USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

«Пішов на х@, наркоман». У соцмережах публікують анкети виборців на опитування від Зеленського

25 Жовтня 2020 14:08
В Україні одночасно з проведенням місцевих виборів 25 жовтня в містах біля виборчих дільниць волонтери в чорно-білих накидках і з картонними коробками проводять опитування українців, яке було ініційоване президентом Володимиром Зеленським.

В бланку опитування 5 запитань: про довічний арешт за корупцію, створення вільної економічної зони в Донецькій і Луганській областях, скорочення нардепів до 300 осіб, легалізацію канабісу та ставлення до Будапештського меморандуму, пише «Страна».

Деякі українці, які взяли участь в опитуванні, своєрідно заповнили місце відповіді. «Пішов на х@, наркоман!», «Пішов на х@», – нецензурно відзначають респонденти.

Приклади такого заповнення опитування від Зеленського розмістив на своїй сторінці у Facebook народний депутат Ренат Кузьмін.

«Народна мудрість не потребує коментарів», – зазначив політик.
Як повідомлялося раніше, на Волині за останню добу вісім разів зверталися до Нацполіції через опитування «5 запитань від президента».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Тітка Показати IP 25 Жовтня 2020 14:25
На що заслужив,те люди й висловлюють.Хотів знати думку людей.Отримає! "Квіточки" вже зацвіли.
луцьк до Тітка Показати IP 25 Жовтня 2020 14:46
тьотя закрий свій рот так буде краще для усіх, ти заслужила
Тітка до луцьк Показати IP 25 Жовтня 2020 17:39
Витріщи більмаки і поглянь на що заслужила я,а на що_ ти.
Ідіотів Показати IP 25 Жовтня 2020 14:35
Висиачає
Активіст Показати IP 25 Жовтня 2020 14:43
Йому вже пора йти на..., щоб не соромити старих батьків, що виховали таке ч.о.
луцьк до Активіст Показати IP 25 Жовтня 2020 14:47
як ти да ч**
В'ячеслав Показати IP 25 Жовтня 2020 16:50
Наркомана ,піаніста послали туди ,куди він повинен піти піти ще рік тому.
" до В'ячеслав Показати IP 25 Жовтня 2020 18:10
Він взагалі мав би стояти до пенсіі за роялем! було б краще для усіх разом з 73%
Звіздун шкір'як Показати IP 25 Жовтня 2020 19:36
Ці особи юридично нікчемні і за їх образу відповідальності не може бути.
129 Показати IP 25 Жовтня 2020 20:30
Ох скільки невдоволених коментаторів, а раніше, що не бачили, що він собою представляє, чи він так за рік змінився. Та він такий і був, просто розвів всіхтяк лохів. Зробимо їх разом, питаня, їх то кого? Всіх нас. Зробили чотенько.
Кульок Показати IP 25 Жовтня 2020 20:48
Та з нього і піаніст ..йовий,- такий як і президент ! Він же ..йом не вміє грати, він просто його використовував, як молоток !
Дідо Показати IP 26 Жовтня 2020 02:01
За продаж землі питання не було.
Світлана Пилипівна Показати IP 26 Жовтня 2020 17:48
Свого часу Пальчевський казав, що так і станеться,цим людям 73% буде ніколи захищати Зеленського. Це прості люди ризикнули і зробили свій вибір із відчаю, оскільки при всій попередній номенклатурі їм жилося з кожним роком із меньшою надією на поліпшення. І ті хто єрепенить НАТЕ-ЗЇЖТЕ, до вас запитання "а що кардинально змінилось?" мається на увазі для нас 73%-тних як Ви сраколизники Ющенків, Кучмів, Януковичів, Порошенків.....нас називаєте.(Не гірше -не краще). Ніхто не сперечається ...ТАК....розчарування СТРАШЕННЕ, сподіваємся що все ж таки того ХЛОПЦЯ прорве... А покищо нам не звикати. Потрібно пахати щоб вижити. А ви і далі продовжуйте бризкати жовччю.