USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Офіційно представили заступника голови Волинської ОДА

31 Березня 2014 11:12
Розпорядження про призначення заступника оголосив голова Волинської облдержадміністрації.

Свого заступника Григорій Пустовіт представив під час оперативної наради, що відбулася 31 березня.

Розпорядження від 27 березня про призначення Романа Карпюка на посаду заступника голови облдержадміністрації зачитав голова облдержадміністрації. Кандидатура була погоджена з Кабінетом міністрів та Адміністрацією президента, новопризначеному посадовцю присвоїли 7 ранг державного службовця. Зі слів голови ОДА, найближчим часом відбудуться інші призначення, за мірою надходження погоджень з Кабміну та Адміністрації Президента.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Погоджено Показати IP 31 Березня 2014 11:21
З ПС погоджено?
хехе) Показати IP 31 Березня 2014 11:23
Так це ж перебіжщик... він люстрацію проходив, якщо ні, то давайте проведемо!
Лучани Показати IP 31 Березня 2014 11:30
Його освистали на майдані і Пустоцвіт пообіцяв, що Карпюка не буде!!!!!!!!!!!!!!! Ну що, люди, побачили за кого на майдані стояли? Це брехливі продажні шк**ри!!!!!!!!!!
Волиняка Показати IP 31 Березня 2014 11:54
Який же ж він перебіжчик? Усе життя у БЮТі, на презика - за Юлю, до ВР від Юлі... Вірний БЮТівський "штик"!
до до Волиняка Показати IP 31 Березня 2014 13:22
Хабарник ще той. Свій Університет довів до ручки
хххх до до Показати IP 31 Березня 2014 14:19
Зато пасія купує квартири і машини...І щоб стати керівником ліцею великого розуму н потрібно.....не головою посади добувають а одним місцем....
Га? Показати IP 31 Березня 2014 13:50
А нічого, що його майдан засвистав? Що, якщо з БЮТ, то і свист посаді не завада?
почув Показати IP 31 Березня 2014 14:28
Ще один "покращувач"!:) Те як вів оперативку Пустовіт - це жах! Людина зовсім не володіє ситуацією в області, а лише всіх повчає! Ну що журналісти, цікаво вам було?:) Чого мовчите?! Да їх всіх скорочувати потрібно, а не призначати і повірте - ніхто і не помітить!!!
Волинянин Показати IP 31 Березня 2014 16:44
Я за те щоб Пустоцвітів усувати від керування Волинню (поки не пізно), як звичайного базікала і непрофесійну ні в чім людину (крім болтовні). Не за таких я і інші волиняни стояли на МАЙДАНІ! Його мета, як і тих, хто нам підсунув відома.
лучанка Показати IP 31 Березня 2014 16:58
По всій Україні керівні посади отримали нероби від БЮТ!!!!!!! Зараз побачимо які фальсифікації зробить Юлька, щоб пролізти в президенти!
луцький до лучанка Показати IP 31 Березня 2014 20:02
Є ні! Так не піде, то вже пізно буде! Треба все робити і не голосувати за НЕЇ, тоді може і буде якесь майбутнє в Україні, а з НЕЮ - нічого не світить!!!
Олексій Показати IP 2 Квітня 2014 15:49
Невже ще не зрозуміли всі, що бют на Волині це мафія. Єдине, що цікаво, чому Пустовіт так Гузя з Вітром слухається і під каблуком у них сидить. Хтось знає скільки посада зараз стоїть в міськ раді чи облдержадміністрації?