USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Перший заступник мера Луцька прокоментував своє звільнення. ОНОВЛЕНО

25 Березня 2015 10:35
У Луцькій міській раді - вакантне місце заступника міського голови.

Про це стало відомо під час засідання чергової 72 сесії міської ради сьогодні, 25 березня.

Депутатам пропонують розглянути питання Про звільнення першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кравчука Святослава Євгеновича. Свій пост чиновник покидає у зв’язку з виходом на пенсію, повідомив міський голова.

Сам же Святослав Кравчук у коментарі кореспонденту Інформаційного агентства Волинські Новини розповів: державній службі він віддав 20 років свого життя. З міської ради йде у зв’язку з вступом у дію Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення (№2212), щодо працюючих пенсіонерів.

«Я вважаю, що це правильно для чиновників. Він неправильний для людей, які отримують маленьку пенсію. Бо вираховувати 15% з пенсії 1400 – неправильно. Якщо, приміром, хоча б – 3,5 тисячі, то так. Нічого страшного не станеться. Хай приходять молоді. А пенсіонери мають обирати отримувати пенсію чи зарплату», - пояснив він.

Власне, плани на майбутнє Святослав Кравчук ще не будував. Чим займатиметься на пенсії, каже він, поки що не вирішив.

«Поки що не знаю, чим займатимусь, можливо, роботу якусь знайду, яка дасть можливість працювати, можливо, займатимуся питаннями у сфері благодійності. Як закон приймався, так і рішення швидко приймалося – планів поки що немає», - пояснив він.

Також він не визначився, чи візьме участь у виборах до міськради, які відбудуться восени.

«Можливо, на виборах доведеться брати участь, можливо, ні. Зараз треба в Бога просити здоров’я і спокою в Україні», - каже заступник міського голови.

Хто замінить Кравчука – наразі невідомо. Адже заява Святослава Кравчука надійшла лише вчора. Однак, кандидатуру, яку запропонує міський голова на посаду заступника, затвердить сесія міської ради.

Депутати підтримали відставку Святослава Кравчука з 30 березня і подякували за його роботу. Також міський голова рекомендував нагородити свого заступника почесною грамотою міськради.



Сам Святослав Кравчук, своєю чергою, також подякував депутатам за співпрацю.

"Розумію, що не всі задоволені моєю роботою. Але, думаю, більше 50% лучан задоволені. Це говорить що робота була зроблена правильно. На жаль, в державі мало приділяється мало уваги питанням культури, медицини, освіти. а події на сході - відголосок цього. Так, є проблеми в місті у сферах культури, освіти й медицини. Але в Луцьку вони мають високий рівень", - сказав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
агент 007 Показати IP 25 Березня 2015 10:49
Соколовську туди само.
Лариса до агент 007 Показати IP 25 Березня 2015 12:04
Чуєш! Не пали кантору!Я далеко не пенсіонерка, чи то далеко як пенсіонерка...Хрін його знає.
лучанка Показати IP 25 Березня 2015 10:50
Ще років десять тому його треба було гнати
друг Славік до лучанка Показати IP 29 Березня 2015 19:03
Такі коментарі мабуть не дуже задовільняють високопосадовців . Але К* злочинця батова до відповідальності не пускають - розкажуть про солідні оборудки: - буде грім серед ясного неба. Тримаємо дальше : ЗЕК і освіта - світле майбутнє освітянськоі ниви! БЕЗ КРИМІНАЛЬНОГО МИНУЛОГО - НЕРЕАЛЬНО ПОБУДУВАТИ ТОЛКОВЕ КРИМІНАЛЬНЕ МАЙБУТНЄ !!! невиправимі /к**чені/ ,- починається К* з низьких мерзотників рівня максимчуків ... вона не закінчується батовим - їх і перебування за # не виправить . Просто хочуть , то треба , щоб побували в місцях не столь отдальонних . Одне хвилює і не піддається логіці , як можна ? Зрозуміти тих хто преться поперед батова в пекло ,- лже свідків , / брехунів які знають про мільйонні розкрадання ,- свідомо мовчать церква також прирівнює їх до ЛЖЕСВІДКІВ /. Лжесвідчення за для покривання злодіїв - співучасть . С. Кравчук - "криша" батова . Вчимо дітей як розпізнавати зло .! ! ! Зайдіть на сайт геннадій батов !
Правдивий Показати IP 25 Березня 2015 10:55
Шкода, що такі професіонали як Кравчук виходять на пенсію! Тому як більш компетентних, поміркованих та мудрих людей, котрі могли б приносити користь нашому місту, лічені одиниці!
Олесь до Правдивий Показати IP 25 Березня 2015 13:30
Один з небагатьох чиновників, з яким ще можна було працювати. Не без ГРІХА. звичайно, Але в меньшій мірі..... Решта команди буратіно мера- повне клоччя... Нажаль.....
1601 Показати IP 25 Березня 2015 10:55
Нарешті "Наталка2 перестане цілодобово працювати.
що Показати IP 25 Березня 2015 10:56
таких людей як святослав треба берегти
У-ух! до що Показати IP 25 Березня 2015 11:47
Для збереження, вiдправити на пенсiю(вiд кормушки)треба було ще рокiв десять тому...
Мирон Показати IP 25 Березня 2015 10:58
Люди, і чого ви такі злі, місце вакантне-приходьте і будете керувати, може, жовч ваша зійде. Прикро, що мудрих професіоналів в нашій державі не цінять, а крикуни-аферисти-молоді "прохфесіонали" тут як тут.
Анонім до Мирон Показати IP 22 Квітня 2015 07:56
Ти спочатку попробуй чесно конкурс пройди, якщо його оголосять.пиши та не думай, що всі дурні окрім тебе...
До Мирона Показати IP 25 Березня 2015 11:34
А про жовч явно лишнє і дуже непорядно. Всі знають хто є хто і кожен має право на думку і висловлювання
Анонім до До Мирона Показати IP 25 Березня 2015 11:46
Особливо ти
1 Показати IP 25 Березня 2015 11:37
Дякую Вам за довгі роки праці на нас не вдячних волинян !!!!!!
знаючій Показати IP 25 Березня 2015 11:40
Кравчук супер мужик, всі питання вирішував справедливо. Нікому не відказував в допомозі по ділу. Справедливий. Зараз побачим яка .......... прийде. Вже ПОБАЧИЛИ....
Анонім до знаючій Показати IP 22 Квітня 2015 07:53
Вже пишуть що Тарасік правонаступник,
Семен Показати IP 25 Березня 2015 11:43
з пенсії 1400 - займатимуся питаннями у сфері благодійності - яка ж то може бути благодійність з такими доходами? Чи не все сказав (показав)?
Петро до Семен Показати IP 25 Березня 2015 11:48
Та не переживайте, Семене, у нього пенсія буде тисяч з 10, а далі ще одна робота не на державній службі і, життя продовжується....
11111111111111 Показати IP 25 Березня 2015 11:53
Ну це вже давно у вузькому колі обговорювалось, тому і настав час винести на сесію!!!!!!!!!!! На нього чекає інша і повірте краща посада!!!!!!
Вчителька Показати IP 25 Березня 2015 13:00
В нього просто закінчився контракт,і вже не мали права підписати далі,бо пенсіонер. От і все. А взагалі він чоловік не поганий,при всякій владі притерався,але практично нічого не вирішував,хіба,те,що йому треба,для себе.
лох до Вчителька Показати IP 25 Березня 2015 15:34
Щоб оформити пенсію, треба звільнитися. Можна на місяць. А потім знов приступати до роботи.
Анонім Показати IP 25 Березня 2015 13:07
він не на контракті вчителько знаюча одна баба сказала
Лучанин Показати IP 25 Березня 2015 13:52
Он його дружбану (головному лікарю) 73 і нічо - працює і ще до-о-овго працюватиме.
лучанин Показати IP 25 Березня 2015 15:06
Все колись закінчується. Піде на місце Карпомиза в профспілки,як що оберуть.
профспілка до лучанин Показати IP 25 Березня 2015 20:51
В профспілках на керівних ролях і так одні пенсіонери, яких негайно потрібно відправити на "заслужений" відпочинок, а не ще одного туди приліпити.
Панас Показати IP 25 Березня 2015 15:55
Піде працювати в фонд "Новий Луцьк" або "Допоможемо собі"
Лучинка Показати IP 25 Березня 2015 19:35
Случай ти придурку!!!! Кравчук це дуже порядна людина , а його дити виховани . А ти своих дитей так називай . Сволота ти така це ж як низько треба впасти щоб таке писать!!!!
профтехосвіта Показати IP 25 Березня 2015 20:22
Хто ж тепер буде спасати від кримінальної відповідальності злодія-хабарника з дев*ятого училища Батова Г.Ф.?
до профтехосвіта Показати IP 25 Березня 2015 20:50
Дурню!!! Кравчук до профтехосвіти ніякого відношення не має.
див. сайт батов г.ф. до до профтехосвіта Показати IP 25 Березня 2015 21:37
Архів28 травня 2013 09:45 Відповісти IP: 95.133.90.--- " У Геннадия Федоровича знакомые в СБУ и прокуратуре, Славик Кравчук у него друг, Романюк крестил нашего зятя - нас выручат, нам помогут, никто ничего нам не сделает". - Л. Батова (меня Раисой Максимовной называют, мы теперь ужинаем в ресторанах). Важко не погодитсь - дійсно помагають.Але не довічно. Кримінальна відповідальність неминуча! І для співучасників злодіянь також!
"розумному" до до профтехосвіта Показати IP 26 Березня 2015 06:18
Краще б не мав таких "друзєй", як Батов. А ще "не маючи" відношення до профтехосвіти, захищав аферу Поповича - Грушки - Хомік з краденим ними у працівників училища училищного гуртожитку (мабуть без особистої зацікавленості ...) - Факти, річ неоспорима, "шановний" "розум", "честь" і "совість" нашої епохи.
Лучанин до до профтехосвіта Показати IP 27 Березня 2015 08:56
Ага, і до медицини немає - а дружбана свого тримає!
Лучанка Показати IP 25 Березня 2015 21:14
Люди чому ми таки жорстоки ????? Невеже людина пропрацювавши скильки рокив и зробивши стильки для нашого миста не заслуговуйе на подяку??????????? Докуй емо вам кравчуку вид усих Лучан!!!!!!!!!
дохтур Показати IP 25 Березня 2015 21:49
формаліном залийте в баночку і бережіть, *обані агроельфи
Анонім до дохтур Показати IP 25 Березня 2015 21:56
собе залий а то здохнеш від завісті
дохтур до Анонім Показати IP 25 Березня 2015 22:00
як я можу заздрити такому лузеру як ти? котрий добився лиже того, щоб видизувати яйко у властьімущіх)) клоун
дохтору до дохтур Показати IP 25 Березня 2015 22:56
пиши без помилок клоун
а давайте Показати IP 25 Березня 2015 22:20
осіпова виберемо у зами меру.ото буде шоумасгоуон))))))
Мирослава Показати IP 26 Березня 2015 12:07
Шановні мої лучани, перечитала коментарі і думаю, як легко вами маніпулювати. Ви сваритися, обзиваєтеся, бажаєте одне одному зла. Але їм це все до лампочки. Абсолютно переконана, що Кравчук так просто не пішов, дуже скоро він виникне на новій посаді і далеко не гіршій, це все гра, якою забавляють нас.
пр Показати IP 26 Березня 2015 13:24
Будет идти на мера.
простолюдин Показати IP 27 Березня 2015 01:55
трохи таки бридко, дешевий політичний трюк! У мери-пенсіонери! Ура...