USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Понад 100 повісток: волинських активістів викликають на допити

2 Лютого 2014 14:38
Цими днями понад сто повісток в управління МВС вручили активістам Майдану Луцька та Волинській області. Про це чимало з них повідомили в соціальних мережах. Багатьох на допит викликали на понеділок, - інформує Слово Волині.

Оксана Ярош, активна громадська діячка Волині, доцент кафедри політології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, керівник волинської обласної громадської організації «Гендерний центр» на своїй сторінці у Фейсбук, перелічує: «Серед них, громадські активісти Марія Доманська, Михайло Наход, Михайло Шелеп, Олександр Мартинюк, Дмитро Безвербний, Захар Ткачук та ін. Також багатьом опозиційним політикам. Причин не повідомляють. Деяких за нібито телефонні SMS. Це показові виклики в міліцію з метою залякування населення. Бо активістів не залякаєш».

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини вже інформувало, мовляв, правоохоронці розпочинають 2 хвилю політичних репресій, - про це свідчать повістки, що надійшли активістам останніми днями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
рон Показати IP 2 Лютого 2014 14:45
Як такі законодіючі та чесно-лізучі до владних регалій, то нічого боятися- нехай прийдуть і розкажуть про свої подвиги.
дідо Показати IP 2 Лютого 2014 15:12
Поки менти допитують мітингарів, по області грабують квартири, викрадають авто,хуліганять дебошири.
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 28 Травня 2014 21:20
девіз правопорушників (МВС, СБУ , прокуратури) : не головне боротись із злочинністю. головне - її очолити
Горохівчанин Показати IP 2 Лютого 2014 15:41
Кузнецовська міська рада на Рівненщині позбавила голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба звання "Почесний громадянин міста". А наша землячка Катерина Ващук, яка голосувала за російську мову в Україні, за диктаторські закони Януковича, залишається на Волині ПОЧЕСНОЮ. Чи не соромно волинським депутатам? Коли ви ліквідуєте цю ганьбу?
Угринів до Горохівчанин Показати IP 2 Лютого 2014 17:13
Катерина більше зробила для району і області ніж усі таткі як ти разом взяті майдауни.
voron до Угринів Показати IP 3 Лютого 2014 09:26
Що зробила? Я не в курсі..
НЕЛУЧАНИН до Угринів Показати IP 28 Травня 2014 21:21
те, що побудувала "Гранд -Волинь" -чув. ще щось зробила ?
укр. Показати IP 2 Лютого 2014 15:54
Переглянув всі матеріали за сьогоднішній деь.Є про все: і про гузька. і про майданутих .і про футбол. Нема тільки про те. щосьогодні 79 років з дня визволення Луцька від фашистських загарбників. Дуже вдячні нащадки. , особливо журналюги. Як були нацією рабів. нею і залишились -22роки показали, що самі нічого не варті .Всі зайняті пошуками нових хазяів. За що гинули. за що воювали?
Іван - укру до укр. Показати IP 2 Лютого 2014 18:08
Ага, дєди ваєвалі... "79 років пройшло з дня визволення Луцька"... Ти хоч порахуй правильно, грамотій, поцріот...
Марія Показати IP 2 Лютого 2014 15:56
За все треба платити Майдануті думали що кара іх мине ПОМИЛЯЮТЬСЯ
Славко Сірко Показати IP 2 Лютого 2014 16:47
.а ми не дамо іх покарати... нас Украінців - свідомих та сміливих більше...і боримлсь ми за свою Украіну. Слава Героям ...!!
ого до Славко Сірко Показати IP 2 Лютого 2014 18:40
борешся ти недоумок за благо німців і американьців,які підтримують ваші бунти і політично і матеріально,щоб зробити з України колонію і смітник для європейських відходів.Вам розказують байки,що про ваше майбутнє піклуються,ви вірите ,бо разуму не вистачає навіть подумати.Ніколи ні європа ні америка просто так грошей не дасть,вони повернуть їх потім з величезними %,а ви будете для них дешевими рабами.Вони вже скупили практично всіЗМІ і методично вас обробляють,а ви хаваєте і як той кролик,лізете у пащу до удава.Якщо їм все вдасться України ,як такої,не буде.Буде територія дешевої робочої сили і сміттєзвалище для европейців-такого світлого майбутнього ви добиваєтксь?
ого до Славко Сірко Показати IP 2 Лютого 2014 18:40
борешся ти недоумок за благо німців і американьців,які підтримують ваші бунти і політично і матеріально,щоб зробити з України колонію і смітник для європейських відходів.Вам розказують байки,що про ваше майбутнє піклуються,ви вірите ,бо разуму не вистачає навіть подумати.Ніколи ні європа ні америка просто так грошей не дасть,вони повернуть їх потім з величезними %,а ви будете для них дешевими рабами.Вони вже скупили практично всіЗМІ і методично вас обробляють,а ви хаваєте і як той кролик,лізете у пащу до удава.Якщо їм все вдасться України ,як такої,не буде.Буде територія дешевої робочої сили і сміттєзвалище для европейців-такого світлого майбутнього ви добиваєтксь?
Ні!!! Показати IP 2 Лютого 2014 18:48
Неправильний заголовок! Краще такий! "Волинських терористів-сеператистів викликають до стінки"
аяяй Показати IP 2 Лютого 2014 22:43
знову влада вдається до репресій ,погроз,але всіх у тюрми не посаджаєш!Тримаймося! Слава Україні!!!!!!!!!!
оксана Показати IP 3 Лютого 2014 09:53
Як ці менти вже достали! Бояться су*и!