USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Святослав Кравчук пішов з Луцького міськвиконкому

29 Квітня 2015 12:47
Луцькі депутати проголосували за виключення Святослава Кравчука зі складу міськвиконкому.

Відповідне рішення луцькі депутати ухвалили під час 73 чергової сесії міської ради сьогодні, 29 квітня.

Нагадаємо, Святослав Кравчук пішов на пенсію з посади першого заступника міського голови.

На сьогодні призначений новий перший заступник міського голови – ним став Тарас Яковлев, а посада заступника міського голови залишилася вакантною.

Вивести зі складу виконкому Святослава Кравчука, додав міський голова Микола Романюк, попросив сам колишній перший заступник міського голови.

Те, що у виконкомі залишилася парна кількість членів,на думку міського голови не є «критичним». Тож, 40 голосами «за» депутати вивели зі складу виконкому Святослава Кравчука.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
знаючий Показати IP 29 Квітня 2015 13:03
Пішов,щоб повернутись,але в більш прибуткове місце. Скоро Гунчик буде формувати Раду економічного розвитку регіону,ось тут повспливають всі знані, професіонали і громадські діячі,які своєю "непосильною" працею трудились на благо самих себе і знову прикладуть всі свої знання і зусилля для продовження збагачення,знову ж самих себе.
Лучинин Показати IP 29 Квітня 2015 13:11
Кравчук був при всіх мерах, мери мінялись, а він залишався. Він дуже збагатився за всі ці роки, може, й більше ніж всі мери за роки незалежності разом узяті... Одне горе має - діти наркомани. Але ж мусить десь все вилитись.
Анонім до Лучинин Показати IP 29 Квітня 2015 13:44
і то треба ж таке змолоти? що з груші гепнувся?
кок до Лучинин Показати IP 29 Квітня 2015 15:10
при всіх це при кривицькому і романюку а діти порядні виховані і не наркомани і не алкоголіки як в тебе язик кілком не став за брехню
Вільний до Лучинин Показати IP 29 Квітня 2015 15:20
Скільки вам пацани платять, щоб ви ср*ли всіх як кури драбину. Пишіть правду, тоді хоч цікаво читати, а то аби обг*дити.
Інсайдер Показати IP 29 Квітня 2015 13:23
"20 років стажу корупціонера, брав по тихому, але значні суми в "зелених" за прихватизацію комунального майна - маганзини, ресторани, їдальні , за безцінь (і за величезні відкати) порозпродував дитячі садочки". Це якраз із тієї когорти діячів, які за 23 роки керування довели державу до останнього місця в Європі по всім показникам якості життя
Анонім до Інсайдер Показати IP 29 Квітня 2015 15:15
а ти купив садок чи магазин і дав откати чи тобі не дісталось завіснику
Українець до Анонім Показати IP 30 Квітня 2015 00:08
Цікаво запитати в какла-лизоблюда..а що таке "завісник"?
Анонім до Українець Показати IP 30 Квітня 2015 11:00
це ти
Українець до Анонім Показати IP 30 Квітня 2015 11:50
Можливо і я... Ти б пояснив значення цього слова, бо я на ідиш не зовсім розуміюсь. Чи можливо це якийсь термін, який має відношення до завіси?
Анонім до Українець Показати IP 30 Квітня 2015 13:27
йолоп
Григорій до Анонім Показати IP 1 Травня 2015 00:01
Накінець то назвався, а то все анонім та анонім....хоча з самого початку було зрозуміло, що освіту ти отримував з козами на вигоні
Такі да! Показати IP 29 Квітня 2015 13:42
Заслужений Злодій м. Луцька.
яся до Такі да! Показати IP 29 Квітня 2015 15:12
заслужена людина в місті а ти бачив як він крав ти був на атасі
Українець до яся Показати IP 30 Квітня 2015 11:52
Десь так...не впійманий - не злодій. хоча до пори жбан воду носить...
Анонім до Українець Показати IP 30 Квітня 2015 13:38
не був би ти українцем завіса
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2015 14:13
Такий собі сірий кардинал в руках Нікитюка.
12345 Показати IP 29 Квітня 2015 15:22
от би його потрясло СБУ
Анонім до 12345 Показати IP 29 Квітня 2015 15:27
за що
багацько за що до Анонім Показати IP 29 Квітня 2015 20:42
За " Промінь " який під самим носом , ...
я Показати IP 29 Квітня 2015 15:59
люди майте совість і не трогайте дітей кравчука. він мае прекрасну доньку яка виховуе двое діток. син представник фірми МОДЕРН-ЕКСПО в Польщі
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2015 16:56
Самий чесний чоловік, а ще такий чесний і порядний був Антон Федорович - святий чоловік.
Галя до Лучанин Показати IP 30 Квітня 2015 00:05
Ну чого ж...Зварич теж з німбом на голові, та й вся наша комуночиновницька братія, яка за двадцять з гаком років вивела державу на "перше місце" в світі по рівню життя теж по словам малоросів-лизоблюдів білі і пухнасті......