USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Обрали Прем’єр-міністра України

27 Лютого 2014 14:51
У Верховній Раді обрали нового Прем’єр-міністра України.

Лідера фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка офіційно висунули кандидатом в прем'єр-міністри.

Голосування нової коаліції "Європейська Україна" з цього питання відбулося в сесійній залі.

Нагадаємо, що сьогодні в парламенті сформували та зареєстрували коаліцію "Європейський вибір", до якої увійшло 250 депутатів.

Відтак "за" кандидатуру Яценюка на посаду прем’єр-міністра проголосував 371 народний депутат - рекордна кількість голосів в історії держави, які були віддані коли-небудь за керівника уряду. Проти проголосував лише один депутат, а ще двоє - утрималися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Сеня Показати IP 27 Лютого 2014 14:53
сеня, лучше сразу кулю в лоб... потом больнее будет...
КУЛЯ В ЛОБ Показати IP 27 Лютого 2014 14:53
Люстрація в дії :)))))) Ну що ж як хотіли американці.... ДРАКОН ПОМЕР ДА ЗДРАСТВУЄ ДРАКОН :))
Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 15:03
А можна імена тих ГЕРОЇВ УКАРЇНИ, які утрималися та голосували проти цього заслуженого перевертня? Сеня - У цій особі ваша кров і сила, яку за нього ти пролила, Україна! В черговий раз ви люди доказали - за владу їх не просто все добро, а й кров свою віддали!
вітя Показати IP 27 Лютого 2014 15:04
а хто там кращий? цей розумний і мову знає і економіст . А більшість тупі
Анонім до вітя Показати IP 27 Лютого 2014 15:08
так в тому то і діло що жодного! а що заради цього люди гинули, щоб зараз з того лайна обирати більш інтелегентне? Це вся Україна?
воля Показати IP 27 Лютого 2014 15:06
Удачи Сеня
Батьківщанка. Показати IP 27 Лютого 2014 15:11
Без коментарів
Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 15:13
Стількох людей поклав і його в прем'єри. Де ж люстрація? А скільки треба буде вбити перед президентськими виборами? Ким будуть мирні демонстранти? Чи вже все поділили і "мирних демонстрацій не треба"? Які ж ви, люди...
Vetal до Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 00:00
що ти мелеш. начичався новини і хочиш проявити свою думку!
українка Показати IP 27 Лютого 2014 15:36
Яценюк - перший прем"єр міністр України, який прийшов до влади на крові невинно загиблих людей
Купер до українка Показати IP 27 Лютого 2014 23:59
що ти мелеш. начичався новини і хочиш проявити свою думку!
Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 15:48
Щось не бачу радості в очах. І ніхто з ПАРТНЕРІВ не вітає і букета не вручає (з парним числом квіточок).
Лучанка до Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 17:48
А я, читаючи ці коментарі, вважаю, що ви б ганили будь кого. А кого на вашу думку ще поставити???? Країну потрібно витягати з розрухи. І я вважаю, що А. Яценюк це зможе зробити. І правильно, що не вручали квіти, бо приводу для святкування не має - потрібно робити якісь дії.
БОГДАН Показати IP 27 Лютого 2014 19:00
НЕ розумію,чому стільки заздрощів щодо обрання Яценюка прем"єром.Йому наразі потрібно висловити співчуття,подивіться на його змарніле обличчя,Заздрити можна було у 2004 році Ющенку та Тимошенко,коли ті отримали від Кучми у спадок Україну із здоровою економікою та фінансами,і яку, доречі, умудрилися угробити за час свого перебування при владі, Яценюк з метою отримання кредиту від МВФ повинен почати здійснювати вбивчу для себе та країни програму так званої= шокової =терапії.У нас обдурений народ вірить,що реформи принесуть достаток та процвітання,вони не розуміють ,що їх чекають злидні ,безробіття,ріст цін,замороження пенсій ,заробітних плат,підняття пенсійного віку. Українців не чекає доля німців,як намагався мені довести один бовдур у громадськоме транспорті. Опозиція показує маєтки Януковича і ,ніяк, чомусь, не може знайти його золотих унітазів,про які писала преса на протязі 2013 року.
rider Показати IP 27 Лютого 2014 19:13
він хоть розмовляє без листочька як інші це вже радує
?? Показати IP 24 Липня 2014 22:25
Свідомого патріота Яценюка-Бакая змінив інший свідомий патріот Гройсман. Що далі?