USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Полум’яна» сесія районної ради з криком та образами. ВІДЕО

31 Січня 2014 22:01
Якщо в обласному центрі опозиція здобула впевнену перемогу, зумівши переконати очільника області Бориса Клімчука та голову облради Володимира Войтовича написати заяви про звільнення, то у районах боротьба досі триває. Непримиренна та запекла, як це частіше за все буває. Наглядний приклад таких політичних баталій можна було спостерігати сьогодні під час сесії Старовижівської районної ради.

Причиною конфліктів та словесних перепалок, які ледве не закінчились штовханиною депутатів райради, стало питання щодо висловлення недовіри чинному голові Старовижівської РДА Володимиру Семенюку та голові райради Валентині Лисюк. Спочатку хвиля обурення проколотилась залом після того, як посадовці відмовились добровільно скласти повноваження. Потім опозиціонери між собою почали вирішувати, у який спосіб краще домогтись їх відставки.


Чи не найбільше було чутно і видно депутата Старовижівської районної ради, голову районної організації Українська Платформа "Собор" Олександра Литвина.
Він закликав домогтися відставки голови РДА та голови районної ради «законним», з його слів, способом: поставити питання на порядок денний та проголосувати за нього. Цим викликав шквал обурених вигуків та протестів від свободівців.

Сесія ледь не перетворилась на змагання «хто гучніше крикне». Дійшло і до образ. Так, голова фракції ВО «Батьківщина» Володимир Блінов заявив депутату райради Литвину: «Закрий рот», коли останній намагався звернутись до присутніх.

А насамкінець депутата Старовижівської районної ради звинуватили у брехні. Коли Володимир Литвин в черговий раз вийшов до трибуни, заявив, що представники луцького автомайдану попрохали його озвучити пропозицію поставити голосування на порядок денний. Почувши ці слова, зі свого місця вскочив один з лідерів луцького автомайдану Сергій Поха:

«Ви брехун! Я казав вам що заберу вас на Київ!», - заявив він.

Загалом, опозиціонерам не вистачило лише трьох голосів для того, щоб домогтись свого: за відставку посадовців проголосували 24 депутати, з необхідних 27.


Нагадаємо, збори депутатів Старовижівської райради у складі 24 осіб сьогодні, 31 січня, висловили недовіру голові Старовижівської РДА Володимиру Семенюку та голові райради Валентині Лисюк. Також було утворено Старовижівську районну Народну Раду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
лучанка Показати IP 31 Січня 2014 23:16
""Збори депутатів Старовижівської райради у складі 24 осіб висловили недовіру голові РДА Володимиру Семенюку та голові райради Валентині Лисюк. Також утворено Старовижівську районну Народну Раду ", - збирайтесь хоч 100 раз, скоро самі собі недовіру висловите! Народні ради - нелегетимні. Дім "автомайданівців" вже давно потрібно надати правову оцінку ....
Лучанин Показати IP 1 Лютого 2014 04:19
Всі ці заяви про відставку під тиском не легітимні, не мають жодної юридичної сили, учасники цих дій - пішаки чужої добре проплаченої гри за владу в Києві, точніше, над Україною. Через деякий час "герої" цих автопробігів та боїв у сесійних залах будуть соромитися признаватися про свою участь в цих чужих шоу!
боголюби Показати IP 1 Лютого 2014 08:14
Надо чиновникам собраться и пиктировть жилье автомайдановцев. Кроме улибок єти активисти ничего не визивают.
Сергій Показати IP 1 Лютого 2014 10:26
Їм головне районами прогнатись, народ збаламутити, а потім відео та фото для звіту на Київ відправити і денушку у кішеню покласти, а далі - хоч трава не рости...
Волинянка Показати IP 1 Лютого 2014 11:54
Чим може закінчитися ця пропаганда? Не втрачайте ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД: http://www.volynnews.com/news/society/yevromaydanivtsi-vidvidaly-rodychiv-zahybloho-v-kyyevi-volynianyna/
Олександр Литвин Показати IP 1 Лютого 2014 12:48
Шановні земляки!Справа в тім ,що в даному репортажі допущено дві великі неточності і це журналістом зроблено не свідомо,ті умови в яких працював репортер були надзвичайно складними,ви самі бачите,що робилося на,не побоюсь цьго слова "СХОДНЯКУ".Легітивні рішення,обов"язкові для виконання владою ,можуть прийматися лише сесією районної ради,а не якимись там "зборами"депутатів.Голосів для прийняття законних рішень в нас хватало,це підтверджується голосуванням "зборів",нажаль сили духу в бютівців,свободівців та нашоукраїнців,мягко кажучи забракло.Зазначені "демократи" вимагали від очільників району лише їх заяв на звільнення(кожен із нас розуміє ,що написана під тиском або шантажом заява стовідсотково визнається не законною любим районним судом,більше того,ні Семенюк,ні Лисюк не збиралися писати заяв взагалі).Я розуміючи всі обставини,які склалися чітко і відкрито запропонував оголосити недовіру в законний спосіб,дотримуючись ЗУ "Про статус депутатів місцевих рад" та "Місцеве самоврядування",таке голосування мало б правові наслідки.Приклад,всі ми бачили захоплюючий "триллер" по звільненні з посад голів ОДА та обласної ради,вони написали ЗАЯВИ,при тому всерівно все повернулося "на круги своя",тобто потрібно провести сесію облради та все таки П Р О Г О Л О С У В А Т И їм недовіру(зауважу ні збори,ні народну раду а легітивну сесію облради),а поки що ОДА керує той же Клімчук,точніше тимчасово Башкаленко. В нашому випадку такий же популістський сценарій,свого роду "шоу" для виборців.Полум"не намагання когось звільнити,знаючи наперед,що ФАКТИЧНО ніякого звільнення не може бути в принципі - це не просто обман свого виборця,а образа його політичних почуттів та переконань. Щодо вигуків "брехун"в мою адресу автомайданівцями,можу сказати ,присягнути,що дійсно вони попросили мене запропонувати внести в порядок денний питання недодовіри голові РДА та райради,це чули жителі нашого району котрі неподалік сиділи.Як би не свідки ,я б точно не по своїй волі виглядав би БРЕХУНОМ.Для мене це було ШОКОМ,як так -АВТОМАЙДАН ,наша громадська гортість і на тобі відверто підставляють.Тим більше ,зверніть УВАГУ, я від їх імені вніс пропозицію ту заради чого,вони здавалось би приїхали,ні більше ні меньше.Я попросив їх пояснити в чому ж справа,що я не так сказав.Дослівно отримав таку відповідь:"Вам не потрібно було озвучувати,що це ми Вам запропонували"."Питаю:"Чому?".Їх відповідь:"Бо присутні прокурори подумають,що ми тиснемо на депутата"Отакої....Я розумію,що вони з обласного центру,знають на порядок більше про політичну обстановку в області ніж ми-переферійні депутати,по-просту в них свої розклади,але ж я тих розладів не знаю,тому я несвідомо вніс пропозицію спираючись на їх слова.Якби мене попередили,я би цьго не говорив.Тим більше неодноразово я особисто ВІДКРИТО заяявляв про висловлення недовіри нашим керівникам ,це на відіо видно.Після цьго інциденту,для себе ще раз переконався в народній мудрості "Не все те золото,що блистить". Тепер щодо помилок: 1.Моє ім"я не Володимир Литвин (не був я головою ВР),а Олександр Литвин; 2.Я не член Української платформи "Свобода",голова районної організації Українська Платформа "СОБОР". СЛАВА УКРАЇНІ !!! ГЕРОЯМ СЛАВА !!! P.S.Вибачте за помилки,яі обов"язково знайдуться,дуже спішу.
патріот до Олександр Литвин Показати IP 1 Лютого 2014 15:42
Підтримую Вас цілком
Анонім до патріот Показати IP 1 Лютого 2014 16:58
більшого зрадника і підлішої людини ніж пан литвин в Старовижівському районні не знайти
патріот до Анонім Показати IP 1 Лютого 2014 18:46
Анонім-це мабуть представник ганебної вище згаданої опозиції
Тарас до Анонім Показати IP 1 Лютого 2014 20:24
На мою думку, анонім - негідник і лецимір. Брехати і паплюжити честь таких людей як ЛИТВИН, це треба бути вкрай жахливою істотою. Так-так, саме істотою, адже людина ніколи б не змогла сказати й поганого слова в сторону цього патріота.
працівники Старовижі до Олександр Литвин Показати IP 1 Лютого 2014 15:44
Молодець
Старовижівська грома до Олександр Литвин Показати IP 1 Лютого 2014 15:50
Нам би більше таких сміливих та рішучих депутатів
Освітяни Показати IP 1 Лютого 2014 14:01
Нам одне сподоболось, Гузь Хомича на роботу не пустить, а ще краще невідпускайту ви його зі Старої Вижви
киянин Показати IP 1 Лютого 2014 15:29
Литвин - це людина честі! Це одна людина в районі, котра відстоює інтереси простих людей. Цей патріот одночасно бореться як з продажною опозицією в районі так із продажними чиновниками (з продажним представником Батьківщини "товарищем" Бліновим, котрий заявляв своїм друзям, що був на барикадах у Києві, а сам в столичній квартирі у своєї дочки куштував весь цей час млинці. Ось такий живе на Старовижівщині опозиціонер Блінов. Ганьба вам "товарищу" Блінов. Є ще один позиціонер - маріонет "товарищ" Омельчук Іван. Ця людина давно уже себе зганьбила, хоча займає посаду голови Старовижівського осередку ВО Свободи. Ця людина привселюдно на суді відмовляється від своїх дітей, заради грошових виплат, проголосував за знищення медицини району разом з Бліновим та партією Регіонів. Ще цей представник Свободи привселюдно на сесії обзиває афганців наркоманами.Ось такі кадри ставить ВО Свобода в регіонах , чи це така програма ВО Свободи - розставляти скрізь таких руйнівників як Омельчук? Ця людина своїми провокативними діями смістила колишнього голову Свободи пана Ярмолюка, на що дивиться обласний осередок Свободи та врешті-решт сам пан Тягнибок. Ганьба таким опозиціонерам!!!!!!!
Анонім до киянин Показати IP 1 Лютого 2014 16:53
провокатор
11 до Анонім Показати IP 1 Лютого 2014 18:23
Ну чого провокатор. За ту історію щодо відмови Омельчука від власних дітей ради грошей відомо багато кому, та й рішення судове є у доступі. А Блінова дочка дійсно мешкає у Києві.
киянин до Анонім Показати IP 1 Лютого 2014 18:42
шановний анонім, Ви зовсім не володієте інформацією. Мені прикро, що Ваша душа заблудилась в цьому лісі.
влиятельный до Анонім Показати IP 1 Лютого 2014 21:04
Уважаемый аноним! Вы не тот так называемый лжеавтомайдановец, который так подставил депутата в Старой Выжевке. Мне сегодня передали видеорепортаж независимого агента, где четко прозвучала просьба автомайдановца к депутату. Я думаю если уважаемый депутат даст добро на ход перспективного дела, - будет интересный результат.
йолка до влиятельный Показати IP 2 Лютого 2014 11:05
Сяся, який ти там влиятельний???))) не сміси мої носки...
влиятельный до йолка Показати IP 2 Лютого 2014 11:40
Уважаемая Елка! Я никогда не бросаю слова на ветер. Следующая неделя все расставит на свои места.
патріот до йолка Показати IP 2 Лютого 2014 11:51
А йолка, мабуть, подруга аноніма.
Календула Показати IP 1 Лютого 2014 18:50
Український філософ із народу Григорій Сковорода колись писав: "Всякому городу нрав і права, всякий імєєт свой ум голова..." Так. і в Старій Вижівці, гарячих голів -- скільки завгодно. А от розумних... Тому й сліпому видно, хто ховається за так званими демократичними мандатами: хто земельку, нерухомість прикарманює, колег по демальянсу розводить, як котят, доходів по-чесному не декларуєє. ще й в кишеню до держави тихенько залазить... Охочих видавати себе за патріотів, доста, ладні навіть від власних діток відмовитися... І всі вони на виду в земляків. А от щодо заїжджих агітаторів на крутих авто ( і де тільки набрали грошей на них може, як один із шанованих наших обласних депутатів, який за 30 тисяч доларів одразу після виборів купив собі,не працюючи ніде -- а про це не одне видання писало), то таке турне -- ніщо інше, як задля галочки у звіті перед партійними босами в Києві, шумовий ефект. Та тільки дурити мудрих старовижівчан не треба, самі в усьому розберуться.
Максим Твердохліб Показати IP 1 Лютого 2014 22:02
А судді хто? -- хочеться запитати у старовижівських демократів.Дехто з них заявляє. що ніяких майданів у райцентрі не мають права збирати ті. хто не майданував у Києві --цілковита узурпація права на політичні виступи. Та приїлися усі ваші кляті партії: праві, ліві, центристські, націоналістичні, фіолетові і таке інше болото. Прості люди набагато мудріші, ніж партогеноси, що в основному вийшли з КПРС. що донедавна розвалювали в районі колгоспи,організації, на партактивах принижували людей тощо. Подивіться лише на мокре місце, що лишилось від комбікормового заводу. А тепер вони-демократи. збираються обговорювати політичну ситуацію.
Тарас Показати IP 2 Лютого 2014 19:04
Литвина знаю давно, так само як і "полум'яних патріотів" омельчука, блінова. Разом починали "гратися" в політику на теренах району. Так ось, вони всі разом не варті і мізинця Пана Литвина
Доброзичливець Показати IP 2 Лютого 2014 20:22
А скільки крові випило "Ікар Стар Агро", прибравши до рук людське майно! Чому про це мовчить попередній автор. Селяни руки виробили, щоб звести й клуб, і приміщення, і будинок побуту? А прийшли яничари і захотіли захапати те, що їм не належить. Як можна бути таким цинічний і не поважати простого селянина, людину? То хто тут екстреміст?Вами. шановний. рухає якась помста. а не правда. А може, ви і є преставником "ІКАР СТАР АГРО"? Щось цим попахує.