USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Назвали чиновників Волині, яких будуть люструвати

20 Травня 2014 08:45
На черговому засіданні Комітету громадської люстрації сформовано новий список осіб, щодо яких розпочато процедуру громадської люстрації. Список сформований згідно з підсумками розгляду звернень громадян, повідомили у прес-службі Комітету громадської люстрації.

Отож, процедурі громадської люстрації будуть піддані:

1. Діючі та колишні керівники структурних підрозділів органів державної влади та місцевого самоврядування:

- Валентина Загрева, начальник управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації;

- Олег Гребенюк, начальник управління освіти Луцької міської ради;

- Федір Кошель, начальник управління охорони здоров'я Луцької міської ради;

- Олександр Хомич, колишній начальник управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації;

- Ігор Ващенюк, колишній начальник управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації.

2. Керівники правоохоронних органів:

- Сергій Масалов, прокурор Луцького району;

- Олександр Терещук, колишній начальник УМВС України у Волинській області;

- Михайло Руденко, перший заступник начальника управління – перший заступник начальника управління – начальник Слідчого управління УМВС України у Волинській області;

- Олександр Никитюк, заступник начальника управління – начальник кримінальної міліції УМВС України у Волинській області;

- Володимир Поліщук, заступник начальника управління – начальник міліції громадської безпеки УМВС України у Волинській області.

3. Керівники державних та комунальних закладів та установ:

- Лариса Духневич, головний лікар КП «Луцька міська клінічна лікарня»;

- Олександр Киричук, директор ДКП «Луцьктепло»;

- Віктор Божидарнік, ректор Луцького національного технічного університету;

- Ігор Коцан, ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

У Комітеті кажуть, що всі охочі можуть надати інформацію про цих осіб. Зокрема, «факти чи відомості про зловживання та порушення, вчинені цими особами під час виконання ними службових обов’язків, або ж інформацію про їх діяльність, спрямовану на порушення прав громадян та на підтримку колишнього режиму Януковича».

Для цього необхідно звернутися у Комітет громадської люстрації у період до 9 червня 2014 року.

Приймальня Комітету громадської люстрації:

Контактні телефони: 098-7199824

E-mail: [email protected], www.lustracia-volyn.info

Приміщення Волинської обласної ради, каб. 205А (Київський м-н, 9)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 76
Толян Показати IP 20 Травня 2014 08:52
А коли вже нашу мерію і департаменти зачеплять?
Дмитро Показати IP 20 Травня 2014 08:53
на основі чього люструвати? що е якійсь закон чи просто їм так захотілось?
екскурсовод до Дмитро Показати IP 20 Травня 2014 09:01
Яка нахр*н там люстрація, беруть певну суму за посаду і все.
123 до Дмитро Показати IP 20 Травня 2014 09:01
Ви що волиняки геть з глузду зїхали, припиняйте цю махновщину, дожились якійсь зброд буде проводити люстрацію осіб, які хоть щось досягли в житті. Силовики ви що не взмозі зупинити цих гопників, самодурів та кучки навозу, які себе називають представниками мнимої громади...
мирНА до 123 Показати IP 20 Травня 2014 09:06
Які силовики?:) Вони самі "пролюстровані" і очі на це все закривають! Це повний абзац що в області вичворяють!!!
Анонім до мирНА Показати IP 20 Травня 2014 12:22
А хіба в нас є силовики. Вони раді що позаймали крісла і сидять, як щурі аби їх не чіпали. Виходьте і захищайте людей - Шпига, Коцура!
Дмитро до 123 Показати IP 20 Травня 2014 09:14
а чього ви це мені пишете?
люстра Показати IP 20 Травня 2014 09:04
А Закон про люстрацію прийнятий? Що ви самовправством займаєтесь? Он Палицю головою ОДА призначили, то вже всі структури працюють в області і без різних люстрацій і обговорень! Що за цирк в області влаштовують? То люструйте Пустовіта з Дубняком, чому стороною обходите? Домовились?:) То так і скажіть - клоуни пля...!!!
я до люстра Показати IP 20 Травня 2014 09:15
цей цирк називається правий сектор і ...
валерій до люстра Показати IP 20 Травня 2014 09:30
Шо клоуни то клоуни!!! Вся ця їхня революція і війна також повна клоунада! Деруться до влади і все... Нічого путнього не робиться. І як я щей баран повівся на цей розвод - їздив на майдан і приймав участь в усіх вічах... І гроші кидав в ці їхні ящики. СВОЛОТА ТАЙ ГОДІ!
Бувалий до валерій Показати IP 20 Травня 2014 10:38
Вітаю Валеря, нарешті прозрів, а коли ж прозріє решта?
йося моргенштерн до валерій Показати IP 20 Травня 2014 10:39
лохи (прошу вибачення) збирали гроші, віддавали останню копійку, а данильчук купив шикарну квартиру!!! а його найближчі "побратими" машини!!!
Анонім Показати IP 20 Травня 2014 09:20
Чому стороною обійшли головного лікаря обласної клінічної лікарні Пана Сидора???
Дмитро до Анонім Показати IP 20 Травня 2014 09:24
а ти подумай
Хіхі до Анонім Показати IP 20 Травня 2014 12:37
А він презентував найбільшу люстру!
лучанин Показати IP 20 Травня 2014 09:26
а де у списку романюк, соколовська, кравчук, вербич і інші чиновники міської ради? Спочатку із них треба починати.
гайдамак до лучанин Показати IP 20 Травня 2014 09:52
а цих відразу на розстріл без суда та слідства......
ІРИНА до лучанин Показати IP 20 Травня 2014 10:17
І де пані Янко - цінителька "Віски"!
лучани до лучанин Показати IP 21 Травня 2014 18:44
ну, щось Луцьк цього не розуміє, де Романюк, Соколовська???АУ!!!
2222222222 Показати IP 20 Травня 2014 09:27
А нам не має чим зайнятись, то будем все люструвати і люструвати, а щось зробити !!!!!!!!А в якій області ще такою профанацією займаються як "люстрація".
х Показати IP 20 Травня 2014 09:30
Думаю люструвати дуже легко. Взяли зарплату за время работи на посаде и сравнили с имеющимся майном. Люструвати нужно всех без исключения. Еще надо проверить правильность прихватизации. Жируют за счет заводов и прочего имущества, которое строили наши деды и родители и платят по возможности минималку. Нашли врага Россию, а враг то рядом! Я русская, но большую часть своей жизни прожила на Украине. Раньше гордилась этим, но с каждым годом в стране становилось все хуже, а что сейчас творится и говорить не о чем!
Іван до х Показати IP 20 Травня 2014 09:37
Оце і правду кажете. Розтягнули все і платять людям копійки.
Олесь до х Показати IP 20 Травня 2014 09:39
І тільки так! Грузинський варіант! А інакше - профанація- хто заплатив- не люструємо, не заплатив - люструємо! Вибіркова люстрація- тотальна корупція!
У-ух! Показати IP 20 Травня 2014 09:39
Де можно узнати хто є членом комітету люстрації,коли його вибирали і де затверджували.Чи є комітетові довіра громади Луцька?
XXL Показати IP 20 Травня 2014 09:48
Закон не прийнятий! Забудьте поки що це слово - люстрація! Що ви творите людоньки? Ми як у Зімбабве скоро будем жити з тими люстраціями і "завдяки" тим, хто цю анархію в області влаштував! Схаменіться і наведіть лад в області! У першу чергу не люструвати, а вигнати треба Данильчуків, Гузів, Пустовітів і всю обласну БЮТівську свору... Тоді буде лад в області!!!
Олесь до XXL Показати IP 20 Травня 2014 10:01
зАКОН ПРО ЛЮСТРАЦІЮ МАЄ ПРИЙНЯТИ вр. цЕ ЗБІГОВИСЬКО ПАДОНКІВ,(ЗА РІДКИМ ВИНЯТКОМ), З ЯКОГО ніхто !!!ЛЮСТРАЦІЮ НЕ ПРОЙДЕ. Тому і закону нема. А без закону не люстрація а профанація...
йося моргенштерн до Олесь Показати IP 20 Травня 2014 10:41
у даному випадку без випадків!!!!!!!!!!
? до XXL Показати IP 20 Травня 2014 12:58
Який закон? В нас взагалі хоч хтось Конституцію читає? Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. ЗАКОНОДАВСТВОМ НЕ ПЕРДБАЧЕНО В.О.ПРЕЗИДЕНТА!!! ПОРУШЕНО ПЕРЕХІД ДО КОНСТИТУЦІЇ 2004 РОКУ!!! Стаття 105. Президент України користується правом недоторканності на час виконання повноважень. {Офіційне тлумачення частини першої статті 105 див. в Рішенні Конституційного Суду № 19-рп/2003 від 10.12.2003} За посягання на честь і гідність Президента України винні особи притягаються до відповідальності на підставі закону. Звання Президента України охороняється законом і зберігається за ним довічно, якщо тільки Президент України не був усунений з поста в порядку імпічменту. МАВ ВІДБУТИСЯ ІМПІЧМЕНТ!!! ЦЬОГО НЕ ВІДБУЛОСЯ!!! Стаття 108. Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України. Повноваження Президента України припиняються достроково у разі: 1) відставки; 2) неможливості виконувати свої повноваження за станом здоров'я; 3) усунення з поста в порядку імпічменту; 4) смерті. Стаття 109. Відставка Президента України набуває чинності з моменту проголошення ним особисто заяви про відставку на засіданні Верховної Ради України. Стаття 110. Неможливість виконання Президентом України своїх повноважень за станом здоров'я має бути встановлена на засіданні Верховної Ради України і підтверджена рішенням, прийнятим більшістю від її конституційного складу на підставі письмового подання Верховного Суду України - за зверненням Верховної Ради України, і медичного висновку. Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину. {Офіційне тлумачення частини першої статті 111 див. в Рішенні Конституційного Суду № 19-рп/2003 від 10.12.2003} Питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту ініціюється більшістю від конституційного складу Верховної Ради України. Для проведення розслідування Верховна Рада України створює спеціальну тимчасову слідчу комісію, до складу якої включаються спеціальний прокурор і спеціальні слідчі. Висновки і пропозиції тимчасової слідчої комісії розглядаються на засіданні Верховної Ради України. За наявності підстав Верховна Рада України не менш як двома третинами від її конституційного складу приймає рішення про звинувачення Президента України. Рішення про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту приймається Верховною Радою України не менш як трьома четвертими від її конституційного складу після перевірки справи Конституційним Судом України і отримання його висновку щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про імпічмент та отримання висновку Верховного Суду України про те, що діяння, в яких звинувачується Президент України, містять ознаки державної зради або іншого злочину. Стаття 112. У разі дострокового припинення повноважень Президента України відповідно до статей 108, 109, 110, 111 цієї Конституції виконання обов’язків Президента України на період до обрання і вступу на пост нового Президента України покладається на Голову Верховної Ради України. Голова Верховної Ради України в період виконання ним обов’язків Президента України не може здійснювати повноваження, передбачені пунктами 2, 6-8, 10-13, 22, 24, 25, 27, 28 статті 106 Конституції України. {Стаття 112 в редакції Закону № 742-VII від 21.02.2014} ВСІ ЦЬОГОРІЧНІ РІШЕННЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ Є НЕЛЕГІТИМНИМИ ЧЕРЕЗ ТЕ ЩО ВОНИ ВІДБУВАЛИСЯ ПІД ПРИМУСОМ!!! ІМПІЧМЕНТУ НЕ БУЛО!!! ПРИЗНАЧЕННЯ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА Є НЕЛЕГІТИМНИМ!!! АТО Є НЕЛЕГІТИМНОЮ - ЧИСТЕНЬКИЙ БАНДИТИЗМ ДЕРЖАВИ!!! ЧИТАЙТЕ УВАЖНО ЗАКОНИ УКРАЇНИ І НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОШУКАТИ!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до ? Показати IP 20 Травня 2014 13:05
Ще б Ви ці закони і статті собі перед носом поставили і виконували під час виконаня службових обов'язків разом зі своїм Президентом, і не тільки ці!!!! Тоді б цього всього не було!!!!
? до Анонім Показати IP 20 Травня 2014 13:19
А я і виконую! Тільки від мене, простого Васі, нічого не залежить. А Президент такий самий був і ваш! Не залежно від того хто це був (чи що) закон є закон і порушувати його ніхто не має права. Досить легко було зробити те саме законно, але цього чомусь не зробили. Вам видніше, адже ви звикли класти на закон. Через таких як ви нікому ніколи не бачити європейських цінностей в Україні! ХЕРОЯМ САЛО!
Церковна миша до Анонім Показати IP 20 Травня 2014 22:27
Закон він на те і закон, тому що є обов"язковим до виконання. При цьому, абсолютно не важливо подобається він Вам чи ні.
так до ? Показати IP 20 Травня 2014 13:47
+100500!!!
Я до ? до ? Показати IP 20 Травня 2014 14:53
Я зареєструвалась на цьому сайті для того, щоб підтримати вас! Дуже рада, що є ще розумні і думаючі люди. А то останнім часом складається враження, що "герой нашого часу" - це не брите, не вчене, нічого в житті не зробивше створіння, якому достатньо сказати - я патріот і дію від імені громади. Розумним і освідченим людям треба обєднуватись!!! Не можна звинувачувати когось в недотриманні законів, якщо ти сам до себе таких вимог не ставиш!!!! Правова держава понад усе!!!!!Якщо від нашого імені Гузі і Данильчуки діють, а ми мовчимо - значить нас це влаштовує і їм можна все!!! Прошу усі людей - читайте книжки, закони, і виключайте телевізори!!!
Володимир Показати IP 20 Травня 2014 09:49
А де в цьому списку головний лікар Луцької міської стоматполіклініки Кобись і його приспішники?
Анекдот утему Показати IP 20 Травня 2014 10:16
Упіймав Петька білогвардійців та й прийшов до Чапая - То що робитимемо, Василю Івановичу? Може піддамо їх люстрації? Чапай відповідає: - Та ні, Петре. Що ж ми - звірі? Давай просто розстріляємо...
Іван Показати IP 20 Травня 2014 10:18
А де у списку ген.директор обласної дитячої лікарні - Ващилін Гріша і його заступники. Тих теж потрібно перевірити і то добре.....
Українець Показати IP 20 Травня 2014 10:18
То це повна х**ня а не люстрація брали всі а люструвати тільки 2% щось здається я вже це бачив.Революція завершилась Бют буде гроші заробляти
УкраїнЦЮ до Українець Показати IP 20 Травня 2014 10:37
А вони с першого дня свого царювання "заробляють"!:)
Оксана Показати IP 20 Травня 2014 10:38
Весь люстраційний комітет треба загнати в одну палату в Ліпіни!
Луцьк Показати IP 20 Травня 2014 10:57
А де Єремеєв,Івахів,.Сидор,Цибульський директор ДПЗ,Гунчик директор автозаводу, який три віли побудував, а за бабло на рахунках за кордононм говорити вже не потрібно,а директори шкіл,які мають по дві машини віли, дві квартири, дачі на Світязі,3 гаражі,де взяли? А Романюк, Кравчук, колишній простий начальник,скільки накрав і йом подібні,де вони? Ще великий список, а вони в тіні, вперед.
Анонім Показати IP 20 Травня 2014 11:11
Люстрація - в любому випадку це процедура громадського обговорення, кому немає чого боятися - той її пройде і буде працювати далі, а кому є чого боятися.... ну то вже інше....
))))))))))) до Анонім Показати IP 20 Травня 2014 14:08
Я перепрошую,громадського обговорення чого???діяльності підприємств і різних органів???саме такі обговорення і створюють умови для корупції і всіляких хабарів для того аби відкупитися.це не обговорення- це свого роду обмивання кісточок..
Анонім до ))))))))))) Показати IP 20 Травня 2014 14:20
Ну хай обмивають кісточки - пообмивають та й відстануть. Поки немає закону - вони нелегітимні ці люстрації
))))))))))) до Анонім Показати IP 20 Травня 2014 15:39
Це ми з вами це розуміємо....а звичайним людям люстраційний комітет - це спасителі від усіх бід
Анонім до ))))))))))) Показати IP 20 Травня 2014 16:11
То хай тішаться.
люстраторам Показати IP 20 Травня 2014 11:19
Люстратори, а чи не нагадує це Вам (хто, звичайно, книги читав і читає) славнозвісне "Слово і діло". Хто не знає - поясню - людину водили по місту і били, щоб вона видала когось із своїх спільників, хоча вона була Богу душу винна. І от, коли біль ставав нестерпним, нещасний вигукував "Слово і діло", проходячи повз кого-небудь. І ось цього "кого-небудь" хапали і теж починали бити, допитуючись якихось гріхів. Сьогоднішня ситуація вам нічого не нагадує? Звичайно, Масялова і "прочих" пора вивести "в люди" і заставити подивитися в грішну землю, якої вони під собою не чують, але робити це дуже обережно, а не збиратии інформацію невідь від кого.
Z до люстраторам до люстраторам Показати IP 20 Травня 2014 12:22
Вся інформація о зарплатах в архівах податкової, а з 2000 року в пенсійному
рожищанин Показати IP 20 Травня 2014 11:30
нехай Данильчук пролюструє своїх підлеглих побратимів по районах . А то в Рожищах знахабнілий підприємець Шварцкоп (Бурий) ходить бухий по барах розмахує пістолетом і представляється правим сектором.А сам займається самовільним будівництвом та самозахватом землі. Ну просто місцевий Саша Бєлий .
Лучанин Показати IP 20 Травня 2014 11:37
А де люстрація ДАЇ? Мабуть проплатили і залишились на своїх посадах.
volynlutsk123 Показати IP 20 Травня 2014 12:47
Чому в список громадської люстрації не включили начальника міграційної служби області корупціонера-алкоголіка Воробя. відносно якого було десятки публікацій в пресі, журналістських розслідувань, скарг жителів області про його корупційні оборудки за надання послуг за видачу закордонних паспортів та внутрішніх. Факти порушень були підтвердженні неодноразовими перевірками прокуратури. Однак, ставленик колишньої бандитської влади корупціонер Воробей продовжує обіймати цю посаду.
шило Показати IP 20 Травня 2014 12:55
А хто люстратори? Пропоную почати люстрацію з люстраторів! Щось я підозрюю, що там можна вже стільки "налюструвати".!
рожищанину Показати IP 20 Травня 2014 13:15
А це не той Шварцкопф, якого Олегом звати?
рожищанин до рожищанину Показати IP 20 Травня 2014 17:20
ні ! це його родич Валерій .який у свій час в суді відкупився і не сів у тюрму за вбивство а тепер очолює в Рожищах правий сектор чи самооборону .
246 Показати IP 20 Травня 2014 13:18
А де керівники Жеків?
луцьку Показати IP 20 Травня 2014 13:30
такий обізнаний і чесний допиши своє прізвище
кас...тор Показати IP 20 Травня 2014 13:45
О то так посьміховисько та люстрація по Луцьки, коли тобі запитання будуть бомжі, та ті хто ще нічого толкового і розумного не зробив у цьому житті, задавати!:) Якби-то ще якась авторитетна людина, поважна у тебе щось питала... А то подивіться хто на ті Майдани і Віче у Луцьку приходив?! Да на себе нехай спочатку подивляться!!! І ті нові керовники МВС, прокуратури та інші, хто туди приходив, дозволили над собою посміятись?! А не соромно їм було зі сцени у натовп дивитись і відповідати, чи так у крісло хотілось?:)
з сайту Показати IP 20 Травня 2014 14:05
Громадську люстрацію проходять особи, які займали раніше чи займають зараз керівні посади або претендують на зайняття вакансій керівників органів влади, їх структурних підрозділів, державних і комунальних підприємств та установ. Ініціювати перед Комітетом питання про проведення процедури люстрації щодо конкретного посадовця чи особи, яка претендує на зайняття певної посади, може всі мешканці області. Також особа може особисто звернутись у Комітет для проходження процедури люстрації. Під час процедури громадської люстрації буде проводитись перевірка наступних відомостей про особу: а) обіймала штатну посаду у Партії регіонів та Комуністичній партії рівня від районного комітету і вище, працювала у відділах політичного виховання та пропаганди цих партій, була членом керівних органів ПР та КПУ, в т.ч. молодіжних та інших організацій при них; б) була співробітником органів КДБ, ФСБ, виконувала функції резидента, агента, ідейного співробітника, була інформатором, позаштатним співробітником КДБ, ФСБ; в) була та брала участь у організаціях і діях, які були спрямовані на розкол країни, сепаратизм, порушували права і свободи людини, таких як «Український вибір» та ін.; г) була у структурних підрозділах МВС, координувала їх протизаконні дії проти громадян у 2013/2014 рр.; д) брала участь у диверсійних групах «тітушок», координувала їх злочинні дії проти громадян у 2013/2014 рр.; е) брала участь у протиправній діяльності (хабарництві, корупції та ін.). Усі ці відомості будуть вивчатися та перевірятися Комітетом громадської люстрації. Для прийняття виваженого рішення Комітет буде враховувати відомості подані особою, щодо якої проводиться процедура люстрації, вивчатиме усі матеріали подані громадянами, подаватиме запити у відповідні державні органи та враховуватиме матеріали оприлюднені у засобах масової інформації. Проходження люстраційної процедури особою легітимізує її перед громадою області. Особа, щодо якої буде прийнятий негативний люстраційний висновок, повинна буде написати заяву на звільнення або ж відмовитися від участі у конкурсі на зайняття посади. Є в списку люди,яким не варто хвилюватися, а є і люди, які бояться і пишуть тут коментарі, звернення і коментують де треба та не треба, шлють анонімні повідомлення в газети, аби вигородити себе і свій протекторат, бо як не вигородять - доведеться відповідати за свої вчинки. Та відомо одне - час розставляє все на свої місця, а наклепи боком вилазять та ще й так, що соромно потім буде людям в очі дивитися...
цікаво до з сайту Показати IP 20 Травня 2014 14:11
Питання одне-хто надавав так званому "люстраційному комітету" повноваження щодо перевірки всіх цих фактів? і хто затверджував цей список фактів для перевірки???
розсмішили до з сайту Показати IP 20 Травня 2014 15:49
цитую-"Особа, щодо якої буде прийнятий негативний люстраційний висновок, повинна буде написати заяву на звільнення або ж відмовитися від участі у конкурсі на зайняття посади." Таке враження, що ніхто не читав КЗпП та не знає підстав для звільнення або випадки, коли особа не відповідає займаній посаді.Саме цікаве у цій фразі, те що людина повинна (наголошую- повинна) написати заяву. Значить буде примушування до вчинення таких дій,а це вже не люстрація, а справжній кримінал.
так до розсмішили Показати IP 20 Травня 2014 16:10
Ото ж бо і воно! Хай старих керівників люструють, бажано в прокуратурі чи суді! Не думаю, що освітяни і медики дозволять знову поміняти керівництво. Тоді вже точно буде люстрація люстраторів, відчують на собі дію майдану!!!!
Анонім до так Показати IP 20 Травня 2014 16:17
Хоча, люстраційний комітет сам ніби то і не причому, людям приходять заяви, вони їх розглядають. Тільки дивлюсь я на цей список і думаю - вразі невідповідності поданих фактів реальності шановним донощикам загрожує відповідальність за: 1. підрив ділової репутації; 2. завдання моральних збитків; 3. Дачу завідомо неправдивих свідчень. Ще цікаво, що у списку роблять Загрева і Ващенюк? В освіті мабуть зараз порядки інтенсивно наводяться і не всім це подобається, а відповідати не всі хочуть лише наклепи зводять, та у самих рильце в пушку.
освіта Показати IP 20 Травня 2014 14:45
А де люстрація Таранчука, який під час майдану мовчазно (чи не дуже) підтримував політику регіонів, і тепер піариться використовуючи свій адмін ресурс, посилаючи електронною поштою неправдиві листи на Волинь Пост демонструючи свою псевдо-підтримку? Таке враження, що це робиться навмисне, щоб стати начальником і протягнути свого-друга Хомича на роботу в заступники.
наука до освіта Показати IP 20 Травня 2014 15:01
Начальником чого?:) В освіті вже призначена Загрева!!!
до науки до наука Показати IP 20 Травня 2014 15:09
Взагалі нащо їй люстрація? Хороший вона начальник.
Місцевий Показати IP 20 Травня 2014 15:35
Cкільки можна відволікати людей від реальних проблем лікарями та вчителями? Люстрація це політична процедура, яка в першу чергу має застосовуватись до органів влади та політиків. Припиніть гоніння спеціалістів заради власного спокою. Люстраційний комітет на люстрацію і, обов'язково, результати опилюднити.
З освіти до Місцевий Показати IP 20 Травня 2014 15:45
Дайте нам достойно працювати в кінці-кінців, призначили нам керівника, відцепіться і від колишнього і від теперішнього!!!! Будь-ласочка. В тих вчителів і так як не відпустки за свій рахунок були чи антимадани так шарпають тепер з усіх сторін!!! Вгомоніться ми вчимо Ваших дітей, дайте нам це зробити достойно!!! так само як і лікарям - лікувати!!!
З освіти до Місцевий Показати IP 20 Травня 2014 15:49
Місцевий, перепрошую це я не до Вас
Не на часі Показати IP 20 Травня 2014 15:37
В хаті пожежа, а вони свою ковдру ділять. Немає чим більше зайнятися? Знайшли винних. В країні безлад, в бюджеті не копійки, ціни ростуть день у день, таблетки в аптеках вдвічі подорожчали. А хто винні, ...., знову лікарі і вчителі. Давайте розберемося вже з тим до чого довиступалися, а не будемо зараз посади в бюджеті ділити.
Непонятно Показати IP 20 Травня 2014 15:39
Чого не люструють політиків? До чого тут освіта та медицина? Де наші дороги, в які через певні приватні підприємства щорічно мілліони гатяться з відкатом?
місцева до Непонятно Показати IP 20 Травня 2014 15:46
ото ж бо!!! Шваркають ту медицину і освіту, лише від роботи відволікають
вундер Показати IP 20 Травня 2014 16:04
щоб не попадати під так-звану люстрацію митники і прикордонники данильчуку возили від 50 до 100 тис.у.е.
Треба задуматись Показати IP 20 Травня 2014 17:32
http://rian.com.ua/analytics/20140519/349545352.html Цікаво!!!
Колік Показати IP 20 Травня 2014 19:04
Люстратори скажіть як пройшов вашу "люстрацію" заступник голови ОДА Карп'юк Р.П.
Анонім до Колік Показати IP 25 Травня 2014 11:17
Пройшов вроді при першій люстрації, вони всі проходили разом з регіоналами