:28
він опудало, де там розум, ніде не працював і що таке робота не знає - туніядець і утриманець. Якщо він займе хоч якусь посаду, то провалить роботу повністю. Не вміє не працювати не керувати, один лишь крик. Ганьба гузю!
Оксана до отак Показати IP 4 Січня 2014 13:59
Заспокойся і не оббріхуй людей! Гузь працював у відділі молоді та спорту Луцької міської ради, про що є відповідні записи у трудовій!
Іра до Оксана Показати IP 8 Січня 2014 11:10
Записи звичайно є в трудовій, о от толку і якості від роботи немає!
розум Показати IP 3 Січня 2014 14:37
Я знав, що він зі мною не дружить,але не сподівався, що по ньому "дурка" плаче. Яка політика, яке крісло,які справи.? До психіатра на прийом, якщо ще не пізно.
123 Показати IP 3 Січня 2014 14:41
А бабло з луцького евромайдана деребанил заплатив комуналку за дом 16тис гр
Версія Показати IP 3 Січня 2014 15:31
Може то прихильники приізджали, хотіли на заборі написати Бандера Герой?
Податкова Показати IP 3 Січня 2014 17:07
Застрахований автомобіль це мінімум з півтори тисячі доларів звідки гроші в безробітного мабуть знову друзі дали Борудський чи Данильчук в них великі статкі теж безробітні?
Володимир Показати IP 3 Січня 2014 17:07
Гузь - висуванець Шиби, має такі самі "здібності"! Пацієнти жовтих будинків завжди переконані, що вони при ясному розумі
Я Показати IP 3 Січня 2014 18:17
Для того щоб бути при ясному розумі та світлій памяті, то треба їх спочатку мати. Нехай своїм прикладом покаже що він зробив для України або хочаби для Волині, бо п-ти не мішки носити.
хм Показати IP 4 Січня 2014 02:53
люди добрі, ніколи більше не вибирайте цього дармоїда і балабола. воно ж контужене страждає манією величі і манією переслідування.толку з нього нуль
друг Показати IP 4 Січня 2014 07:26
Опудало,
параков Показати IP 4 Січня 2014 10:34
Немає ні наркотиків ні зброї - а за рахунок чого ти живеш? Даю наказ розібратись і відкрити нову справу!
ти Показати IP 4 Січня 2014 12:42
ви подевіться кругом ВАС скільки ,, нахлебніков,, депутатів і всі спеціалісти і прфесіонали сидять і керують в кріслах депутатів. і ЩО довели країну до ручки. і тарабанять наші кошти з податків , хто вищий посадовець ТО більший відкат, а хто менший ТО менший відкат.
1 Показати IP 4 Січня 2014 19:58
Гнати геть таких політиків, посміховисько
дроворубу-гузю Показати IP 6 Січня 2014 08:40
В Гузя почалася параноїдальна шизофренія і манія переслідування. Почалася в м. Ковелі, де воно злякалося чогось і причепилося до сторонніх людей в автомобіля по бульвару Лесі Українки. Цілу ніч горланило під вікнами, як навіжене, в мегафон, що його хочуть вбити, потім погребло в свій штаб, заточило пару бутербродів і знову цілий ранок волало, що автомобілі є зброя, наркотики і т.п. Міліція оглянула автомобіль і знайшла три пакети грибів і пляшку з мочею, бо водій, якому Гузько погрожував підпалити автомобіль, злякався і не хотів виходити. Якщо воно творить зараз такі речі, то що воно буде творити у Верховній Раді? До того ж , воно оточило себе людьми з сумнівним минулим і тягне їх за собою у владу. Нечисть, та й усе.