USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Парасюк під Радою пошарпався з Гелетеєм

17 Жовтня 2017 13:09
Позафракційний народний депутат Володимир Парасюк пошарпався з начальником Управління державної охорони Валерієм Гелетеєм під стінами Верховної Ради.

Зокрема, проходячи повз Гелетея, нардеп поцікавився, чи "не замало керівник УДО зібрав силовиків під Радою". У відповідь Гелетей обізвав нардепа г*внюком.

Про це свідчить відео, оприлюднене 17 жовтня на сторінці Facebook журналіста Євгена Цяпенка.

Інцидент стався, коли Парасюк прямував на засідання погоджувальної ради.

В результаті словесної перепалки Парасюк із криками "Хто гівнюк?", "За Іловайськ ще с..ка будеш відповідати на трибуналі" штовхнув Гелетея.

Як відомо, 17 жовтня на площі навпроти Верховної Ради зібрався кількатисячний мітинг за зняття депутатської недоторканності, зміни виборчого законодавства та створення антикорупційного суду.

За порядком стежить 3,5 тисячі правоохоронців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Дмитро Показати IP 17 Жовтня 2017 14:13
два клоуни ...
123 Показати IP 17 Жовтня 2017 14:48
Давненько про этого парасюка новостей не было.Тут Гелетей прав на 200%
Сергій Показати IP 17 Жовтня 2017 15:17
Як а мене. то Парасюк трохи занадто емоційний, але можливо у нього є свої приини. В даний час я "За" Парасюка, він правий, коли був Іловайськ - цей весільний генерал Гелетей парад приймав ....ка, з шоколадним Порошенком. Вінший час така поведінка нардепа була б недоречна та образлива, але зараз...
Таки Да Показати IP 17 Жовтня 2017 15:21
Молодець Парасюк,побільше таких депутатів!
123 до Таки Да Показати IP 17 Жовтня 2017 16:30
Коротше потрібне повне перезавантаження влади. Біля керма держави повинні бути професіонали, а не "зброд блатних і убогих..."
Анатоль_ Показати IP 17 Жовтня 2017 15:36
Я в шоці, брати мої! Шош то робиться? Ми ж в Европу йдемо! Чи куди? Хто знає, брати мої?
Таки Да Показати IP 17 Жовтня 2017 16:20
Молодець Парасюк,побільше таких депутатів!