USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.63 39.90
  • PLN 9.75 9.90

«Невдовзі лучани дізнаються, скільки «Украл» перший заступник мера Яковлев», - Поліщук

25 Березня 2017 20:15
Секретар Луцької міської ради Ігор Поліщук прокоментував на своїй сторінці у Facebook акт вандалізму, вчинений у центрі міста нічної пори 25 березня. Невідомі заклеїли «серце» в інсталяції «Я люблю Луцьк», наліпивши на нього логотип із зображенням рослини укропу та словом «украл».

"Сьогодні лучани активно обговорюють наклейку "УКРАЛ" на надписі "Я ❤️ Луцьк".

Думаю, що більшість мешканців міста оцінили пост Тараса Яковлева в фейсбуці із відповідним зображенням, що на фото нижче.

Переконаний, що адекватну оцінку дадуть лучани й відповідній наклейці, яку наклеїли люди з оточення Тараса Яковлева.

Однак найближчим часом мешканці міста дізнаються, скільки "УКРАЛ" поки що перший заступник міського голови Тарас Яковлев, і не тільки. Скільки комунального майна було продано з порушенням процедури за безцінь, коли відділ комунального майна очолював Тарас Яковлев, скільки коштів не поступило в міський бюджет за його сприяння і багато іншого.

Але я переконаний, що в останньому випадку цьому "УКРАЛ", окрім простих лучан, дадуть адекватну оцінку й правоохоронці", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ДІДУ Показати IP 25 Березня 2017 22:40
ТАРАС ТИ НЕ ДИРЕКТОР ЛУЦЬКТЕПЛА ЩО ЗАЙМАЕШСЯ ЧЕПУХОЮ .....ТО ВОНА ЛЮБИТЬ ЛЮДЕЙ УНІЖАТИ І ЩИТАТИ ВОНИ НІЩИТА А ТИ ПОВАЖНА ЛЮДИНА..ТИ НАШ
123 Показати IP 25 Березня 2017 22:46
Поліщук ти перевіряй не Тараса а комунальників і все стане ясно де.. кому і що носили.
Дивно Показати IP 25 Березня 2017 23:17
Взагалі то на вказаному скріншоті я побачив зізнання. Але воно не відповідає дійсності, тому що Луцьк - це не тільки комунальна власність з бюджетом, а й приватні підприємства і навіть мешканці. А от до людей бажано не опелювати, бо якщо розбудете, то обом сторонам конфлікту мало не покажеться і в юридичному сенсі в тому числі.
Лучанин Показати IP 26 Березня 2017 00:00
Тарасика за його дєлішки мали туранути давно, коли на майні сидів, але щось таке зробив, що зразу в заступники мера поставили, темна історія, то ділок ще той.
хвілолог Показати IP 26 Березня 2017 09:36
Обоє рябоє. Два чоботи пара.
911 Показати IP 26 Березня 2017 10:26
Це повний доказ того що вісю стару владу потрібно на кірпічний завод відправити на витяжку кірпіча. Які вони в с...ку кєровніки чисті ГОСПІДАРИ
Panas Показати IP 26 Березня 2017 12:02
Треба робити перевибори в міській раді
хм Показати IP 26 Березня 2017 12:30
Причому повністю потрібно поміняти усіх заступників, там кожен не на своєму місці.Ну що це за перший, другий, третій заступники -сміхота! в киці вже роги виросли,людей не бачить, кому повинен завдячувати, при наймі здороватись все своє життя!
Анонім Показати IP 26 Березня 2017 18:07
Оце рівень Яковлева - бігати по Луцьку з наліпками!